KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bas gledam naloge…za 9 komada se po 3500kn dobije 31000kn! a dotle ih mudraci dolje na sadasnjoj cijeni lifraju za 13000… [sealed]

elijah,
Kupnja zaista nema potrebe dizat ljestvicu, vrijeme je na njihovoj strani. Tko voli, nek izvoli!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Evo ga, izmjene Resnik novi GUP 2011. Dakle, kompletan Resnik, 213.407 m2 će biti građevna zona, IS1, M8 i T2. U prilogu je i stari GUP iz 2006, pa usporedite! Uživajte! [wink]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Što graditi u toj građevinskoj zoni? Stanove? Apartmane? Bojim se da nebu išlo…


Što graditi u toj građevinskoj zoni? Stanove? Apartmane? Bojim se da nebu išlo…

Ja sam ipak znao da si ti pametan momak, a kad pišeš negativno da se u stvari zafrkavaš. Jer, tko bi normalan u današnje vrijeme gradio stanove ili apartmane na građevinskom zemljištu. To je daleka prošlost, a zarade koje su se ostvarivale u tom biznisu su sada samo snovi koji se nikad više neće ponoviti. Dobro govoriš, sve drugo je daleko pametnije!
Novogradnja se u mnogim gradovovima nudi po 40 i 50% manjim cijenama, dok je zemljište pojeftinilo samo 10-15%. Posebno, ako je zemljište izuzetno atraktivno, a da ne govorim ako ima 100%-tne kupce kao ovo! Pa, nije tebi nick znalac bez veze, znaš i ti nešto, bravo! Uopće nisam sumnjao u tebe, rekao sam da će tvoj potencijal ipak jednom pokazati pravo lice! [thumbsup]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Znalac 3,
ako se ZLS isplati dati te novce samo da bi napravili parking, sigurno ima investitora koji će zemljište iskoristiti za još profitabilnije projekte. Zašto Moralić za prostor Adriavinila traži istu namjenu kakvu Resnik sada dobija. Znači interes za građevinsko zemljište u Kaštelanskom zaljevu postoji.


elijah,
Kupnja zaista nema potrebe dizat ljestvicu, vrijeme je na njihovoj strani. Tko voli, nek izvoli!

apsolutno se slazem,ali ne razumiju to svi,ako me razumijes…

Kaštelanski zaljev je najperspektivniji zaljev na Jadranu upravo zbog toga što ima ogromne površine propalih tvornica kao ni jedano drugo područje uz more. Ova igra oko Kaštelanskih staklenika nije ništa drugo nego borba moćnika koji se preko Cestara, Agrofructusa i ostalih ortaka žele dočepati takvog zemljišta. LP.

Dočepati se zemljišta ali bez radnika i firme. Zemljišta kao takvo možda i nekaj vrijedi ali vaše dionice ne.

@znalac3
nije nikome lako maznuti 600 mil. kuna samo tako. Naročito u doba kad Remetinac ovako dobro posluje.

Neka je nama GUP usvojen…


Dočepati se zemljišta ali bez radnika i firme. Zemljišta kao takvo možda i nekaj vrijedi ali vaše dionice ne.

Kad ti ponestane argumenata, onda ti piši ovako bez veze, bitno je da si tu! [wink] Bilo bi ti bolje da ne gubiš ovdje vrijeme, već da pronađeš dobar odvjetnički team, trebat će ti na Belju!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Stvarno, šta ćete napraviti s radnicima?

New Report

Close