KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim ovdje se i dalje mlati prazna slama, samnom il bez mene hi hi …
Ekipo, ako se ovako nastavi ne gine nam Transadria 2 !..
Mislim, šta, još tih 300 000 kvadrata da razbucaju rodjacima i ekipi i ode vrijednost KSST na 5 glavi po dionici ..
A panjevi još uvijek ovo kupuju i po 1500 kn …
Ajme, kako je žalosno gledati navučenu škvadru, prijatelje, rodbinu gdje se muče i pate u jednoj dionici, a znaaaš da ništa više od toga , da je priči kraj, i da ta ekipa više nikada neće izvuć svoju lovu van, a kamoli promašenu dobit [cry] [embarass]

Kressho




Samo 16kom. na bidu iznad 1000kn,a tako puno obećava… [cool]

Na KRAS-R-A samo 9 kupnji, na JNAF-R-A 11 kupnji, na TNPL-R-A 12 kupnji… Navala je svuda, istina!
[/quote]
nešto tu vonja smart, a nisi ti od jućer znaš i sam
[/quote]

Zna on dobro ne sekiraj se za njega….samo znaju li drugi dioničari šta ih čeka?????


Vidim ovdje se i dalje mlati prazna slama, samnom il bez mene hi hi …
Ekipo, ako se ovako nastavi ne gine nam Transadria 2 !..
Mislim, šta, još tih 300 000 kvadrata da razbucaju rodjacima i ekipi i ode vrijednost KSST na 5 glavi po dionici ..
A panjevi još uvijek ovo kupuju i po 1500 kn …
Ajme, kako je žalosno gledati navučenu škvadru, prijatelje, rodbinu gdje se muče i pate u jednoj dionici, a znaaaš da ništa više od toga , da je priči kraj, i da ta ekipa više nikada neće izvuć svoju lovu van, a kamoli promašenu dobit [cry] [embarass]

Vidim ja da bi ti htio smanjit prosjek ali teško,morat ćeš malo više riskirati s dionicama koje imaš(stavi ih na 1500 pa možda i uspiješ ali samo možda).

bit će bolje................


Zna on dobro ne sekiraj se za njega….samo znaju li drugi dioničari šta ih čeka?????

Šta ih čeka?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Zna on dobro ne sekiraj se za njega….samo znaju li drugi dioničari šta ih čeka?????

Šta ih čeka?
[/quote]

ono šta tebe ne čeka…. [cool]


Vaš linkOvdje upišite svoj komentar…Točka 1. Bit će nešto i za ksst.

Ovo je ta odluka vlade sa današnje sjednice.Po kriteriju za naplatu vidim da većina od 2,5 milje ide u ksst.


Ovo je ta odluka vlade sa današnje sjednice.Po kriteriju za naplatu vidim da većina od 2,5 milje ide u ksst.

+ 4 kn po m2, zatvoreni staklenici! KSST ima cca. 238.000 m2 zatvorenih staklenika = 952.000 kn.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Ovo je ta odluka vlade sa današnje sjednice.Po kriteriju za naplatu vidim da većina od 2,5 milje ide u ksst.

+ 4 kn po m2, zatvoreni staklenici! KSST ima cca. 238.000 m2 zatvorenih staklenika = 952.000 kn.
[/quote]

Malo si se zaletio sa izračunom…. da nije možda prije = 0,00 KN…escherichia coli

"Kaštelanski staklenici": Bakterije kod nas nema, ali povrće se ipak ne prodaje
http://slobodnadalmacija.com/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/139971/Default.aspx

"…Prema riječima direktora Benzona, problemi su nastali u lipnju kad je tržište reagiralo na pojavu afere s Escherichijom coli, bakterijom koja nije pronađena u kaštelanskim proizvodima…!
http://slobodnadalmacija.com/Split-županija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/144154/Default.aspx

@ZiZi, pa uzrok zaraze nije ni bila ta bakterija, tako da je KSST u konkurenciji. Međutim, definitivno će dobiti manje nego što su izgubili, to zna svatko tko se ikad i površno bavio državnim odštetama.

Mislim da ksst nema pravo na taj novac, al to nije toliko ni bitno.

A gdje je to molim vas pronađena Escherichija coli ? Ne pricajte gluposti.

Jutarnji, str.18-19. Spominju se razne privatizacije i KSST

New Report

Close