KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nitko ne želi ‘Staklenike’?

ja i želim! dajem 5 puta više nego što dajem za transadriju. to je dobra cjena.

Živjeli!
[thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


Vi što i dalje podgrijavate ideju o prodaji Staklenika,ne razumijem koji vam dio iz onog članka iz SD nije jasan?

Prema neslužbenim informacijama…

…iz AUDIO-a nismo dobili službenu potvrdu ove informacije!


Meni ovaj!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Gledajte kolega Spiderman-
koliko sam ja shvatila iz tog teksta-ta je priča docurila novinaru od bivšeg direktora koji je bio na pregovorima u Audio-u vezano uz neisplaćene plaće,tako da treba više vjerovati njima nego vama ovdje.

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

gledaj ceca,

Bivšem direktoru ne treba ništa vjerovat, jer on nema pojma o postupku privatizacije, isto kao što godima nije imao pojma o poslovanju, kroz kojeg je tvrtki Kaštelanski staklenici nanio minimalnu štetu od 350 mil. kuna! Nadalje, on je na sastanku bio u kolovozu!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Audio puno opcija ima…
http://rs.seebiz.eu/duro-dakovic-audio-na-radnike-i-branitelje-prenio-71917-dionica/ar-8084/

Spiderman,nisam ti ja ceca i već jednom prestani lagati
"Pozajmica je rezultat ovotjednog sastanka s ravnateljem AUDIO-a Tomislavom Bobanom u Zagrebu, kojemu su uz direktora Benzona prisustvovali i sindikalni predstavnici “Staklenika” predvođeni Ivicom Blaževićem, regionalnim povjerenikom PPDIV-a za Dalmaciju."

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

Skriveni nalog na kupnji sa "5" kom. netko poklopi točno sa 6 kom.!? Interesantno!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Da se mene pita ja bih na mjestu države/ksst našao kupce prvo za ta građevinska zemljišta, tu se dobro naplatio ( valjda bi pojedinci imali koristi od pojedinih parcela ), pa bi uletio u kompu s nekim ulagačem za razvoj ove poljoprovredne djelatnosti, sa svojim i njegovim novcem. To se tako radi javno-privatno partnesrtvo, održiv razvoj itd.

Samo kažem da je država gramziva i da želi bez puno muke i truda, i zgrnut dobru lovu, i uvalit nekom staklenike da pokrije taj dug i da dalje razvija staklenike, i da drugi ulagač ima plan šta sve gradit na građevinskom zemljištu, i da od tog i zajednica kasnije ima koristi ( novi sadržaji, novi zaposleni itd ). I onda super, svi sretni.

Dakle država svoj posao i odgovornost želi utrapit nekom drugom.


pa drzava ce tako vjerojatno uskoro i napraviti,kolega,vjerojatno imaju tu opciju vec u razmatranju,a pogotvo ako uleti investitor s keshom…


Skriveni nalog na kupnji sa "5" kom. netko poklopi točno sa 6 kom.!? Interesantno!

i više od toga..i više ….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Skriveni nalog na kupnji sa "5" kom. netko poklopi točno sa 6 kom.!? Interesantno!

interesantno je to da je na bidu ravno 32 kom.kad se zanemare ona dva lažna naloga na 50kn.

ma moze i drzava "pronaci investitora" [wink] npr:
"Podravka nema u planu velike investicije tijekom 2011., ali ne treba je isključiti s obzirom na veliki utjecaj politike u toj prehrambenoj kompaniji, kako prvi javlja Vjesnik, koji bi mogao biti presudan u slučaju Kaštelanskih staklenika."
[cool]

5. ŠANTIĆ IVE 312 0,27
6. HITA-VRIJEDNOSNICE 227 0,20
7. URLIĆ MARIO 225 0,20
8. PERIĆ IVAN 200 0,18
9. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18

pametni znaju čemu služi pojas (obalni)…

hate red

New Report

Close