KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kresimir Mitrovic
11:49 AM (0 minutes ago)

to Danijela.Saric, Ivan.Mucnjak
Poštovani,

Uputio bih Vas na činjenicu da kompanija Kaštelanski Staklenici, a koja je u većinskom vlasništvu AUDIO-a nije do dana današnjeg dostavila Zagrebačkoj Burzi revidirano, ispravno financijsko izvješće za prvi kvartal, unatoč činjenici da je prema važećim Zakonima RH koje pretpostavljam – poznajete, ali i odredbama same HANFE – rok 30 dana od posljednjeg dana razdoblja. Dakle – danas je bio zadnji dan.

Uprkos zakonskim odredbama, ista kompanija, i obveznik objave kvartalnog izvješća sa 30.4.2012. za Q1 2012, Kaštelanski Staklenici burzi su 27.4.2012. dostavili potpuno netočno financijsko izvješće, a prema važećim medjunarodnim računovodstvenim standardima i – ilegalno!
Naime, u istom izvješću prekrižen je niz stavaka, a medju njima i najvažniji – zemljište, te preneseni gubici.

Zbog svega, te činjenice da se s ovom dionicom već dulje vrijeme manipulira u dobro nam znanom stilu financijskog inženjeringa, predlažem da se trgovanje istim papirom zaustavi dok javnosti, dioničarima i svim investitorima ne bude stavljena na uvid trenutno nezakonski zadržana povlaštena informacija – ispravno izvješče za prvi kvartal koje je danas najkasnije imalo biti objavljeno na stranicama Zagrebačke Burze.

Zahvaljujem na razumijevanju, a ovaj dopis objavljujem i javno, svim dioničarima na uvid.

S dužnim poštovanjem,

Krešimir Mitrović, dipl.ing.

Dioničar kompanije Kaštelanski Staklenici

Kressho

plajboj ne braniš baš nešto razinu od 1000kn. Pojelo te?

IDEMO DALJE – OVO JE ISLO ZSE-u, Forward maila upucenog HANFI maloprije.

Neka svi lijepo sada sudjeluju u "Big Brotheru" nad hrvatskim institucijama i ljudima koji tamo "posluju", odnosno načinu na koji obavljaju svoje dužnosti, a pod pokroviteljstvom obveznika proračuna.

resimir Mitrovic
12:02 PM (0 minutes ago)

to pitanja
Poštovani,

Temeljem niže navedene poruke i njezina sadržaja predlažem da Zagrebačka Burza hitno i do daljnjega, a zbog osnovane sumnje u "financijski inženjering", te zadržavanja povlaštenih informacija o novoj vrijednosti zemljišta koje su morale do danas u obliku izvješća za prvi kvartala 2012. biti objavljene na Vašim stranicama – zaustavi trgovanje dionicama Kaštelanski Staklenici.

Ukauzjem i na činjenicu da čitav slučaj objavljujem javno na forumima, te na you tube na engleskom jeziku, o čemu obavještavam mnoge europske agencije, tako da su "oči Europe" sada širom uprte u (ne)rad Zagrebačke Burze i Hanfe kao institucija koje bi trebale nadgledati i regulirati ovakve očito zakonski nedopstive radnje – zadržavanje povlaštenih informacija, neobjavljivanje kvartalnog izvješća u roku 30 dana, objavljivanje neispravnog, "izmuljanog" kvartalanog izvješća … a ne ih poticati svojom pasivnošću.

Zahvaljujem na razumijevanju i ažurnoj reakciji u skladu sa svojom odgovornošću.

Svo dužno poštovanje i lijep pozdrav,

Krešimir Mitrović, dipl.ing.

Kressho

Ovo NATOVA raketa izgleda da dimi na sve strane, mogla bi uskoro i pasti na zemlju a onda tko će je pronaći u onoj šikari.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU


plajboj ne braniš baš nešto razinu od 1000kn. Pojelo te?

Ne sudjelujem u kriminalnim radnjama. Trenutna cijena je kriminalna u odnosnu na procjenu same Vlade od 7000 kn, a svaki dioničar prema Zakonima RH – ZOO i Kaznenom Zakonu, a prema člancima koje ću objaviti tijekom dana ima legitimno pravo na podnošenje tužbe protiv Vlade RH u slučaju da pokušaju ovu kompaniju prodati netransparentno, i ponude je na tržište ispod fer, knjigovodstvene vrijednosti, a koja pak MORA BITI OBJAVLJENA u Q1 2012 . , prema medjunarodnim računovodstvenim standardima kojima RH podliježe kao pristupnik EU fondovima i kandidat za ulazak u EU.

Kressho


plajboj ne braniš baš nešto razinu od 1000kn. Pojelo te?

budi bez brige, kada se nakupi dovoljno počistit će se sve.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Dečki nema potrebe za sprdavanjem, jer ovo nije ni prvi ni zadnji slučaj Kaznenim Zakonom kažnjivog zadržavanja povlaštene informacije, koja je trebala biti objavljena u Q1 , a sudeći prema broju dioničara koji sada povedeni primjerom Građanina X šalju dopise HANFI i ZSE morala bi biti 2.5. objavljena na ZSE, ako ne i danas.

Ponavljam – ne dajte se obeshrabriti od strane "Mutikaša", već šaljite dopise navedenim institucijama, jer ovo nije tržište kakvo dugoročno želimo, niti će pomoći našoj zemlji da izadje iz krize – koji strani ulagač bi došao i stavio svoj novac u ovakav kaos =?!

Dake, umjesto da se guštamo jer neki sada gube velike novce – oni koji su plaćali potaknuti PROCJENOM VLADE od 7000 kn po dionici i do 4800 kn , a sada prodaju.

Osobno nemam mnogo ovih dionica, cca 20ak kom još i plaćao sam ih otprilike u prosjeku 150 kn više nego je današnja cijena. Dakle, moj gubitak je minoran, i mnogo manji od prijašnjih dobitaka na istoj ovoj dionici, jer sam većinu ipak prodao još prošle godine. No ponavljam – ovo nije tržište kakvo želimo.

Kap je prelila čašu, vrijeme da se neke stvari počnu mijenjati. Pozdrav ekipo [thumbsup]

Kressho

@plejboj
ajde onda spusti taj svoj nalog s 980,00 od 20 komada po bidu pa da završiš konačno tu priču, 100 kuna više manje po dionici i nađeš svoj mir, a i spam se smanji ovdje.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Imamo opakih pacova ovdje…
Prvo treba pacove pohvatati pa onda dalje…

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Dija imaš krivu briju, nemam otvorene nikakve naloge na ovoj dionici, niti kupujem niti prodajem. Ruši se cijena sa evidentnom namjerom, a o dioničarima ovisi da li će cijela manipulacija uspjeti ili ne.

Osobno cu naplatiti punih 7000 kn po dionici od RH ako ponude kompaniju netransparentno ili pak ispod Book Value, razgovarao sam s vrhunskim odvjetnicima danas i rekli su da im neće biti prevelik problem dobiti ovakav slučaj na Sudu, posebno ako se još dodatno zahebu i ne objave Q1 danas.

A vi kako hoćete, po 900 kn osobno ne bih prodavao, ni po 1100 ni po 1500, za dalje ne mislim pisati. Ali svatko odlučuje sam za sebe, tko ne poznaje dovoljno svoja Ustavna i zakonska prava neka radi kako misli da je najbolje.

Kressho

Ćobanković će još malo u zatvor zbog svojih silnih procjena. Mislim da tu brojku od 7000kn ne treba ni spominjat. Čovjek je iskoristio poziciju i digao lovu. A ti ga plajboj tuži. Vratit će ti lovu 100%

Da idu s cijenom 33% manjom od zadnjeg natječaja to je još uvjek 4660kn. Mislim……meni bi to super pasalo [rolleyes] [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close