KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijena će odletiti gore tek kad istisnemo preostale strašljivce odavdje i njihove labave dionice u drhtavim ručicama predju u naše – čvrste, muške ruke koje ne puštaju olako svoj plijen, dok god im se čini okej .. ali da bi se to desilo morat ćete nam prvo prodati svoje dionice po 1700 kn danas, barem 8 komada još dečkići koji strahujete čim dionica malo padne [wink]

Lijepo sam vam pisao da ide dole na 1900, al vi ste hrlili i kupovali po 2700 dok sam ja dilao van, misleći da će vam natječaj negdje pobjeći il ne znam ni sam šta vam je bilo na pameti da tako srljate kao guske u maglu, uglavnom ja sam svoj target postavio – zelim još 20 komada minimalno na ovim razinama, i to ću i istisnuti. Makar se morao prosuti sve do 1500 kn da vam utjeram strah u kosti [cool]

Kressho

NAJAVE
21. rujan 2011. 12:30 danas
Sjednica Vlade Republike Hrvatske

Možda jedna od tema bude u svezi onog roka za iskazivanje interesa do 06.09. … [rolleyes]

malo si pobrkao lončice… indirekni sam suvlasnik KSST samo po osnovi cca 0,84 m2… [cool]

netreba nuzno ksst dobre vijesti da odleti gore-to se vidi iz dosadasnjih skokova od 30ak posto nakon padova-ali dobro dodju …a lose vijesti smo ionako imali neki dan prije pada,sto moze bit gore? to da se ide u novi natjecaj? pa to je svaki put katapultiralo cijenu… [bye]


netreba nuzno ksst dobre vijesti da odleti gore-to se vidi iz dosadasnjih skokova od 30ak posto nakon padova-ali dobro dodju …a lose vijesti smo ionako imali neki dan prije pada,sto moze bit gore? to da se ide u novi natjecaj? pa to je svaki put katapultiralo cijenu… [bye]

buduća cijena itekako ovisi o tome što će AUDIO uskoro javno… u svezi pristiglih ili ne pristiglih pisma namjera obznaniti… ajd sretno svima in te onima out… [thumbsup]



netreba nuzno ksst dobre vijesti da odleti gore-to se vidi iz dosadasnjih skokova od 30ak posto nakon padova-ali dobro dodju …a lose vijesti smo ionako imali neki dan prije pada,sto moze bit gore? to da se ide u novi natjecaj? pa to je svaki put katapultiralo cijenu… [bye]

buduća cijena itekako ovisi o tome što će AUDIO uskoro javno… u svezi pristiglih ili ne pristiglih pisma namjera obznaniti… ajd sretno svima in te onima out… [thumbsup]
[/quote]
misljenje da ovaj krug natjecaja nije uspio je vec ukalkuliran u cijenu .tako je bilo i zadnji put kad je cijena 11.5 na samu najavu neuspjeha jako pala sa 3600 do 2800.po sluzbenoj objavi 16.5 je krenula se penjati i u tjedan dana dosla do cca 3300! treba reci da je tada i nakon toga RAZGRABLJENO vise od 1000(!!!) komada po cijenama izmedju 2600 i 2800 i te dionice nisu kasnije trejdane.sve su kupljene i drzane NAKON VIJESTI O NEUSPJEHU (PRETHODNOG) NATJECAJA.
postoje jaki kupci koji ne gledaju na senzacionalisticke napise u stampi.znaju sto rade i imaju novaca…
ali "tko ne nauci iz povijesti,osudjen je ponavljati greske" [undecid]

http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni/KSST-R-A,ZSE,1.html

ako kome nije jasno:dakle nakon spekulacija u tisku o neuspjehu 1 kruga iz"dobro upucenih izvora" cijena pada kao i sada.ali nakon sluzbene obavijesti o neuspjehu prvog kruga ,cijena raste-to se zove sisanje ovaca i akumuliranje dionica u cvrste ruke ozbiljnih ulagaca po bagatelnoj cijeni [bye]
dakle normalna cijena po kojoj su oni ulagali je 2600-2800 i tu je mozemo ponovno ocekivati [cool]

@elijah
evo meni npr. nije nadalje jasno…
koju pismenu i ovjerenu garanciju mogućim kupcima po ovim -kako vi tvrdite – bagatelnim cijenama… nudite?

ne pada mi napamet kupovati mačka u vreći. još dok je postojao Jadro bila je to firma jedan korak naprijed dva nazad.a oni koji su radili planove i procijene cijene sluge su režima ,pa je upitna njihova vjerodostojnost.



@elijah

evo meni npr. nije nadalje jasno…
koju pismenu i ovjerenu garanciju mogućim kupcima po ovim -kako vi tvrdite – bagatelnim cijenama… nudite?

[shocked]
ma najbolje da stavite nalog na kupnju na npr 50 kn i jos pitate brokera da stavi glauzulu "uz garanciju" jel vam to dovoljno sigurno i jeftino? [lol]




netreba nuzno ksst dobre vijesti da odleti gore-to se vidi iz dosadasnjih skokova od 30ak posto nakon padova-ali dobro dodju …a lose vijesti smo ionako imali neki dan prije pada,sto moze bit gore? to da se ide u novi natjecaj? pa to je svaki put katapultiralo cijenu… [bye]

buduća cijena itekako ovisi o tome što će AUDIO uskoro javno… u svezi pristiglih ili ne pristiglih pisma namjera obznaniti… ajd sretno svima in te onima out… [thumbsup]
[/quote]
misljenje da ovaj krug natjecaja nije uspio je vec ukalkuliran u cijenu .tako je bilo i zadnji put kad je cijena 11.5 na samu najavu neuspjeha jako pala sa 3600 do 2800.po sluzbenoj objavi 16.5 je krenula se penjati i u tjedan dana dosla do cca 3300! treba reci da je tada i nakon toga RAZGRABLJENO vise od 1000(!!!) komada po cijenama izmedju 2600 i 2800 i te dionice nisu kasnije trejdane.sve su kupljene i drzane NAKON VIJESTI O NEUSPJEHU (PRETHODNOG) NATJECAJA.
postoje jaki kupci koji ne gledaju na senzacionalisticke napise u stampi.znaju sto rade i imaju novaca…
ali "tko ne nauci iz povijesti,osudjen je ponavljati greske" [undecid]
[/quote]

Kolege, pogledajte malo popis forumaša koji pišu ovdje zadnjih dana. Zajedničko im je da su se svi uvalili do grla u ksst i tek sad nalaze kojekakva opravdanja za sadašnju cijenu, iznose svoje strategije šta će bit dalje, hrabre se itd. Svi ti su kupovali dionice po cjenama 3500-4000 povampireni pričom o brzoj zaradi, a najjači druker je bio upravo gospon Plejboj koji također broji ogromne gubitke.

Al čak se i taj okorjeli druker na ovoj dionici gospon Plejboj hrabri da je on bio taj koji je drugima skupo uvalio svoje dionice, da je on taj koji će druge prisilit da prodaju dionice još jeftinije i to baš njemu, da je on taj koji će istjerat strašljivce itd. Ma užas, šta je manje takvih ljudi na forumu to će bit bolje.

Elijah, ništa nije razgrabljeno po cijenama od 2500 do 3500 u onom odbijancu, samo se događala distribucija. Od tog pada iz 5 mjeseca je protrgovano ( ne razgrabljeno ) preko 2000 komada. Nikakvi jaki kupci ne postoje, samo se uvalilo još više sitnih špekulanata. Uglavnom pogledajte top 10 ulagača pa će vam bit jasno.

Da li je u cijenu dionice ukalkulirana mogućnost da ovaj krug natječaja nije uspio .. može bit. Al pitanje je šta će dalje bit s cijenom ako se cijela ova priča ostavi za neka druga bolja vremena, pa se država okrene privatizaciji il prodaji nečeg drugog iz svog portfelja. Pitanje je šta će svi ti silni špekulanti koji su se nakrcali tamo od 2500 do 4500.To će sve postat dugoročni ulagači il će izlazit malo po malo s ogromnim gubicima pri tom rušeći cijenu dionice.

A svima onima koji u tom slučaju zaglave preporučam da se zahvale kolegi Plejboju i ekipi koja je svesrdno drukala. Takvi vam prvi na forumu moraju na ignore listu, to je najmanje šta možete učinit za sebe i za njih.

Al daj Bože za dobro svih da sve bude u redu pa da prođe taj natječaj, barem i po nekoj šugavijoj cijeni od najavljivane, pa da bar koju kunu zaradite, samo teško, teško.

never surrender

Pero, sviđa mi se tvoj sarkazam, sukladan je ponašanju vladajuće strukture. To mislim ozbiljno, ali pričekajmo malo da se neke stvari razjasne, a razjasnit će se 100%!!! Moram priznati da mi strategija određenih ulagača zaista nije jasna na KSST već mjesecima, ali to nije moj problem, niti se želim zamarati sa tim. Ako netko misli da mu je dosta 1800 kn za dionicu KSST, valjda ima svoje razloge ili targete, samo naprijed!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close