KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sa VI. redovne sjednice Nadzornog odbora “Kaštelanski staklenici” d.d. Kaštel Štafilić,
održane dana 21.11.2011. godine sa početkom u 17,00 sati u prostorijama Društva na
pogonu Knežine.
Sjednici su nazočni: Marko Duvančić-predsjednik, Ante Dedić i Danko Meštrović – članovi,
te Boduljak Damirka dipl.jur.
Sjednici nisu nazočni, a svoj izostanak ispričali su Zdravko Šimović i Ante Bićanić, članovi –
iz poslovnih razloga.
Isti su upoznati s dnevnim redom današnje sjednice te su temeljem članka 43 st. 4 Statuta
Kaštelanskih staklenika d.d., dostavili pismenu izjavu kojom daju suglasnost na odluku koja
je predmet donošenja na sjednici Nadzornog odbora.
Predsjednik Nadzornog odbora predlaže slijedeći
D n e v n i r e d:
1. Donošenje odluke o imenovanju Uprave društva «Kaštelanski staklenici» d.d. za slijedeće
četverogodišnje mandatno razdoblje.
Ad-1
Boduljak Damirka – predsjednik Povjerenstva za provedbu natječaja za izbor Uprave-
direktora Društva, izvijestila je nazočne da su na objavljeni natječaj pristigle ukupno dvije
molbe.
Uvidom u dokumentaciju utvrđeno je da samo jedan kandidat ispunjava uvjete iz natječaja i to
Jadran Penga, dipl.oec. iz Kaštela Starog, Javorska 1.
Nakon uvida u dokumentaciju i obavljenog razgovora s gosp. Jadranom Pengom, jednoglasno
je donesen prijedlog, kojim se Nadzornom odboru predlaže da se za Upravu društva
Kaštelanski staklenici za slijedeće četverogodišnje razdoblje imenuje Jadran Penga, dipl.oec.

Nakon diskusije od strane Nadzornog odbora jednoglasno je donesena slijedeća
O D L U K A
o imenovanju Uprave društva
1. Jadran Penga, dipl oec. OIB: 17119775418, iz Kaštel Starog, Javorska 1, imenuje
se za Upravu Kaštelanskih staklenika d.d., za vrijeme od 4 (četiri) godine.
2. Uprava Društva zastupa Društvo, samostalno, bez ograničenja i vodi sve poslove
utvrđene zakonom i Statutom Društva.
3. Međusobna prava i obveze Uprave i Društva uredit će se Ugovorom o pravima.
Obvezama i plaći Uprave društva.
ZAPISNIČAR PREDSJEDNIK NADZORNOG
Damirka Boduljak, dipl.iur. Marko Duvančić, dipl.ing.agr.
———————————
http://zse.hr/default.aspx?id=39141

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Evo i video sa 36. sjednice GV i objašnjenje prenamjene zemljišta Kaštelanskih staklenika od 02:20 minute. Od ukupno 214.000 m2 Resnika, čak 35-40.000 m2 ide u zonu za turističku namjenu! [smiley]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

trejdercic sa 10 kom ? ..prvo doceka na 1710 pa sad uvaljuje po 1820 [lol]
necete mu valjda nasjesti?

Pitam se, što ne izložite 1000 komada na prodaji u jednom nalogu!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

A kome Spaydi ? Kome ?

Izgleda da su se i zadnji optimisti ukrcali na Costu..a kapetan se iskrcao .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ajde da vidimo za dva-tri dana tko se eventualno ukrcavao a tko iskrcavao od velikih na ovim cijenama:

Važeći podaci za uredovni dan 07.02.2012 .

KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa

1. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 87.569 77,09 Zast. račun
2. AUDIO (75666130770)/DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠT ULOGA 4.051 3,57 Zast. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242) 3.440 3,03 Skrb. račun
4. AUDIO (75666130770)/HZMO (84397956623) 3.235 2,85 Zast. račun
5. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT (56826138353) 1.992 1,75 Osnov račun
6. BILIĆ JOŠKO (94836618750) 349 0,31 Osnov račun
7. ŠANTIĆ IVE (30952868721) 312 0,27 Osnov račun
8. HITA-VRIJEDNOSNICE D.D. (32998446701) 241 0,21 Skrb. račun
9. URLIĆ MARIO (64324457522) 240 0,21 Osnov račun
10. MITROVIĆ MILIVOJ (30993670198) 203 0,18 Osnov račun

Ukupno: 89,47

A važeći uredovni za 9.02.2012. * ? [wink]

Netko je nekome rasuo 40ak komada netom prije rasta.. Zatim je ovaj prvi netko izgubio cca 20 000 kn u jednom do dva dana, a ovaj drugi netko je na njemu zaradio [lol] [lol]

By the way momci, mogli bi još malo to srušiti dolje, ajde budite pametni, očito je da mr. 309 puno voljnije prodaje kada je cijena 1100 nego ovako visoko. Ja mislim da on misli da je na burzi što jeftinije prodaš to bolje.. Jbg, nismo svi imali 5 iz matematike [thumbsup]

Vidim da su počela opet raznorazna naklapanja!
Samo par riječi,
Novi (stari) kupac je tu i nije se ništa mijenjalo, nego sve ide svojim tokom, GUP se čekao i dočekao, ZL svojim kupnjom zemljišta riješava dugove i isplate otpremnina velikog dijela radnika, a gsp. Linić želi da prodaja ide što je brže moguće!
Više informacija nemogu dati, ali pratite vijesti ubrzo budete sve znali…


Vidim da su počela opet raznorazna naklapanja!
Samo par riječi,
Novi (stari) kupac je tu i nije se ništa mijenjalo, nego sve ide svojim tokom, GUP se čekao i dočekao, ZL svojim kupnjom zemljišta riješava dugove i isplate otpremnina velikog dijela radnika, a gsp. Linić želi da prodaja ide što je brže moguće!
Više informacija nemogu dati, ali pratite vijesti ubrzo budete sve znali…

Uzalud vam trud svirači [thumbsup]

Jednom smo bili dovoljno glupi da držimo potporu i ulažemo novce u dizanje ljestvice prema realnoj vrijednosti, medjutim to se više neće ponavljati .. pa nisam ja vesla sisao da poklanjam gospodi koja je besplatno dobila dionice 500 SVOJIH kuna u džerp…

Samo glup čovjek bi dizao ovu dionicu tako da drugi može bolje prodati , a koji je već pokazao volju da prodaje i po 1400 pa i po 1100 i opet će —

Realno, nama ni 1900 nije neka cijena, što ćete vidjeti kroz 3 dana po promjenama u TOP 10

Meni osobno ni 2500 ne valja, 2800 je minimum minimuma , a tek na 3600 mislim prodavati većinu ako vidim da bolje neće ići

Držati potporu prema bijednih 2000 da bi nam se gospon Joško i ekipa strovaljivali i smijali koje smo budale istovremenoi , žao mi je al … to je jednostavno glupo.

Neka padne na 900 kn i ciao, u biti što niže padne to će oni bolje prodavati jer u strahu su kratke noge pa je potrebno više koraka odraditi da se stigne do cilja , a cilj toj ekipi koja sada prodaje su novci i ništa drugo

Ionako svi znamo da je početna cijena na burzi nevažna kad izidje natječaj. I zadnji put je bila 750 kn netom prije najave privatizacije i nismo mogli po 1000 kn prodati ni 50 komada, a dva dana poslije grunula je na 1500, pa na 2000 , pa na 2500 i tako redom nije stajala sve do 5000kn (vidi graf 3 godine ne zse pa ce vam sve biti jasno, onakav nagli Mount Everest ne postoji niti na jednoj drugoj dionici na ZSE)

EKipa koje ovdje brije da cemo ako krenemo sa 1900 dalje dogurati nego ako krenemo sa 1100 se grdno vara, baš naprotiv kad izadje natječaj što cijena bude niža to će pokolj kojem ćemo svjedočiti biti veći i sva ta sila i energija će dalje odbaciti cijenu na burzi

A dotle – ko Živ ko Mrtav

Lijep Pozdrav ekipo, vratio sam se samo da vam to objasnim jer mi je žalo bilo gledati kako vas brokeri Besplatnjaka pelješe ovdje

Ciaos i "vidimo" se kroz dogledno vrijeme [thumbsup]


Vidim da su počela opet raznorazna naklapanja!
Samo par riječi,
Novi (stari) kupac je tu i nije se ništa mijenjalo, nego sve ide svojim tokom, GUP se čekao i dočekao, ZL svojim kupnjom zemljišta riješava dugove i isplate otpremnina velikog dijela radnika, a gsp. Linić želi da prodaja ide što je brže moguće!
Više informacija nemogu dati, ali pratite vijesti ubrzo budete sve znali…

Ako se ZL proda više od 50 000 m2 tog prenamijenjenog zemljišta neće više ništa ostati poštenog za privatizaciju, posebno ne po 7000 kn po dionici.
Potebno je HITNO razdvajanje ove kompanije na dvije različite firme – INFRASTRUKTURNA ZONA d.d. , te KAŠTEL STAKLENICI d.d. (core business), svaka sa svojom nominalom, po meni 2500 kn za prvu i 1900 kn za drugu.
Zatim dokapitalizacija ove druge firme da se namire dugovanja koje DRžava duguje – državi, jer KSST je državna imovina, a unosom od 24 000 nove dionice u vlasničku strukturu KSST d.d.

Po podjeli dioničari bi dobili svatko po dvije dionice , od svake ove firme po jednu.

Na natječaj bi svaka išla zasebno, a država bi povećanjem svog udjela dodatno prosperirala barem 50 000 kuna na više , ovisno o modelu dokapa, dok bi dugovi bili srezani za 40 000 000 kn bez daljnje rasprodaje zemlje.

Ovaj model predložit ću i samoj Vladi službenim putem , ali iznijeti i u medijima.

Molim ozbiljne dioničare koji me žele podržati u inicijativi protiv daljnje rasprodaje zemlje a prema gore navedenom modelu da mi se jave na private.

***** brisano *****

Vaš link

izgleda da opet sve ide dolje… [undecid]

"Jednoglasno usvojen GUP"

http://www.kastela.hr/gradsko-vijece/37-sjednica-gradskog-vijeca-2

New Report

Close