KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


KSST -65%
sada si moram smanjiti ulaz

više od dva puta razmislite prije nego što donesete odluku.
sretno!

risk / reward ?

Meni govori da ih ne planiraju zgurati u stečaj. To mi je dovoljno. Koliko vrijede, mogu i sam izračunati.

i što si izračunao? ……naravno pod uvjetom da ne odu u stečaj kao đakovština
i tamo je država bila većinski i imali su krasne silose


Što se tiče tebe, nadam se da ćeš uspjeti kupiti KSST jeftino, pa da nekako vratiš ono što si izgubio kupujući ih po 4.000 kn!? Jeli to istina?

Ne, jer ja u ovom trenutku doista ne mogu procijeniti na kojoj su cijeni Staklenici skupi, a na kojoj jeftini. A da sam u trenutku kada su bili skupi procijenio da su jeftini, e to jesam. Ali s druge strane, jednako tako (za sada) ispravno sam procijenio da su bili skupi kad su se drugima činili jeftini, na 2.730 kuna.

I sad opet, oni mogu biti preskupi na 1.300 kn i prejeftini na 3.000 kn.

Ja tebi, prijatelju, želim da ih prodaš što skuplje, naravno, i da se obogatiš na njima. Ovo što vlada radi od njih je žalost.

Ali to ne znači da kad se nekakav prcmoljak od postotka prebacuje iz šuljeg (AUDIO) u prazno (Fond hrvatskih branitelja), da se to treba najavljivati kao neka turbo pozitivna vijest.

Dajete mi jedinice jer sam iskren.
Šta bi bilo bolje da kažem da imam 100 dionica i da mi je ulaz 2500 kn

Ovo što vlada radi od njih je žalost.

kolega vi mi djelujete kao iskusni ulagač……pa ako može pitanje……na temelju čega ste mislili da će se Vlada prema staklenicima odnositi bolje nego prema svim drugim kompanijama prije staklenika?

doista pokušavam dokučiti


Meni govori da ih ne planiraju zgurati u stečaj. To mi je dovoljno. Koliko vrijede, mogu i sam izračunati.

i što si izračunao? ……naravno pod uvjetom da ne odu u stečaj kao đakovština
i tamo je država bila većinski i imali su krasne silose

[/quote]

Je li to retoričko pitanje ili vas zanima odgovor? Evo za početak ću vam reći da mi u rubrici amortizacija zemljišta stoji broj 0 %. Taj broj ne može ni Grčka promijeniti.
LP.

Cijenim kolegu lebowskog i iskreno se nadam da je danas on kupio ovih 7 komada.


Iz pisma Branka Radačića upućenog premijerki Jadranki Kosor!

…Kaštelanski staklenici dulje vrijeme su u poteškoćama, a interes koji postoji za njih u prvom je redu usmjeren na nekretnine tvrtke, a nikako na razvoj i proizvodnju!

Čekamo vijest o GUP-u i prenamjeni!

LP


pa neka prodaju nekretnine onom ko hoce nekretnine,a ostatak poljoprivrede todi,ionako on ili luka rajic su jedino rjesenje za ksst-poloprivredni dio.a ovi ak zele neka kupe i nekretninski dio pa rade s njim sto hoce ..preprodaju ga ili stogod [cool]


Cijenim kolegu lebowskog…

I ja također, nije mi jasno zašto su moderatori obrisali njegov post, kojim je vrlo jednostavno i korektno opisao, zašto je imao nadu u pozitivan izhod ove privatizacije!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Cijenim kolegu lebowskog…

I ja također, nije mi jasno zašto su moderatori obrisali njegov post, kojim je vrlo jednostavno i korektno opisao, zašto je imao nadu u pozitivan izhod ove privatizacije!?
[/quote]
tko zna za kog oni rade… [cool]

Je li Benzon još direktor?

uh kakva guzva danas na forumu ovdje..kaj nista od prezvakavanja starih jucerasnjih vijesti? [kiss] [yawn] [rolleyes] [undecid] [proud] [cry] [thumbsup] [embarass] [sealed] [yawn] [bye]
ičli se to tiskate na bidu… [lol]

New Report

Close