KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Npr kada je Vlada dala prijedlog odluke o privatizaciji trebalo je jos vise od mjesec dana da se i sama ODluka donese .. jos nikada nisam vidio da se isti dan da i prijedlog i usvoji isti i donese konacna odluka . je li tako nesto uopce moguce u HR =?

Pitam jer razmisljam o dokupu na ovoj razini jos prije nego ode na 2500


Glasanje u četvrtak.

A dotle se branitelji istresaju po malima [huh] Ovako nesto prvi put vidim, mislim da je

postaviš nalog 20 kom na 1606 i onda lijepo cekas da se nabere pa se istreses po naivcinama .. ah, to su stare finte, ljudi bi trebali znati bolje .. ovako su ohrabreni da ne prodaju sami , cak jos kupuju ??, a prodavatelj ima cist "prostor" za istresanje svojih kolicina skupljenih po 1100 . I to sve ide van danas izgleda sa 50 % premije . Svaka cast !!

http://www.forum.tm/clanak/hrvatska-postaje-doo-460


Glasanje u četvrtak.

Na dnevnom redu sjednice Gradskog vijeća Grada Kaštela, koju je za ponedjeljak 6.veljače u 18 sati zakazao predsjednik Darko Varnica, uz redovna vijećnička pitanja nalaze se i prijedlozi izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja te Generalnog urbanističkog plana Kaštela, dok će se na sjednici tri dana kasnije raspravljati i odlučivati o cijelom nizu tema…

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Glasanje u četvrtak.

za ponedjeljak 6.veljače u 18 sati zakazao predsjednik Darko Varnica, uz redovna vijećnička pitanja nalaze se i prijedlozi izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja te Generalnog urbanističkog plana Kaštela, dok će se na sjednici tri dana kasnije raspravljati i odlučivati o cijelom nizu tema…
[/quote]

Katastrofa, pa to Ste mogli i ranije napisati a ne lijepo navlaciti tolike ljude da kupuju sa 50 % premije pa zatim obavijestiti zajednicu da ipak sada tek ide Prijedlog, i da nema nikakve garancije da u cetvrtak ide izmjena GUP.a !
Dakle, citav dan se s Vama natjecem da prodam par [angry]

No dobro , hvala Vam na ovoj potpori barem, ja toliko novaca nemam a bez nje tesko da bi se ovako lijepo zaradilo danas [thumbsup]

Pa gosn Smart zar Vi kao ne znate – a toliko pratite i krojite ovu temu – da su prijedlozi izmjena i dopuna Prostornog plana te GUP Kaštela vec bili na dnevnim redovima sjednica GV.-a , barem jednom, i nikad nista, a usotalom GUP je vec odavno donesen a ceka se usvajanje.

Evo ja Vam nudim svoje dionice po 1688 kn Ako ce ici sutra na 2500 kako Ste tvrdili jutros onda zasto me ne otkupite ?

Zahvaljujem unaprijed

Evo !!

Za sve kupce danasnje navlakuse dokaz da je ovaj prostorni plan vec odavno donesen. Datum – 12-12-2011

A kada ce biti usvojen od strane lokalnih šerifa to je veliko pitanje jer mozda i oni zele jos kolicina ?!

Nije slucajno podijeljeno braniteljima toliko dionica u posljednji cas

http://www.mgipu.hr/doc/Prostorno/PPUOG_faze_svi_2011_12_12.pdf

al’se nasralo skrivenih…svi bi vani?

o ne, jedan je previše! (plejboj)
dva su već ozbiljna elementarna nepogoda. da ne velim kataklizma.
poruka svim novima u dionici:
nemojte kupovati ako ne znate šta kupujete.
dvoznamenkasti rast ništa ne znači…

hate red

Koji pritisak … Do kraja dana smo na 1500 ?! Smart recite nam nesto sto ne znamo za promjenu [wink]

Pa gosn Smart zar Vi kao ne znate – a toliko pratite i krojite ovu temu – da su prijedlozi izmjena i dopuna Prostornog plana te GUP Kaštela vec bili na dnevnim redovima sjednica GV.-a , barem jednom, i nikad nista, a usotalom GUP je vec odavno donesen a ceka se usvajanje.

Evo ja Vam nudim svoje dionice po 1688 kn Ako ce ici sutra na 2500 kako Ste tvrdili jutros onda zasto me ne otkupite ?

Zahvaljujem unaprijed


Momčiću, ajde lijepo prodaj svoje dionice, zaradio si za kavu i nemoj nas više ovdje daviti!

Zahvaljujem unazad!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close