KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bože sačuvaj.u petak najavio ulatak u top 10,danas kupio 2 dionice,pa odustao.bolje je da padne 10 posto sa velikim prometom kao danas,nego cijeli prošli misec,svaki dan 2-3 kune manje sa nikakvim prometom.bitno da se nešto dešava.možda su pametniji ovi što kupuj od ovih što prodaj.možda prodavaju sami sebi.kurvanjski je ovo biznis.u svakom slučaju zemljište puno vrijedi,ali uvijek su moguća nova neugodna iznađenja.ipak je ovo hrvatska

na 500-600 moglo bi se ući špekulativno pa prodati na 800 kn [thumbsup]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

Moglo bi se uči i na 50kn…

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

@dražen83
citiram meni nepoznatog autora:
"…Za bottom fishing – nemam dovoljno znanja, usto praksa govori da i znalci mogu pogriješiti. Dobar primjer za to je pad cijena Enrona sa 100 na 15 dolara – tada su uletjeli obični igrači. Pad se nastavio na 1 dolar i tada su kupovali znalci – pravi bottom fisheri. Dno je bilo na 6 centi… "

ovdje je još prejaka obrana da bi bilo interesantno za ulaz….kad obrana popuca i zavlada panika, a sadašnja cijena dionice se prepolovi, tek onda treba uletiti….

Ovo je kaos, ako padnemo ispod 1000 kn psihološke granice nema nam spasa, AVAJ! .. Tako mi se i činilo današnje rušenje sve do 1020 .. Nadajmo se samo da brana , to malo što je ima, neće popustiti, jer 990 kn svi znamo gdje vodi ovdje, dok god je iznad 1000 kn, na 4 znamenke ima ok šanse da se paca tu na 1200 kn gdje i bila, dok izadje još 500injak dionica ovaj tjedan il iduci .. Valjda se nece svih 800 ni prodavati šta je podijeljeno, pa ne hrle odmah svi na prodaju valjda .. [yawn] [sad]

Kressho

Bottom fishing će ovdje biti na 350 po koliko su neki već ulazili a imati će izgleda opet priliku.
Žali bože onih kojima su navlakači ( smart spiderman i sl ) uvaljivali po 4k. Zato su valjda i najavili da više neće ovdje pisati.

Karma, karma…

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


Bottom fishing će ovdje biti na 350 po koliko su neki već ulazili a imati će izgleda opet priliku.
Žali bože onih kojima su navlakači ( smart spiderman i sl ) uvaljivali po 4k. Zato su valjda i najavili da više neće ovdje pisati.

Botton fisching ste vi experti imali na 4800 [lol] [lol] A Smart i mi ostali smo vas nakitili makijom. Izgledali ste kao borbene bove maskirane u putujuče žbunje [lol]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Ups! , opet je netko ostao bez 5 dionica ili ? [wink]

Hajde da sad vidimo kako ce ih kupiti povoljnije od 1200 [lol] [thumbsup]

Zatvaram pipu ovdje , 1200 kn je od sada novo dno, ispod toga neće ići. Žao mi je – ovo poručujem ekipi koja si je umišljala da će "rušiti KSST do 700kn" , ništa ispod ove cijene više nećete dobiti ..
Dobio sam credit allowance jednog ulagača da kupimo sve do 1100 kn, i 10 % na 1150 do 1180 ..

Neograničen.

Tako da s ovim bulll shitom sa stečajem u pokušaju, nam samo radite uslugu .. Uskoro i novo ime u TOP 10 momci, bit će iznenadjenja , to je jedino što vam mogu reći [wink] [cool]


definiraj neograničeno

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Bottom fishing će ovdje biti na 350 po koliko su neki već ulazili a imati će izgleda opet priliku.
Žali bože onih kojima su navlakači ( smart spiderman i sl ) uvaljivali po 4k. Zato su valjda i najavili da više neće ovdje pisati.

Botton fisching ste vi experti imali na 4800 [lol] [lol] A Smart i mi ostali smo vas nakitili makijom. Izgledali ste kao borbene bove maskirane u putujuče žbunje [lol]

[/quote]

Mene sigurno niste jer predobro poznajem vaš soj.
I ne znam koliko Vam je pametno se hvaliti time čime se hvalite.
[lol]




Bottom fishing će ovdje biti na 350 po koliko su neki već ulazili a imati će izgleda opet priliku.
Žali bože onih kojima su navlakači ( smart spiderman i sl ) uvaljivali po 4k. Zato su valjda i najavili da više neće ovdje pisati.

Botton fisching ste vi experti imali na 4800 [lol] [lol] A Smart i mi ostali smo vas nakitili makijom. Izgledali ste kao borbene bove maskirane u putujuče žbunje [lol]

[/quote]

Mene sigurno niste jer predobro poznajem vaš soj.
I ne znam koliko Vam je pametno se hvaliti time čime se hvalite.
[lol]
[/quote]

Pa nije vas nitko puškom tjerao da kupujete na 4800 [undecid]. Skoro ste noge polomili preskačući se na bidu [lol] Nego kad sam već spomenuo bid odoh ja botton fisching [smiley]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close