KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Smart: Da, valjda će i tu biti revalorizacije zemljišta (kao na DIOK) pa će se omjer dug/kapital popraviti, ali čak i da se smanji na 10%, još uvijek postoje barem 3 tvrtke koje taj omjer imaju manji od 10. Samo toliko.

Sve 5 shefe, poštujem sve točne i relevantne podatke za KSST! Samo me ispravi ako misliš da griješim!


sta znaci ovo 2H na nalozima na kupnji i prodaji?(investor)

Skriveni nalozi, ne zna se koja je količina ispod tog naloga!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

1 x 42

1 x 43

toliko o skrivenima …….prodaja, kupnja je daleko manja..

Počelo je pljuštat sa svi strana, radi se pirtisak i senzibilira se javnost za prenamjenu. Nekako sam pod dojmom da će se sve odigrati prije nego sam očekivao, samo je pitanje kakav će bit ishod:

http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=D900599C-4B3A-4A6A-8C03-D11F04839D2C
http://www.poslovni.hr/vijesti/staklenici-sa-20-milijuna-gubitka-190007.aspx

Ovaj članak u vjesniku je ispod svake razine. Ponavljanje činjenica sa zakašnjenjem od par dana. Mlada dama se mogla potruditi, pa nam iz prve ruke servirati kakvu ekskluzivu, no očito joj je teško bilo otići do Kaštela. Podatak koji nismo uopće komentirali je greška u proceduri smjene direktora Benzona. Naime Nadzorni odbor je mislio sam imenovati v.d. direktora, no splitski Trgovački sud ih je upozorio da to pravo ima upravo Trgovački sud. Poret takve uprave, drugi neprijatelji im nisu potrebni.

ZAGREBAČKA BURZA d.d.
Odjel tržišta
N/R g. Ivan Kolar, direktor Odjela tržišta

10000 ZAGREB
Ivana Lučića 2a

09.11.2011. 912/11/IB/DA

PREDMET: Očitovanje na Vaš Upit od 09.11.2011.

Poštovani,

vezano za Vaš upit od 09.11.2011. o navodima koji se spominju u članku u današnjem (09.11.2011.) izdanju Vjesnika, očitujemo se kako slijedi:

Možemo Vas izvijestiti da unutar društva KAŠTELANSKI STAKLENICI d.d., ne raspolažemo s nikakvim novim saznanjima o postojanju novih/promjenjenih materijalnih činjenica u odnosu na naš odgovor od 19.10.2011. pod br. 787/11/IB/DA, na Vaš upit od 18.10.2011.

Na natječaj koji se spominje u navedenom odgovoru, u propisanom roku nije pristigla ni jedna ponuda.

S poštovanjem,

DIREKTOR
Ivo Benzon, dipl. oec.

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

Baš se nešto mislim, neki je majstor vidio ovu vijest staru 7 dana i prosuo dionice!? A, vidi ovog kraula, on još podcrtao, ako netko nije slučajno znao, pa da mu ne promakne, hahahaha! [thumbsup]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

korisniče paukčovječe,

šta se događa na ovoj dionici, prva H crta obrane popustila?!?

free flow information


Baš se nešto mislim, neki je majstor vidio ovu vijest staru 7 dana i prosuo dionice!? A, vidi ovog kraula, on još podcrtao, ako netko nije slučajno znao, pa da mu ne promakne, hahahaha! [thumbsup]

nema sta,mediji se brinu za one koji zele jos kupovati ,da to mogu uciniti …




…dok zemljište iste veličine i namjene odmah do ovoga u vlasništvu Zračne luke vrijedi 486,71 eura/m2! [pray]

Valjda će svima sada biti jasnije odakle procjena 7.000 kn po dionici i koliko zaista vrijede Kaštelanski staklenici! Igre za malu djecu i ostale čarolije Zračne luke oko KSST stavite sa strane!
[/quote]
ha niosta ,onda cemo im po tih 486 Eura prodati zemljiste 😉 idemo na skupstinu predloziti to[thumbsup]
[/quote]
Pa, po toj procjeni će samo Resnik nakon prenamjene vrijediti 104 mil. eura ili 6.876 kn po dionici!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

@spiderman
ajd skrati priču… nisi prodao na vrijeme 21.02. i to je to…



@spiderman

ajd skrati priču… nisi prodao na vrijeme 21.02. i to je to…

Dream on zizi, javi se ako ti budu trebat lekcije iz investiranja. Ove godine sam u plusu 300%. [tongue]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)





…dok zemljište iste veličine i namjene odmah do ovoga u vlasništvu Zračne luke vrijedi 486,71 eura/m2! [pray]

Valjda će svima sada biti jasnije odakle procjena 7.000 kn po dionici i koliko zaista vrijede Kaštelanski staklenici! Igre za malu djecu i ostale čarolije Zračne luke oko KSST stavite sa strane!
[/quote]
ha niosta ,onda cemo im po tih 486 Eura prodati zemljiste 😉 idemo na skupstinu predloziti to[thumbsup]
[/quote]
Pa, po toj procjeni će samo Resnik nakon prenamjene vrijediti 104 mil. eura ili 6.876 kn po dionici!

[/quote]
eto ,rjesen "problem" [thumbsup]
kolega smarte…u pokret [wink]

New Report

Close