KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Tvrdim da dionica KSST vrijedi preko 4.000 kn

Dionica vrijedi onoliko koliko netko za nju nudi [kiss]
[/quote]
kad? posto ti udjes nisko i prodajes po asku 20 % vise -tad po asku? ili mozda,posto dodje vijest i pomete vas sve pa cete kupovat na bidu po 3000? [yawn]

@smart po ZOO je uprava duzna raditi gospodarski odgovorno.treba ih pitati koji im je poslovni plan i projekcije dobiti.ja mislim da ih nemaju nego svjesno idu u proizvodnju s gubitkom-kako neznam ali nisam nasao NITI JEDAN konkretan odgovor na pitanje o gubicima svake godine.e onda je takvo poslovanje po ZOO kriminal-jer postoje dionicari kojima su odgovorni.to sto rade ke komunisticka spreha i poslovanje i tada je to bilo ok jer je drzava pokrivala sve i drustvo" bilo "vlasnik.ali danas je to kriminal.treba inzistirat na objasnjenju poslovnog plana -prihoda rashoda dobiti i sto ako objasnjenjima…inace ce se nastaviti ovako

Smarte,

Koji je dnevni red skupštine sutra? I u koliko je sati?

Vaš link
Ne znam što bih rekao. Tu se nezna tko pije a tko plaća. Jad i bijeda od agencije i od investitora. Svi bi nešto mukte. Pa dokle tako?


Hahah, pa svi bi ovdje bili najsretniji da ovo sve propadne, zato ja to neću dopustiti. Tvrdim da dionica KSST vrijedi preko 4.000 kn i dat ću sve od sebe da svi dioničari postignu tu vrijednost. Na ovaj ili na onaj način! [wink]

P.S. Naravno, sve što radim, radim zbog postojećih dioničara, ne zbog nekoga tko bi dionice trebao kupiti na burzi danas i dignuti cijenu za 10% sa 2 komada! Zaista me ta sića ne interesira!


Smart,
bojim se da sam nećeš puno napraviti. Predlažem, ukoliko se uskoro nešto ne pokrene, osnivanje udruge malih dioničara, sa pravnim zastupnikom koji bi bio stalno u kontaktu sa upravom firme, AUDIO-om, dorhom i medijima. Za to još uvijek nije kasno.


Ne znam što bih rekao. Tu se nezna tko pije a tko plaća. Jad i bijeda od agencije i od investitora. Svi bi nešto mukte. Pa dokle tako?

Nije samo problem u agenciji, najveći problem ove zemlje su sindikati. Pazi ih ovdje u Dalmacijavinu, a danas čitam da na Plesu imaju čak 4 sindikata! Pa, tko bi normalan mogao zadovoljiti sve te klošare?

renato72
Skupština je sutra u 15:30 sati, a dnevni red je ništa posebno. No, ima jedna interesantna točka dnevnog reda. Naime, predlaže se da se upravi "ne da" razrješnica za 2010, a da se NO "da" razrješnica!? Interesantno, jer po tome ispada kako je samo uprava odogovorna za poslovanje, a NO je tu samo kao figura!? Tu ću dati protuprijedlog da se ne da razrješnica ni NO!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

ne znam je li vam to pametno…….možda je bolje da ih što prije razriješite……..tako u TNSA nisu htjeli razriješiti upravu i nadzor pa vidi di su sad……….


ne znam je li vam to pametno…….možda je bolje da ih što prije razriješite……..tako u TNSA nisu htjeli razriješiti upravu i nadzor pa vidi di su sad……….

Hm, koliko često pametuješ na temi KSST, ja sam mislio da ti malo više znaš o tvrtkama, skupštinama, glasovanju…

Dakle, kad se da razrješnica, znači da skupština i dioničari prihvaćaju rad uprave i NO. Ovdje je u prijedlogu da se ne da razrješnica upravi, što znači da se ne prihvaća njihovo upravljanje tvrtkom u 2010.g., međutim NO se želi izvući od odgovornosti i sebi je stavio da im se da razrješnica, tj. da im se prihvati nadzor nad poslovanjem. Zato treba ići protuprijedlog, da se ni njima neda razješnica, jer su isto tako odgovorni za katastrofalno poslovanje i milionske gubitke. Kužiš sad?


Smart,
bojim se da sam nećeš puno napraviti.

Nisam sam, ne brini. Mislim, na skupštini ne želim nikakve probleme i ne zastupam nikoga sa punomoćima. Smatram da mogu nešto napraviti za sve male dioničare, jer od sjedanja i pametovanja na forumu, što većina ovdje radi, nema rezultata. Aseve ćemo zadržati u rukavu za sada, a nakon skupštine ide program.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Smart,

Za sve nas koji nemožemo prisustvovat, ožeži ih što jače budeš mogao svim sredstvima!!!
I dalje sam uvjeren da će na kraju bit pozitiva, iako su nam pojeli puno živaca, a što se tiće potpunog tvog izvješća sa skupštine u to uopće ne sumnjam!
[thumbsup]


Smarte,

Koji je dnevni red skupštine sutra? I u koliko je sati?



…Uvjeren sam da srž problema počinje upravo tu.

Srž problema je u lopovštini, ali ako neće po mome dalje, onda će po Uskokovom i Dorhovom! Po njihovom neće 100%!
[/quote]

1. sretno na skupštini sutra…
2. izreći 100%… je hrabro od tebe… čudim se… mislim… hmmm.. jedan smart… ne bi baš 100% naveo…
3. a što… ako npr. sutra u 8:00… eto čisto iz znatiželje… radi kruha i igara… a neka ekipa … čini mi se ovdje to voli… Vlada RH, Ministar Čobanković, Uskok, DORH, HANFA – k/p nalozi… ZSE, Porezna Uprava, AUDIO, SKDD… dobije cijelu prepisku ovog podforuma od npr. 01.01.2011…
hmmm… a dužnosti/obveze Internet Provider-a…



Ne znam što bih rekao. Tu se nezna tko pije a tko plaća. Jad i bijeda od agencije i od investitora. Svi bi nešto mukte. Pa dokle tako?

Nije samo problem u agenciji, najveći problem ove zemlje su sindikati. Pazi ih ovdje u Dalmacijavinu, a danas čitam da na Plesu imaju čak 4 sindikata! Pa, tko bi normalan mogao zadovoljiti sve te klošare?

renato72
Skupština je sutra u 15:30 sati, a dnevni red je ništa posebno. No, ima jedna interesantna točka dnevnog reda. Naime, predlaže se da se upravi "ne da" razrješnica za 2010, a da se NO "da" razrješnica!? Interesantno, jer po tome ispada kako je samo uprava odogovorna za poslovanje, a NO je tu samo kao figura!? Tu ću dati protuprijedlog da se ne da razrješnica ni NO!
[/quote]
smarte samo se nedajte zasprehati sa spikom o eserihiji i sl.jel to je ok.to se jednom moze desiti ali to je dio gubitka.a oni ni rijecju nisu objasnili ostatak gubitka ,tj zasto onda proizvode AKO to uvecava gubitke.odgovorno gospodarenje po ZOO je iskljucivo ono odrzavanje poslovanja koje ne proizvodi gubitke nego dobit-barem u nekom razumnom roku.a oni su sve rokove prekardasili i dalje nemaju plan profitabilnog poslovanja za ubuduce.meni se od tog komunjara sistema okrece zeludac,bio dionicar ili samo gradjanin rh.dakle,inzistirat na zaustavljanju one proizvodnje koja generira gubitke. ODMAH!. a ne samo otpustanje viska radnika.visak su svugdje gdje se generira trajni gubitak.pozz i neka vam je uspjesno!

New Report

Close