KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bit će……mozda ne sutra……ali sigurno kad ovi koji su zalutali u raznorazne "brzorasteće" dolutaju natrag ovamo.

Opet prijeti nestašica dionica, miriše na prošli scenarij kada je najavljena privatizacija, samo sada je sve propremljeno za razliku od prošle godine, sjetite se cijena.
Ovo će u sekundi biti stjerano u uravnoteženje, a onda stampedo.



utorak, 28.veljače 2012

Kaštelanski staklenici:

Radnici planiraju štrajk i prosvjede u Zagrebu (FOTO)
Zbog neisplate zaostalih plaća radnici Kaštelanskih staklenika u utorak su prosvjedovali u krugu svoje firme, a pripremaju se i na odlazak u Zagreb gdje planiraju prosvjedovati pred Agencijom za upravljanje državnom imovinom. Na sastanku koji je polovinom mjeseca održan u Zagrebu, između predstavnika sindikata i Uprave Kaštelanskih staklenika s ravnateljem AUDIO-a, dogovoreno da će se do prošlog petka, 24. veljače, radnicima isplatiti dvije i pol plaće, a da će im ostatak biti isplaćen do 15. ožujka.

– Ta je odluka 16. veljače stopirana dok se ne odrede kriteriji za isplatu plaća radnicima u firmama koje su u većinskom vlasništvu države. To je razočaralo i mene i radnike. Vratio sam se s tog sastanka s dogovorom koji je zadovoljavao radnike, a onda je sve propalo.

Jučer su radnici spontano obustavili rad, nisu radili danas, a neće ni sutra. Danas sam dobio informaciju da će biti isplaćene tri plaće, ali radnici ne žele nastaviti s radom dok ne dobiju novac ili barem pisanu garanciju da će novac zaista biti uplaćen na dogovoreni datum. Predsjednik Uprave je naše zaključke poslao ravnatelju AUDIO-a, ali još nije dobio nikakav odgovor – kazao je Ivica Blažević, sindikalni povjerenik u Kaštelanskim staklenicima.

Cilj je obaviti restrukturiranje firme i pripremiti natječaj za privatizaciju. Ako bude potrebno, radnici će na prosvjede i u Zagreb, a sutra planiraju provesti referendum za organiziranje štrajka.

INES BRAJE

Prosto je nevjerojatno koliko neki članovi foruma ovdje kod nas vješto manipuliraju informacije i nagadjanja iz medija ..

Milslim "Korisniče" Oetker da je ova vijest ipak lošija nego nam ju želite prikazati .. mislim , dajte ljudi, radnici spremaju štrajk jer firma nema ni za plaće a vi onda podebljate nagadjanje nekog novinara o privatizaciji koje je možda netko i zamolio da se doda u članak… nemam riječi,pa svi znamo da se ovdje planira privatizacija već godinama, po čemu je to nova vijest.. Bolje nam napišite molim Vas onda kada i po kojoj cijeni kad Ste nam tako stručno ovo citirali . Hvala [kiss]
[/quote]

_______________

e, vivien, vivien,

đe me nađe….s obzirom da sam ja dr oetker, a ti samo vivien sa šest dionica staklenika, nećemo moći dugo razgovarati. Imaš samo par komada staklenih dionica, pa s obzirom da tu ne možeš puno ni zaraditi, a ni puno izgubiti, nemaš se zašto brinuti, ni ti, a niti ovaj narod zbog tebe….što se tiče cijene u privatizaciji nazovi AUDIO, kaži dobar dan, imaš šest staklenih dionica, pa da vas pitam kol’ka će biti cijena dionice kad objavite natječaj?…a oni će tebi …dobar dan, gospodična, lijepo što ste nazvali, nazivaju i drugi, ali vi ste nam danas posebno dragi, pogotovo s toga što imate šest staklenih dionica, koje me podsjećaju na mojih šest pjesama, koje su mi baš danas tiskali….pa da vam još velim, cijena ću te blagovremeno saznati iz naših tiskovina čim natječaj bude objavljen, znate, pa svi u Hrvatskoj sve saznaju iz medija….mediji upravljaju zemljom. Živjela fimi medija [lol] [lol] [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Bome, stigli su brze nego što sam mislio….. [lol]

…opa bato, …sad zemlja vrijedi, a!….vidim, ne da se dionice kupuju, onako mirno, gospodski, neg’ se za dionce otimate i čekićem jedan drugom prijetite…pa ovdje je gore neg’ tamo na cesti međ’ taksistima [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Budimo ipak malo realni teško da će netko za firmu koja je u gubitcima i bačena na koljena ponuditi više od 1200 kuna bez obzira što ima nešto imovine.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

korisniče galije,

ljepša je ona kad je na koljenima zato i očekujemo za nju 7000 kako čobanković nama nedavno obeća [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

nevjerojatno,ovdje je bitno da je vijest,nije bitno da je stara i prezvakana..
a njima restruktururanje znaci prodat zemlju,vratit time dugove skupljene od poslovanja i onda ostatak ulozit u to poslovanje koje generira gubitke… [shocked]-po meni je ovo losa vijest,al dobro..


Bit će……mozda ne sutra……ali sigurno kad ovi koji su zalutali u raznorazne "brzorasteće" dolutaju natrag ovamo.

ja sam danas uletio, sutra dignite na 1700 i ja vam svoje poklonim [wink]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

nije promijenjen gup. da bise uzgajali pome i kukumari.jedino ako bolje ne rastu na građevinskom ili turističkom zemljištu.parcelirana zemlja više vriedi u donjim kaštelima nego što je firma procijenjena.pošto si na ovom forumu,vjerovatno imaš koju dionicu,pa mi nije jasno zašto plašiš.



Bit će……mozda ne sutra……ali sigurno kad ovi koji su zalutali u raznorazne "brzorasteće" dolutaju natrag ovamo.

ja sam danas uletio, sutra dignite na 1700 i ja vam svoje poklonim [wink]

[/quote]

Lovatore, pokloni se nikada ne poklanjaju. Oni uvijek ostaju lijepa uspomena [wink]

Sljedeći val čišćenja pomest će sve do 1800,00 kn,ovdje bi se nešto moglo naučiti od INGRE,čim su se mali malo povukli sa prodaje u tri dana dionica skočila 100%.Čisto sumnjam da ovo u najgorem slučaju u privatizacijimože ići ispod nominale od 2500,00 kn,realnije je da će ići oko 3000 -5000 kn.Ovdje je najbitnije strpljenje,naravno treba razumijeti i one koji su prisiljeni na prodaju.Vjerujem u značajniji rast u sljedećih 30 dana!Svim imaocima KSST želim puno uspjeha.Bumo vidjeli

New Report

Close