KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Koliko si investitora doveo u zabludu svojim drukanjem.

Ne radim u HFP niti u Audio, nisam Petar Čobanković, niti Marija Brnić! Dakle, nijednog!
[/quote]

Mislim da jesi. Najavljivao si cijenu od 7000 kn za dionicu i još objašnjavao da je to ustvari jako jeftino.

Znalac 3 ti si stvarno pavijan, kako mozete i dalje pisati takve gluposti ??

da je otišlo na 3500 , 4000 sada bi mene svi napadali kako sam mogao drukati ljude da dilaju van po 2500, sada napadate čovjeka kako je mogao drukati kupnju na 2700, 2800 ?!

Pa jbt ne radimo mi u AUDIO-u , niti Vladi , nit iko ima pojma, nit iko moze nekoga natjerati da kupi KSST sad usred krize ako nema interesa, i dok je zemlja još poljoprivredna.

Strpite se malo, pratite bilancu i shvatit ćete da ste po ovoj cijeni u solidnoj poziciji.

2000 kn vrijedi i po najgoroj procjeni zemljišta i bilance da ga hebeš. Ako padne na 1500 ili nize – a neće – ja i moja ekipa ćemo od vas otkupiti i 1000 komada ako budete imali toliko da prodate, nema uopće frke, imate moju riječ [thumbsup]

Kressho

pa nije smart najavljivao tu cijenu nego Vlada!




Koliko si investitora doveo u zabludu svojim drukanjem.

Ne radim u HFP niti u Audio, nisam Petar Čobanković, niti Marija Brnić! Dakle, nijednog!
[/quote]

Mislim da jesi. Najavljivao si cijenu od 7000 kn za dionicu i još objašnjavao da je to ustvari jako jeftino.
[/quote]




Koliko si investitora doveo u zabludu svojim drukanjem.

Ne radim u HFP niti u Audio, nisam Petar Čobanković, niti Marija Brnić! Dakle, nijednog!
[/quote]
U stvari znalac, jesam jednog, SEBE! Jer sam vjerovao Vladi i HFP, tj. Čobankoviću da zaista imaju kupca, pa samim tim čekao kraj priče!!! Umjesto da sam sve prodao i više nikad se ne vratio na ovu našu prčiju od burze! Jbga sad!?
[/quote]

Mislim da je ovo je iskreno izrečeno te zaslužuje 100 … jer si za sada dobitnik sigurno, al zbog tvog navedenog i fiktivno debelo gubitnik..


Znalac 3 ti si stvarno pavijan, kako mozete i dalje pisati takve gluposti ??

da je otišlo na 3500 , 4000 sada bi mene svi napadali kako sam mogao drukati ljude da dilaju van po 2500, sada napadate čovjeka kako je mogao drukati kupnju na 2700, 2800 ?!

Pa jbt ne radimo mi u AUDIO-u , niti Vladi , nit iko ima pojma, nit iko moze nekoga natjerati da kupi KSST sad usred krize ako nema interesa, i dok je zemlja još poljoprivredna.

Strpite se malo, pratite bilancu i shvatit ćete da ste po ovoj cijeni u solidnoj poziciji.

2000 kn vrijedi i po najgoroj procjeni zemljišta i bilance da ga hebeš. Ako padne na 1500 ili nize – a neće – ja i moja ekipa ćemo od vas otkupiti i 1000 komada ako budete imali toliko da prodate, nema uopće frke, imate moju riječ [thumbsup]


Pavijan ti čača. Tu ste pljuvali ljude koji su upozoravali na suludu valuaciju firme.





Koliko si investitora doveo u zabludu svojim drukanjem.

Ne radim u HFP niti u Audio, nisam Petar Čobanković, niti Marija Brnić! Dakle, nijednog!
[/quote]
U stvari znalac, jesam jednog, SEBE! Jer sam vjerovao Vladi i HFP, tj. Čobankoviću da zaista imaju kupca, pa samim tim čekao kraj priče!!! Umjesto da sam sve prodao i više nikad se ne vratio na ovu našu prčiju od burze! Jbga sad!?
[/quote]

Mislim da je ovo je iskreno izrečeno te zaslužuje 100 … jer si za sada dobitnik sigurno, al zbog tvog navedenog i fiktivno debelo gubitnik..
[/quote]

Pa nije baš da je dobitnik , koliko vidim u TOP 10 netko je nakrcao preko 100 komada na cijena od 2300 do 2500 ovih dana [wink]

Kressho




Koliko si investitora doveo u zabludu svojim drukanjem.

Ne radim u HFP niti u Audio, nisam Petar Čobanković, niti Marija Brnić! Dakle, nijednog!
[/quote]

Mislim da jesi. Najavljivao si cijenu od 7000 kn za dionicu i još objašnjavao da je to ustvari jako jeftino.
[/quote]

A je, toga se i ja sjećam .. [lol] [lol]

Smart ovaj put si stvarno debelo zaglibio, usosio si gomilu poštenih ljudi da pazari ovaj trash po enornmnim cijenama dok sam ja lijepo pisao da nema kupca i da ide to na 1900, a mene ste nazivali prošvikalim, drukerom i svašta još … A sada je istina ipak izišla na vidjelo.

Ekipo – od sada pratite šta Plejboj piše a ove ostale uzimajte sa rezervom , jer u pravilu to je sve ista ekipa koja vam zeli što skuplje zavaljati svoje jeftino plaćene papire

Eto, kada to shvatite i pomirite se sa time , da jedan Plejboj moze biti puno ozbiljniji i pošteniji savjetodavac od ekipa koja se naziva Pametan, Spajderman, ZZ Top, Matrix i slične gluposti onda će vam bolje i ići na burzi [wink]

Srdačan Pozdrav [thumbsup]

Kressho



Znalac 3 ti si stvarno pavijan, kako mozete i dalje pisati takve gluposti ??

da je otišlo na 3500 , 4000 sada bi mene svi napadali kako sam mogao drukati ljude da dilaju van po 2500, sada napadate čovjeka kako je mogao drukati kupnju na 2700, 2800 ?!

Pa jbt ne radimo mi u AUDIO-u , niti Vladi , nit iko ima pojma, nit iko moze nekoga natjerati da kupi KSST sad usred krize ako nema interesa, i dok je zemlja još poljoprivredna.

Strpite se malo, pratite bilancu i shvatit ćete da ste po ovoj cijeni u solidnoj poziciji.

2000 kn vrijedi i po najgoroj procjeni zemljišta i bilance da ga hebeš. Ako padne na 1500 ili nize – a neće – ja i moja ekipa ćemo od vas otkupiti i 1000 komada ako budete imali toliko da prodate, nema uopće frke, imate moju riječ [thumbsup]


Pavijan ti čača. Tu ste pljuvali ljude koji su upozoravali na suludu valuaciju firme.
[/quote]

Ja nisam sigurno. Koliko se sjećam do nekidan sam bio jedini koji je radio upravo to – upozoravao na suludu valuaciju i da je svo zemljište još uvijek poljoprivredno. KO VAM KRIV KAD NE SLUŠATE [wink]

Kressho

Samo se vi tješite!
Vrača se to na početno stanje od 400-600 kn po dionici.

Pametni danas prodaju i sa većim minusom.

Nenavlačite ljude na kupnju po ovim cijenama [cool]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

hm…280% od nominale..to je 2,8*2500=7000kn.po toliko vlada prodaje KSST. neka je uspiju prodati po 4000 kn to je 100% zarade za one koji su udju SADA..
naravno,ako znaju matematiku iz osnovne skole [lol]

Svaka čast ovima koji kupuju danas i slijedećih dana [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Nema me mjesec dana na forumu i jos niste uspjeli srusiti dionicu na zeljenih 1000 kuna, pa sta se ceka, koliko Vam dugo treba. Prodat ce taj ksst kad tad, osim ako ne ode u stecaj, a to valjda nece ipak imaju zemljista dosta za otplacivat dugove. Ipak je kriza sad veca nego prije 6 mjeseci, a ni u EU ne cjetaju ruze. A Playboy o skupljanju para, kakvo skupljanje para, onaj ko bi kupio ksst (ako uopce takvog ima) il kupuje il ne kupuje, nema sta skupoljati, il ima il nema, gluposti. Ajde vise na tih 1000 kuna da dodje da se ne uzrujavam sa svoji 5 komada po 4500 kuna po dionici kupljenih u vrijeme kad sam bio blesav. Dobra i skupa skola da se ne petljam s politicki motiviranim firmama, drzava nam je u banani, a ZNA SE tko je kriv.

Rusitelj vlade ^_^.

New Report

Close