KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ušao i izašao na 12xx. Ne izgleda mi sve ovo dobro





Bottom fishing će ovdje biti na 350 po koliko su neki već ulazili a imati će izgleda opet priliku.
Žali bože onih kojima su navlakači ( smart spiderman i sl ) uvaljivali po 4k. Zato su valjda i najavili da više neće ovdje pisati.

Botton fisching ste vi experti imali na 4800 [lol] [lol] A Smart i mi ostali smo vas nakitili makijom. Izgledali ste kao borbene bove maskirane u putujuče žbunje [lol]

[/quote]

Mene sigurno niste jer predobro poznajem vaš soj.
I ne znam koliko Vam je pametno se hvaliti time čime se hvalite.
[lol]
[/quote]

Pa nije vas nitko puškom tjerao da kupujete na 4800 [undecid]. Skoro ste noge polomili preskačući se na bidu [lol] Nego kad sam već spomenuo bid odoh ja botton fisching [smiley]
[/quote]

Slažem se nitko nije nikoga puškom tjerao nego lažima o silnim ulagačima koji se interesiraju za KSST.

moze pasti i do 700kn a dođe li privatizacija na red bit će i 2800


Bottom fishing će ovdje biti na 350 po koliko su neki već ulazili a imati će izgleda opet priliku.
Žali bože onih kojima su navlakači ( smart spiderman i sl ) uvaljivali po 4k. Zato su valjda i najavili da više neće ovdje pisati.

ja prije 100 kn ne ulazim, firma je u blokadi, a od blokade do stečaja nije daleko (hint: Dalmacijavino) [bye]



Bottom fishing će ovdje biti na 350 po koliko su neki već ulazili a imati će izgleda opet priliku.
Žali bože onih kojima su navlakači ( smart spiderman i sl ) uvaljivali po 4k. Zato su valjda i najavili da više neće ovdje pisati.

ja prije 100 kn ne ulazim, firma je u blokadi, a od blokade do stečaja nije daleko (hint: Dalmacijavino) [bye]
[/quote]

Tko kaže da nema na našoj burzi pravih igrača? Evo jedan se javio dobrovoljno, ničim izazvan. Znači imamo čvrstu podršku na 100! To je puno bolje od podrške na Diokiju na 1!

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

A evo imate čvrstu podršku na 5. [lol]


A evo imate čvrstu podršku na 5. [lol]

Neće ispod 100…..prejaka brana

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Lavgar meni se čini da je Smart i tebe nakitio na tih 4800 , iako dotični uopce nije prodavao citavog tijeka (propale) privatizacije .. Osim onog Marketica, nitko ovdje nikoga nije okitio, vec je AUDIO srušio cijenu i tako "oženio" sve nas kolektivno. SAd jedni drugima prodajemo po 1150 , pa opet izbijamo po 1050, i tako ukrug .. Budale prodaju, pametni kupuju, budale misle da pametni puše jer stalno pada pomalo, pametni misle da su budale glupe jer su placali i po 3000 i više, i te će novce sada gubiti dalje po sistemu malog Ivice – trampio zlatnike dobivene 15-godišnjim radom za konja, konja za kravu, kravu za svinju, svinju za ovcu, ovcu za kokicu, kokicu za veliki kameni kotač za oštrenje noža, i veliki kameni kotač za oštrenje noža mu ispadne pod težinom iz ruku kad je ugledao prekrasno djevojče, i otkotrlja mu se niz jednu padinu, pravo u rijeku..
Nakon 15 godina dolazi kući bez filera u džepu, majka mu kaže "Važno je da si se ti meni vratio živ i zdrav!"

E pa to je motto i današnji prodavatelja ovdje – vidjeli su neku ljepšu dionicu, a KSST plaćan 250 do 450 % više im se kotrlja niz padinu .. No važno je da se vi svi nama lijepo vratiti "kući" živi i zdravi !

I zato živjeli dragi moji današnji prodavači , živjeli!! [lol] [thumbsup]

Kressho

Uf nije dobro,bid nam je duplo jači od aska. Sad postoji realna opasnost da će ovi s Diokija navaliti na KSST [huh]. Razvalit će nam dionicu i gotovo je s Botton Fischingom [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Neće ispod 100 sigurno.
Zadnja brana je 1 kn.

E da, samo da se zna , za ljude koji ovako rasipaju svoju imovinu :

Za 1000 kn po dionici AUDIO-ov udio namijenen prodaji prema prvom natječaju vrijedi svega 75 000 000 kn.
Taj scenarij je nemoguć, jer se isti udio nudio posljednji put na prodaju po početnoj cijeni od 525 000 000 kn, što je 700 % više. Od tada je prenamijenjeno oko 150 000 m2 zemlje, dakle dodano je još 150 000 000 kn nove vrijednosti, koja ce se uskoro iskazati u bilancama, pretpostavljam u Q1 , a pored toga promijenjen je i Zakon o poljoprivrednim zemljištima , koji sada pogoduje kupcu u omjeru 10 : 1 u korist potencijalnog kupca.

Konačno i najvažnije – Odlukom Vlade iz Veljače 2011. KSST je uvršten medju kompanije kod kojih se prodaju državni udjeli vredniji od 100 000 000 kn, zbog čega je pri prodaji istoga a prema važećim Zakonima RH i potrebna Odluka Vlade.
Da bi se sada KSST udio koji Vlada ima spustio ispod tih 100 000 000 kn bila bi potrebna nova Odluka Vlade koja bi pobijala onu prvu odluku Vlade, a ista bi morala biti objavljena u narodnim novinama.

Dakle, sve i da Vlada sa ovom mučnom podjelom dionica po ko zna kojim načelima i ide na to sa maximalno spusti cijenu na burzi da nekome može KSST prodati "debelo ispod vrijednosti i zadnje procjene", opet neće smjeti postavljati nižu cijenu od 100 000 000 kn za svojih 71 % koliko ce nuditi , a to izlazi minimalno 1500 kn.

Znam da je većina "Dugoročnjaka" na ovom forumu itekako svjesna , ovo sam napisao za moguce buduce posjetitelje foruma, naime – nove posjednike ovih dionica kojima se sada iste izbijaju na burzi smiješnom igrom "Prodajem 2 po 1150 kupujem 10 po 1050" i sl, jer očito kada oni nazovu brokera dobiju otprilike ovakav odgovor :

"Pa prva prodaja je 1150, ima čak i nešto sitno po 1120 (onaj 1 kom koji je netko stavljao) , a kupnja je slaba, nesto sitno po 1050, zatim 1030 , pa 900.. ) , i normalno onda ovaj kojem 1000 kn po dionici ipak zvuči jako puno za džabe dobiveno kaže:

"A ništa, prodajte mi onda dok se još može"

A BID samoobnavljajući , gutamo sve što stiže [wink] [thumbsup]

Kressho

Netko se nakupovao jeftino pa sad pumpa li ga pumpa.

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

New Report

Close