KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link

Audio zapis s 109. sjednice Vlade RH (izjava ministra Čobankovića od 60. minute)

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Danas sam kupio 23 dionice po 2013 Kuna i mislio da sam napravio posao.

OK kupio sam na virtualnoj burzi poslovnog.hr i sada ste mi uništili prosjek zarade.

Zato bi vas molio ako možete opet dignuti cijenu iznad 2000 Kuna da mi ne kvarite prosjek [sealed]

Bolje bi ti bilo da si danas uzivo pazario. Kad se cijena odbije ovdje, a to će biti sredinom desetog mjeseca današnji će kupci masno trljati ruke.

Ali bit će još ovdje dionica i po 1900, kako sam predvidio prije tjedan , dva… rijetko fulavam predviđanja, osim tamo gdje mister XY tuče milione na umjetno pumpanje i odrzavanje a i tamo se u pravilu cijena uvijek vrati blizu mojih predvidjanja

Dakle – 1860 kn vam je najmanja moguća cijena na max 10 komada u narednih mjesec , dva, 1900 kn je neko dno, 2000 će biti prosjek, 2150 visoki izlaz i do 2300 najviša moguća za max 5 sretnika sa po dvije dionice

Eto, ako sam fulao plaćam svima piće [wink]

A kada izadje vijest o konačnom prolasku GUP-a dodajte na ove cijene još cca – 150 000 m2 * 100 eur m2 – 15 miliona eura – 100 000 000 kn – 1000 kn po dionici

Dakle do 1.12. smo najkasnije na 3200 kn

Pozdrav i čujemo se poslije [wink]

Kressho

Dzabe ti taj audiozapis kad u AUDIO-u nemaju pojma šta da rade [wink] [lol] [lol]

Kressho

jer su se javili zainteresirani ponuđači, koji su zainteresirani za kupovinu, privatizaciju i daljnje investiranje u Kaštelanskim staklenicima, što opet sa stajališta gospodarskog oporavka je značajno

Prvo sačekajmo službenu obavijest Audia

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Plejboj
Hajde budimo svi pošteni prvo prema sebi,a onda i prema drugima. Ovdje sam fino spušio,ne zbog Smarta,tebe ili Spidermana,nego jer sam vjerovao onome što je još onda najavljivao Čobanković. Prema Slobodnoj,očito je da nikakvog natječaja neće niti biti,tako da i ako prenamjene zemljište,što vjerovatno jednog dana i hoće,to neće imati nikakvog utjecaja na cijenu na burzi sve dok se jednog lijepog dana ne bude netko interesirao za kupnju tog zemljišta. A to za sada teško da ćemo moći skoro očekivati.I daj nemoj više pisati razno-razne bedastoće,malo tople,malo hladne.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Opet krivo pretpostavljaš Walter, ne znam da li namjerno – jer si samnom na kupnji sada, ili zbog neiskustva.

Ovako – sada je svo zemljište još uvijek poljoprivredno.

Kada prenamjene zemljište – tu nema ako jer je prenamjena već odobrena od 75 % potrebnih stranki u procesu – to će biti prema mojem infou do 15.12. najkasnije – vrijednost kompanije će se udvostručiti i samim time će se ovako smiješna cijena na burzi korigirati za barem 40 do 50 %

Logično je da vrijedi barem 3200 kn na burzi sa prenamjenom

A dotle, kud koji mili moji, ja sam dio količine prodao još onaj dan , i dok sam pisao, sada sam dokupio 5 komada, imam sve skupa 76 čini mi se, mozda 77, i zadovoljan sam.
Na ovoj razini nema bojazni, a tko se boji neka slobodno prodaje i dalje ruši cijenu jer ću idući tjedan opet u dokup potlačenih trash dionica poput ove sa 60 000 pa mi cement na 1900 itekako paše

Kressho

ovaj nalog od 30 kom mi se cini ko da tu stoji bezveze da plasi ljude…a i clanak sam par puta procitao i zapravo izgleda vise kao dobra vijest -da je drzava u kontroli situacije,nego kao losa….
mislim da jedan solidniji ulagac ovo moze pomesti nazad do 2700,2800
odustajem za sad od trejdanja,tu bi moglo nestati prodaje kako se i pojavila

@Plejboj
Nisam na kupnji niti na prodaji.Ako se ovo ispostavi da je točno,obzirom na izbore i sve …šiška.Ali,ovo zemljište vrijedi tih para što je Čobanković onda bubnuo.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Danas sam kupio 23 dionice po 2013 Kuna i mislio da sam napravio posao.

OK kupio sam na virtualnoj burzi poslovnog.hr i sada ste mi uništili prosjek zarade.

Zato bi vas molio ako možete opet dignuti cijenu iznad 2000 Kuna da mi ne kvarite prosjek [sealed]


evo lorise ucinjeno [yawn]


Kako ne bi bili bolji, pa vidis kako se Egoista sepuri da ce donesti strane investicije, dakle 1 kuna za staklenike sljedece godine, pa vi kukuricite ovdje poslije toga koliko hocete ^_^. Zna se kakvi su bili u vrijeme svoje vladavine, sad ce biti 100x gori jer ipak treba zaraditi za sve ovo kukurikanje ovih godina nabrzaka dok narod napokon ne podivlja i skine im svima glave.

Pa šta ima veze i da ode po 1 kunu … ?

I VPIK je prodan za jednu kunu pa je dogurao bio do stotke na burzi i preko. To ti je kao da KSST prodaju po jednu kunu i dogura na 3300 kn na burzi.

Ali to moš samo sanjati jer zašto bi 680 000 m2 poljoprivredne zemlje sa 50 000 gradjevinske i još 150 000 m2 koja čeka prenamjenu od ovih 680 000 prodali po kunu ? ?

Dajte ljudi, ajmo pisati argumentirano i iznositi važne i relevantne , up-to-date informacije ili uopće više ne pisati.

Činjenica je da bi cijena još uvijek bila 2300 , 2400 na burzi da netko nije iznio ovu glupu črčkariju Slobodne na forum, a lako se moze desiti da vam iduće srijede još izleti Odulka Vlade o privatizaciji, pa onda ti zovi novinara drukera koji sada kupuje po 2000 da ti vrati tvoj paket [wink]

Kressho

kad se sjetim kako su se meni smijali spiderman i smarrt kad sam rekao na 4000 kn da sve to smrdi i da će mali sve pare pogubiti

moji postovi nisu investicijski savjeti u smislu ulaganja i/ili kupnje/prodaje dionica!


Ajde sad još i objasni kako si drukao za TNSA da je super po 10000 kn!

Jesam li ja tebi osobno u životu nešto nažao učinio ili???

Što se tiče Transadrije, dovoljno je poći na 1. stranu TNSA na ovom forumu i vidjeti moje mišljenje od 03/2006. Tada sam promišljao da TNSA ne vrijedi više od cca. 3000 kn i držao se toga. Toliko se tada i tržila na burzi u to vrijeme!
No, kada su u javnost krajem 2006. godine počele izlazite neke nepoznate činjenice, kao što je bila ogromna imovina koja uopće nije bila proknjižena, te špekulacije da su krajem 2006.g. od Policetra dobili 300 mil. kuna za svoj udio, naravno da sam podigao target vrijednosti. Pa, samo od tog novca se vrijednost dionice podigla za 10.432,97 kn!!! Tada se špekuliralo da će taj cijeli iznos biti isplaćen kroz dividendu, jer ja tadašnji najveći privatni dioničar Fudurić to zahtjevao! Naravno, sve te vijesti je pratila i cijena pa je u jednom trenutku i prešla 10.000 kn! Ah, kako je to bilo lijepo vrijeme! 🙂
No, kada se skontalo da je Fudo zapravo htio preuzeti Transadriju, a nije mu pošlo za rukom, pretpostavljam da je to bila njegova patka, koja mu je olakšala izlaz iz dionice sa popriličnim dobitkom. Bilo je tu lijepih novaca od Policentra, kao i od prodaje Kvarner banke, ali sve je krivo potrošeno, kako to obično biva u tvrtkama gdje je država većinski vlasnik! Kao i ovdje također!
Nažalost, TNSA je zaista imala jako vrijednu imovinu, ali su se zbog nje okoristili samo ovi iz tadašnje uprave, dioničarima i radnicima su ostali samo dugovi. Jbga! Lijepo se prisjetiti tih dana, hvala ti znalac! 😉

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close