KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidi vidi koliko ih se opet sjatilo oko ove dionice na 1 vijest [shocked][shocked][shocked]…sto li sad hocete opet? drukat jos?? pa eto,samo drukajte,imate bid ,imate ask… [yawn] [yawn]mi koji smo unutra ,nedamo vam po ovim cijenama,uzalud dodijavate
[yawn] [bye]

Pomalo pratim KSST. Nemam niti sam imao ovu dionicu.

Nije mi jasno kako iz ovog prebacivanja dionica na FHB vidite bilo pozitivnu bilo negativnu vijest.

Zasto bi dionica vrijedila vise sad kad ju i FHB posjeduje? Pa posjeduje i neke druge dionice pa one ne lete u nebo.

Zasto bi dionica vrijedila manje sad kad ju posjeduje FHB? Pa fond je dobivao dionice i prije pa te dionice nisu lupali po kupnji.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Pomalo pratim KSST. Nemam niti sam imao ovu dionicu.

Nije mi jasno kako iz ovog prebacivanja dionica na FHB vidite bilo pozitivnu bilo negativnu vijest.

Zasto bi dionica vrijedila vise sad kad ju i FHB posjeduje? Pa posjeduje i neke druge dionice pa one ne lete u nebo.

Zasto bi dionica vrijedila manje sad kad ju posjeduje FHB? Pa fond je dobivao dionice i prije pa te dionice nisu lupali po kupnji.

Kolega nitko nije kazao da dionica mora letiti u nebo, ali sigurno nije uzalud prebačeno u/na FHB-a kolika god količina bila u pitanju.

Ovog trenutka mogu nabrojiti barem 5 dionica čiji je država većinski vlasnik ili suvlasnik, a prema mome mišljenju mogle bi biti u FHB-a.

Srdačan pozdrav



istina korisniče lebowski,

dobio je taj fond i dionice varteksa i dionice vjesnika…to je bilo onda kad vlast nije znala kud će s tim dionicama, danas je drugo vrijeme korisniče lebowski, danas vlast ne zna kud će sama sa sobom, pa dijeli i srebro i zlato ne bi li našla novi hlad za sebe…sad se više ne pita pošto je hlad, a i zašto bi kad se ima, a ima se, barem u dionicama…sve je relativno korisniče lebowski [wink]

Kad se dijelio Varteks to je tad isto bilo zlato i srebro pa nešto potamnilo, kaj ne?
Jedino što ste pametno napisali korisniče OEtker je da je sve relativno. Ali to nije neka novost.
[/quote]
_______________________

korisniče turion,

vidim da ste u mnogoštošta neupućeni,
a šta će te takvo je vrijeme, malo je znanja, a previše oholosti. Neukom svaki tuđi nastup s pozicija sile ili samo s pozicija obične, proste oholosti izgleda kao neko veliko znanje. Malo je znanja, a još manje je morala, pa se ni to znanje previše ne cijeni kad se besplatno daje, a trebalo bi i da se cijeni, a i da se besplatno daje….

Vidite, korisniče turion, bivši fond, zvani HFP prošle se godine riješio dionica Varteksa u količini od 85,894 i to na dan 16. lipnja 2010. Toga dana dionica varteksa se tržila u količini od 460 komada, a po prosječnoj cijeni od 17,40, a ta cijena nit je zlatna, nit je srebrna, nit je brančana…eto, tako je vaš pokušaj prodavanja pameti i naknadnog pametovanja propao, kako kod mene, tako i kod ostalih meni sličnih, no ima još i onih drugih – naivnih i neukih….zato, korisniče turion, vi slobodno nastavite pisati u istome stilu, ja se više neću osvrtati na vaše postove, jer pametnom je i jedna dosta ( sapienti sat ).
Sve je relativno korisniče, možda vaši postovi u nečijim očima izgledaju i veliki, i snažni, i pametni i poučni…tako je s mnogim očima dok se ne otvore.
[shocked]
________________________-

Braniteljski fond dobio dionice Varteksa
Autor svijet dionica/ analitičari
Četvrtak, 17 Lipanj 2010 19:53
U priopćenju sa Zagrebačke burze, navodi se, da je dana 16. lipnja 2010 godine primila obavijest od Hrvatskog fonda za privatizaciju ,
te se navodi da temeljem odluke Vlade Republike Hrvatske od 01. travnja 2010. godine Hrvatski fond za privatizaciju prenio 85.894 dionice ili 4.47 posto ukupnih dionica Varteks d.d, bez naknade, Fondu hrvatskih branitelja.

http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=598%3Abraniteljski-fond-dobio-dionice-varteksa&catid=59%3Akompanije&Itemid=219

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Iz pisma Branka Radačića upućenog premijerki Jadranki Kosor!

…Kaštelanski staklenici dulje vrijeme su u poteškoćama, a interes koji postoji za njih u prvom je redu usmjeren na nekretnine tvrtke, a nikako na razvoj i proizvodnju!

Čekamo vijest o GUP-u i prenamjeni!

LP

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Iz pisma Branka Radačića upućenog premijerki Jadranki Kosor!

…Kaštelanski staklenici dulje vrijeme su u poteškoćama, a interes koji postoji za njih u prvom je redu usmjeren na nekretnine tvrtke, a nikako na razvoj i proizvodnju!

Čekamo vijest o GUP-u i prenamjeni!

LP

E, to je novost! A ja cijelo vrijeme mislio da su svi poludjeli za kaštelanskim turbo krastavcima… :p


E, to je novost! A ja cijelo vrijeme mislio da su svi poludjeli za kaštelanskim turbo krastavcima… :p

…I na prostoru, u posljednje vrijeme najčešće spominjanih, Kaštelanskih staklenika, koji je bio predmet raznih spekulacija o stanogradnji i turističkim sadržajima, planiraju se nove investicije, odnosno otvaranje novih radnih mjesta. Za taj prostor, koji se nalazi od pojasa sigurnosti zračne luke pa do magistralne ceste D-8, već postoji zanimanje poslovnih ljudi… – kazao je gradonačelnik Berket.

lebowski,

Želim samo poručiti dioničarima KSST da im je bolje prodati cipele, nego dionice KSST po ovoj cijeni! Kupaca ima i čekaju prenamjenu, a koja će se cijena postići, nemam pojma! 7.000 kn je i dalje službena cijena koja je tražena potencijalnom kupcu, a koji je predao pismo namjere! Obvezujuću ponudu nije podnio jer zemljište nije prenamjenjeno!

Što se tiče tebe, nadam se da ćeš uspjeti kupiti KSST jeftino, pa da nekako vratiš ono što si izgubio kupujući ih po 4.000 kn!? Jeli to istina?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Pomalo pratim KSST. Nemam niti sam imao ovu dionicu.

Nije mi jasno kako iz ovog prebacivanja dionica na FHB vidite bilo pozitivnu bilo negativnu vijest.

Zasto bi dionica vrijedila vise sad kad ju i FHB posjeduje? Pa posjeduje i neke druge dionice pa one ne lete u nebo.

Zasto bi dionica vrijedila manje sad kad ju posjeduje FHB? Pa fond je dobivao dionice i prije pa te dionice nisu lupali po kupnji.

Meni govori da ih ne planiraju zgurati u stečaj. To mi je dovoljno. Koliko vrijede, mogu i sam izračunati.

Zapravo trenutna cijena na burzi uopće nije bitna i tko želi kupovati, naka kupuje, tko želi prodavati, neka prodaje. Ne treba navlačiti ni na jednu stranu jer rasplet zapravo nitko ne zna!

Postoje argumenti zašto bi dionica mogla i gore, ali i dole. Do sada smo imali raspoložene prodavače, a zbilja nije ni čudno jer, što se zapravo od nastanka KSST promijenilo?
Koji je to argument da će se nešto promijeniti u politici upravljanja ovom firmom?
Koji je argument da je država iti malo pametnija i da zna što će uopće sa svojom imovinom?

Povijest pokazuje da se na KSST prodavala zemlja jeftino, upisivala se založna prava (još uvijek ih ima na desetine!) i tko uopće zna kada će se koje založno pravo aktivirati ukoliko firma ne nađe načina vratiti posuđeni novac?!

Scenarij je zbilja neizvjestan!

Da se proda 48.000 m2 nije dobro, a da se ne proda, možda i gore!

Zašto sada nitko ne želi prodati po 1000 kn?
Nestrpljiv sam!


Zašto sada nitko ne želi prodati po 1000 kn?
Nestrpljiv sam!

zar niste neki dan izjavili da ste na rubu bankrota,
sa ovakvim načinom investiranja mogli bi malo duže boraviti u medvjeđem brlogu.

risk / reward ?

KSST -65%
sada si moram smanjiti ulaz

New Report

Close