KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Naravno, sve te vijesti je pratila i cijena pa je u jednom trenutku i prešla 10.000 kn! Ah, kako je to bilo lijepo vrijeme! 🙂

[lol] [lol]

Prejako, Smart nisam ni znao da si ti tolki druker [wink]

TNSA po 10 000, KSST po 5000 … ajme meni, zao mi i pomisliti kakve sada muke prolaze tvoji mali jataci [lol] [wink]

A cijena ide dolje i ispod 1900 kako stvari stoje, dobro sam ja pisao prošli tjedan, eto ni 5 dana nije prošlo a stigao nam svima moj target – sa 2500 na 1900 kn !

Kressho

Jbg, nemam gdje provjeriti .. pušiona , i to je stalo kao i sve ostalo, ima puno boljih targeta sada , zato treba ovaj trash nekako podići na 2500 do 3000 nazad pa izaći , prosuti se po novom naraštaju pingvina i naivaca, nema druge

Kressho



Ajde sad još i objasni kako si drukao za TNSA da je super po 10000 kn!

Jesam li ja tebi osobno u životu nešto nažao učinio ili???

Što se tiče Transadrije, dovoljno je poći na 1. stranu TNSA na ovom forumu i vidjeti moje mišljenje od 03/2006. Tada sam promišljao da TNSA ne vrijedi više od cca. 3000 kn i držao se toga. Toliko se tada i tržila na burzi u to vrijeme!
No, kada su u javnost krajem 2006. godine počele izlazite neke nepoznate činjenice, kao što je bila ogromna imovina koja uopće nije bila proknjižena, te špekulacije da su krajem 2006.g. od Policetra dobili 300 mil. kuna za svoj udio, naravno da sam podigao target vrijednosti. Pa, samo od tog novca se vrijednost dionice podigla za 10.432,97 kn!!! Tada se špekuliralo da će taj cijeli iznos biti isplaćen kroz dividendu, jer ja tadašnji najveći privatni dioničar Fudurić to zahtjevao! Naravno, sve te vijesti je pratila i cijena pa je u jednom trenutku i prešla 10.000 kn! Ah, kako je to bilo lijepo vrijeme! 🙂
No, kada se skontalo da je Fudo zapravo htio preuzeti Transadriju, a nije mu pošlo za rukom, pretpostavljam da je to bila njegova patka, koja mu je olakšala izlaz iz dionice sa popriličnim dobitkom. Bilo je tu lijepih novaca od Policentra, kao i od prodaje Kvarner banke, ali sve je krivo potrošeno, kako to obično biva u tvrtkama gdje je država većinski vlasnik! Kao i ovdje također!
Nažalost, TNSA je zaista imala jako vrijednu imovinu, ali su se zbog nje okoristili samo ovi iz tadašnje uprave, dioničarima i radnicima su ostali samo dugovi. Jbga! Lijepo se prisjetiti tih dana, hvala ti znalac! 😉
[/quote]
Ma bitno da ti nisi ni u jednoj situaciji ostao oštećen. Na isti način si objašnjavao i valorizirao TNSA kao i KSST. M2 x 2000 jura. U jednoj i u drugoj situaciji su to u pitanju firme koje se prodaju u cijelosti. Sa živim ljudima i živim problemima. No nedaj se smetati. Drukaj i dalje.

Najbolje mi je kako škvadru gurate van s ova dva naloga od 15 i 30 komada ahahahaahaahahahaa, pa to su prastare fore, evo da i ja dodam malo soli na ranu [wink]

Kressho

Eto , još 40 komada na prodaji , veliki definitivno izlaze odavdje danas i istresaju se po malima… A nakon toga, ko živ ko mrtav .. Pretpostavljam nakon što sam pročitao onaj članak u Slobodnoj da je novo dno 1500 kn ?? Ili .. ?

Smart =?

Spajdi ? [wink]

Kressho




Ajde sad još i objasni kako si drukao za TNSA da je super po 10000 kn!

Jesam li ja tebi osobno u životu nešto nažao učinio ili???

Što se tiče Transadrije, dovoljno je poći na 1. stranu TNSA na ovom forumu i vidjeti moje mišljenje od 03/2006. Tada sam promišljao da TNSA ne vrijedi više od cca. 3000 kn i držao se toga. Toliko se tada i tržila na burzi u to vrijeme!
No, kada su u javnost krajem 2006. godine počele izlazite neke nepoznate činjenice, kao što je bila ogromna imovina koja uopće nije bila proknjižena, te špekulacije da su krajem 2006.g. od Policetra dobili 300 mil. kuna za svoj udio, naravno da sam podigao target vrijednosti. Pa, samo od tog novca se vrijednost dionice podigla za 10.432,97 kn!!! Tada se špekuliralo da će taj cijeli iznos biti isplaćen kroz dividendu, jer ja tadašnji najveći privatni dioničar Fudurić to zahtjevao! Naravno, sve te vijesti je pratila i cijena pa je u jednom trenutku i prešla 10.000 kn! Ah, kako je to bilo lijepo vrijeme! 🙂
No, kada se skontalo da je Fudo zapravo htio preuzeti Transadriju, a nije mu pošlo za rukom, pretpostavljam da je to bila njegova patka, koja mu je olakšala izlaz iz dionice sa popriličnim dobitkom. Bilo je tu lijepih novaca od Policentra, kao i od prodaje Kvarner banke, ali sve je krivo potrošeno, kako to obično biva u tvrtkama gdje je država većinski vlasnik! Kao i ovdje također!
Nažalost, TNSA je zaista imala jako vrijednu imovinu, ali su se zbog nje okoristili samo ovi iz tadašnje uprave, dioničarima i radnicima su ostali samo dugovi. Jbga! Lijepo se prisjetiti tih dana, hvala ti znalac! 😉
[/quote]
Ma bitno da ti nisi ni u jednoj situaciji ostao oštećen. Na isti način si objašnjavao i valorizirao TNSA kao i KSST. M2 x 2000 jura. U jednoj i u drugoj situaciji su to u pitanju firme koje se prodaju u cijelosti. Sa živim ljudima i živim problemima. No nedaj se smetati. Drukaj i dalje.
[/quote]

SmaRT OVAJ TE ZNALAC3 stvarno dobro provalio .. Jbt, ako ne digneš nam ovo barem na 3000 kn u roku tjedan, dva, 3500 , ode tvoja karijera u vjetar ..

Zamisli koliko je ljudi ispušilo na TNSA i KSST na temelju tvojih valorizacija dok ti trljaš ruke [wink]

Kressho


Ma bitno da ti nisi ni u jednoj situaciji ostao oštećen.

Imaš pravo nisam, ali vidim da si ti dobro oštećen! Problem je što ti nije ovdje mjesto za liječenje!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Plejboj

bestija2, 16.09.2011. u 14:42
Najbolje mi je kako škvadru gurate van s ova dva naloga od 15 i 30 komada ahahahaahaahahahaa, pa to su prastare fore, evo da i ja dodam malo soli na ranu wink

Stavi na 2000

bit će bolje................

EVO JA NAZVAO AUDIO I KAŽU DA JE ČLANAK ČISTA IZMIŠLJOTINA, ŠPEKULACIJA – DA NITKO NIJE NIKOME NIŠTA IZJAVLJIVAO I DA SE TO JOŠ NE ZNA I NE MOŽE ZNATI.

Dakle ekipo – prodajte po 2000 i 1900 kn na temelju novinskog druka. Nemojte se začuditi ako vam izleti natječaj za koji tjedan na 5500 kn

Da ne bi bilo poslije da vas nisam upozorio.

Kressho

Nemam druga posla, pojedi po 2155 ako si frajer… Idući tjedan će ti ionako biti 2400 opet, već smo dogovorili dizanje nas par, Zimzi, Smart , SPajdi i ja .. Fala Bogu s preko 1000 komada u portfelju to ćemo odraditi kao od šale..

Ajde, uzmi po 2155 faco [wink]

Vidiš , tko previše tišće se zajebe pa ostane bez dionica, treba ovako sa rastojanja tiskati, paničarima je i to dosta da se istresu

Kressho

Uzmite u obzir da vijest uopće nije potvrđena, a vjerojatno neće ni biti! To je naše transparentno tržište kapitala. Nema šta , jesmo majstori krađe i muljanja, nema nas nigdje! Pa kažu nešto za Grčku, Irsku ili Portugal!? Ma, vidjet će oni svi kad mi uđemo u EU, sve ćemo mi to razhebat za dvije godine. Ima da svi izađu iz EU kad mi uđemo, hahaha! [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Ma bitno da ti nisi ni u jednoj situaciji ostao oštećen.

Imaš pravo nisam, ali vidim da si ti dobro oštećen! Problem je što ti nije ovdje mjesto za liječenje!
[/quote]
Hvala na savjetu no nisam nimalo oštećen. Ne slušam savjete od takvih kao što si ti. A o liječenju ćemo nekom drugom prilikom kad te sretnu sretnici koji su kupili dionice po tvom savjetu. U principu vidim da drukaš i da su oštećeni neki drugi koji su te slušali u ta dva slučaja. No nedaj se smetati i nastavi dalje.

New Report

Close