KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još danas i 6 trgovinskih dana do Q1 [thumbsup]

Kressho

Sada vam se zemlja vodi ka 286 miliona kn. U Q1 bi prema vazecim Zakonima RH morala biti prikazana nova vrijednost, jer nije riječ o revalorizaciji porastom vrijednosti nekretnina, već o očitoj izmjeni namjene, vrste nekretnine, o čemu su trgovačka i dionička društva dužna pravodobno izvještavati, jer bi se inače radilo o zadržavanju povlaštene informacije.
Dakle, za cca 10ak dana, a 6 radnih bi morali imati barem 400 miliona kn pod tom stavkom. Plus 6
onih 80ak ostale imovine, minus 100 miliona dugova minus računam još 7 novih miliona dugova , izlazi na oko 3600 kn po dionici, u koje nije uračanuta očita mogućnost prenamjene i još barem 100 do 150 000 od ostalog m2 zemljišta.
Znam da se bojite ekipica, to je očito vidljivo po ASK-u, a i po BID-u, ali poslije, kad dodje do novog pomaka ovdje će vam biti kasno. Ovo je jedna od najelastičnijih dionica na burzi, kada krene odlijepi po 50 % u 15 minuta na dobru vijest, a lijepe vijesti vam ovdje stižu brže nego očekujete.

Kaštelanski Staklenici će morati objaviti Q1 u skladu sa zakonskim rokom jer cu danas već poslati upit na HANFA-u o svemu ovome. Ako i ne objave ići ćemo odmah sa tužbom za zadržavanje povlaštenih infoa, a to onda znači i dobru medijsku objavu , logično
[cool]

Ja vam kažem, sve ove dane kupujem po 3 kom dnevno, i dalje nastavljam, ali bit će vam jako žao koji ste čekali dno da bi sada prodali svoje "blago". Jer ova dionica jest "blago".

Mogućnost da Vlada proda ovu kompaniju nekome namještaljkom za samo 80 miliona kuna udio AUDIO-a ne postoji. Već obavještavamo razno razne fondove o cijeni na burzi o onome što se nudi, za 2000 pa i 2500 kn po dionici će se javiti mnoštvo investitora. Tako da ovaj scenarij nema prolaza

Držte se ekipa, idem ja na produljeni vikend malo do Trsta. Sretno svima ! [wink]

Kressho

daj bože.samo otkad sam sebe,jednom uhvatio u laži,više nikom ne virujem

Čačić: Baze JNA na Jadranu strašna su šansa za investicije!

Naša jadranska regija jedna je od najatraktivnijih ulagačkih destinacija u Europi. REXPO će biti svojevrsni inicijator oporavka građevinske i nekretninske industrije u Hrvatskoj i regiji.

Sajam je otvorio prvi potpredsjednik Vlade Radimir Čačić koji je istaknuo da socijalizmu možemo zahvaliti što nam je gotovo netaknutim sačuvao prostor na Jadranu i tu vidi veliku priliku za investicijski ciklus.

http://www.vecernji.hr/biznis/cacic-baze-jna-jadranu-strasna-su-sansa-investicije-clanak-400437

Mozda i staklenike uvrsti u kulturno dobro 🙂

Bid strana (kupnja).

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Nema zime Plajboj kupuje 1000 komada na 1000kn. Vjerojatno se samo ne želi pokazati, da ne bi cijena otišla u blokadu [lol]


Mozda i staklenike uvrsti u kulturno dobro 🙂

Samom prenamjenom i očuvanjem prekrasnih 213 000 m2 na Resniku uvrstili su ovaj kraj u nešto što je kulturno i što je u svakom slučaju dobro. [thumbsup]

S ostatkom zemljišta koje je nadasve plodno mogu napraviti još jedno dobro, no to dobro skriveno je u glavama žitelja.

Kažu kako si sijao – tako ćeš žeti. [cool]

gotovo, nema više kupnje na 1000 kn….
kad se sunovrati u bezdan bit će plača kao na TNSA!

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


gotovo, nema više kupnje na 1000 kn….
kad se sunovrati u bezdan bit će plača kao na TNSA!

Otprilike. Jedino sto ti sad ovo pises jer drukas pad za jeftin dokup (inace ne bi ni bio sad na ovoj temi odjedanput a prije te nije bilo ;)) – a ni ne shvacas u koju zamku srljas i da je ekipi koja se nakrcala sa 400 kom (Zimzi i jos dvojica) na 300 kn prosjeka i sadasnjih 950 kn super za posljednje pakete koji se tovare van ovdje .. Hbg, njima je to 300% , a prosjek ce im biti debelo iznad 1000% na ovoj dionici sa svom kolicinom .. Koji ce tebi biti prosjek , Nikolson, vec iduci tjedan ? [lol] [wink]

Kressho



gotovo, nema više kupnje na 1000 kn….
kad se sunovrati u bezdan bit će plača kao na TNSA!

Otprilike. Jedino sto ti sad ovo pises jer drukas pad za jeftin dokup (inace ne bi ni bio sad na ovoj temi odjedanput a prije te nije bilo ;)) – a ni ne shvacas u koju zamku srljas i da je ekipi koja se nakrcala sa 400 kom (Zimzi i jos dvojica) na 300 kn prosjeka i sadasnjih 950 kn super za posljednje pakete koji se tovare van ovdje .. Hbg, njima je to 300% , a prosjek ce im biti debelo iznad 1000% na ovoj dionici sa svom kolicinom .. Koji ce tebi biti prosjek , Nikolson, vec iduci tjedan ? [lol] [wink]
[/quote]

ako se ekipa nakrcala na 300 kn, onda im je super zarada da meni prodaju po 500 kn! dobro njima, dobro meni [thumbsup]
ne znam samo kako će to tebi pomoći koji si se počeo krcati na 4000 kn pa sve do 1200 nedavno, prosjek ti je bar 2000 kn [lol]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

ajde ne pumpajte već gore, nek ostane bar mjesec dana na ovim cijenama da se može kupovati, a ne ovako na kapaljku po 2-3 komada [yawn]

New Report

Close