KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Daj ZZtop šta se sekiraš,lijepo prijavi moderatoru i to je to.A kolegice Cerclage,"malo" ste stvarno zastranili u ophođenju sa kolegama na forumu.To baš i ne priliči jednoj ženi…

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

http://danas.net.hr/novac/page/2011/09/26/0206006.html?pos=n1
Zašto ovi ne kupe Kaštelanske staklenike?

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Evo konačno i tko se krije iza procjene od 7.000 kn!!!

Konagra i PWC (IBM) ugovorili su konzalting usluge na provođenju Projekta restruktuiranja i privatizacije vodećih "Agrokombinata" u Hrvatskoj. Za Hrvatski fond za privatizaciju i Ministarstvo poljoprivrede i šumarstva izrađivan je Informacijski memorandum, prijedlog procjene i strategije privatizacije, pripremane su ponude i javni natjecaji za prodaju tvrtki ili pojedine djelove velikih sustava. U dvije godine provođenja projekta za javni natjecaj pripremljeno je svih devet financijski konsolidiranih poljoprivrednih kombinata i nekoliko poljoprivrednih tvrtki u društvenom vlasništvu. (Agrolaguna, Dalmacijavino, Iločki podrumi, Kaštelanski staklenici…).
http://www.konagra.hr/projekti.htm


hehe rekao sam ja!
bit ce para ovdje … [lol] [cool] [kiss]

Upravo riješeni imovinsko pravni odnosi su veliki adut Kaštelanskih staklenika.


Interesantno

Novčani iznos koji služi za eventualna obeštećanja vlasnika oduzete imovine nije odredbom (klauzulom) priloženog izvještaja vezan s brojem dionica koje bi bile sredstvo naplate vlasnika. Također nije definirano na koji iznos se daju dionice pojedinačno.

Srdačan pozdrav


Malo sam se pozabavio oko ovoga, izgleda da su im dionice za obeštećenje računali oko 5.500 kn!?

Btw. Lijepo ste si dali truda ovaj vikend, bravo! Možda će vam sada neke stvari biti malo jasnije!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


http://danas.net.hr/novac/page/2011/09/26/0206006.html?pos=n1
Zašto ovi ne kupe Kaštelanske staklenike?

kolega ,drzava pomaze i pokrene se samo tamo gdje zeli i gdje im je potreba-tako da na prevlaci im se nije dalo ali s Ksst im se da..po 7000 [kiss] i tu se trenutno odvijaju potrebne radnje [smiley]

Moj prijedlog, burekdžijama, maknite se sa prodaje do 2500 kn. Pustite kupnju da podignu ljestvicu, pa im onda prodavajte po 100 ili 200 kn više ako vam je do toga! Napravite veliki spread ako vam se igra na KSST. Pazite samo da ne zakasnite nazad, ako prodate!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

nema vise one prodaje po 1800..tko je jamio je jamio… [embarass] [sad] [undecid]


nema vise one prodaje po 1800..tko je jamio je jamio… [embarass] [sad] [undecid]

Možemo to i ovako gledati:

Nema više one kupnje na 1800..tko je jamio je jamio…

Imam ksst, al alergičan sam na pisanje gluposti !

U najgorem slučaju ću sam istresti jedan komad po 1650 ovdje krajem dana ili sutra i eto nas na 1700 ssamo tako – da vidiš kako će onda kapati po 1800 na ASK-u
Osim ako ne budete hrabri i odlučni i poskidate danas sve do 2500 nema šanse da spriječite daljnji pad.
Ovo sada vam je zadnja prilika – ako se skupite u ekipicu, ovaj pavijan makne svoj nalog za izbijanje, ja ću maknut svoj i još ću skinut dva komada u nizu do 2500
I tu cementiramo cijenu i ciao
IL to ili pad na 1600

Red je na vama dečki a vrijeme neumoljivo teče, danas se mora nešto poduzeti ako vam je dojadilo gledanje ovog pokolja na KSST više

[proud]

Kressho

Predsjednica Vlade otvorila Reprocentar i farmu u Kaštelancu!!!

IZVOR: http://www.vlada.hr/naslovnica/novosti_i_najave/2011/rujan/predsjednica_vlade_otvorila_reprocentar_i_farmu_u_kastelancu

Kressho

@plejdečko

baš si me nasmijao, zbog tvoje jedne dionice po 1600 će svi odmah na ask na 1800 [lol] jedino ako ti sam svoje staviš

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close