KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


izgleda da opet sve ide dolje… [undecid]

Izgleda da opet sce ide gore… [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Bez veze mi je ovo bez Smarta, ali znam da barem cita ovaj forum, stoga kolega vratiiii see, trebamo tvoje komentare [smiley]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

evo smarta. živog i zdravog, hvala na pitanju…
http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?t=2972&page=40

hate red


Bez veze mi je ovo bez Smarta, ali znam da barem cita ovaj forum, stoga kolega vratiiii see, trebamo tvoje komentare [smiley]

Vratite nam Smarta…uzmite Plejboja [pray]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

golub je opet s nama.
to je dobar znak.
da se treba iskrcavat… [lol]

hate red

Kakva prepucavanja! Dobro da čitam forum jedanput mjesečno


golub je opet s nama.
to je dobar znak.
da se treba iskrcavat… [lol]

Kolega golub je korektan za razliku od mnogih na ovom forumu i pravovremeno je na best buy najavio da će ksst i dioki rasti. Pratila sam forum i zapamtila da se iskrcao na 4200 kuna sa stotinama komada ksst,poslije pre rano opet kupio ali opet,ni pet ni šest, prodao s gubitkom na 2500 i to objavio. Ako se je opet nakrcao na cjenama od prije tjedan dana mogu samo reči – svaka čast!!

Problem je što večina korisnika foruma ne podnosi korektnih i jednostavnih ljudi ali zato ima neograničene količine zajedljivih komentara i ljubomornih ispada.

Ali to je slika našeg društva u cjelini, zato kao nacija stagniramo i postajemo sve gluplji [cry]

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)

Vaš link

….ako ovo nije jasan sell signal na KSST,onda stvarno……zaista………… [thumbsup]

Prelistavam ovaj topic unatrag par mjeseci i vidim da su svima bila puna usta GUPa i koliko to radikalno mijenja stanje stvari, medjutim jucer kad je konačno izglasan i došao na snagu, a to se znalo već od nešto iza 12h, činilo se da dionica više nikom nije zanimljiva….. [huh]

http://www.seebiz.eu/kastelanski-staklenici-povecali-vrijednost-zemljista-jednoglasno-usvojene-izmjene-gup-a-kastela/ar-26293/

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Prelistavam ovaj topic unatrag par mjeseci i vidim da su svima bila puna usta GUPa i koliko to radikalno mijenja stanje stvari, medjutim jucer kad je konačno izglasan i došao na snagu, a to se znalo već od nešto iza 12h, činilo se da dionica više nikom nije zanimljiva….. [huh]

nije da nije zanimljiva nego je pre rano otisla previse i posto je odradila rast prije izglasavanja, usla je u novi krug pada do neke nove vijesti

New Report

Close