KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Netko je opasno navalio na kupnju, a netko na prodaju. Neznaš kome vjerovat 🙂

Nikome nemoj vjerovat! Šta je danas, nitko neda?
[/quote]

Nema ti više slobodnih dionica stari, nema tko dati, sve ali baš SVE je prešlo u ruke Čvrstih. Sad još imaš jedino ako neki radnik zabunom nazove brokera i proda koji paketić i to ti je to… Bit će grabanja uskoro za ovo malo što je izloženo do 3000 na prodaji, kažem tamo negdje do 21.8. će cijena debelo preći 3200 kn

Kressho



Najbolje je skupljat u tišini i ništa više ne pisat o KSST, zato… [sealed]

najbolje je prodavat u tisini i pokrit se usima zbog gubitaka … [sealed]
[/quote]
Kako misliš gubitaka, kad sam KSST plaćao 613 kn!? [wink]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)




Najbolje je skupljat u tišini i ništa više ne pisat o KSST, zato… [sealed]

najbolje je prodavat u tisini i pokrit se usima zbog gubitaka … [sealed]
[/quote]
Kako misliš gubitaka, kad sam KSST plaćao 613 kn!? [wink]
[/quote]

Kontinuirani dokup u padu od 3000-2300 brojis ili kaj [wink]

free flow information

Ocekivano, presusila prodaja na ovim razinama.

Natječaj za investicijsko društvo koje će rasprodavati imovinu AUDIO-a je završen. Jesmo li se svi javili .. ? [wink]

Nego, šta mislite koje će prve dionice izbaciti na prodaju .. ? [wink]

No, nema žurbe – rok je 60 dana prije kojeg neće biti objavljeno tko je pobijedio na natječaju. Međutim ono što je važnije od tog ne tako više predugog razdoblja za dokup je činjenica da će lako moguće KSST dilati preko svog ovlaštenog brokera.
Zašto bi to Vlada radila ?
Zato što su shvatili da ne mogu prodati odjednom onakav udio po 7000kn
ALI ! … – ako spuste cijenu na recimo 6000 kn po dionici i izbace samo 51 % na prodaju dolazimo do iznosa od cca 340 000 000 kn !

E SADA – NA ŠTA NAS SVE PODSJEĆA TAJ IZNOS — ?

Kada odgovorite sebi na to pitanje shvatiti ćete i zašto će cijena u idućem krugu biti upravo 5500 do 6000kn, i zašto će KSST tada biti i više nego prodan – biti će PREUZET. A zatim nam ide javna ponuda po istoj toj cijeni [thumbsup]

Kressho

Kako da ne….

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Natječaj za investicijsko društvo koje će rasprodavati imovinu AUDIO-a je završen. Jesmo li se svi javili .. ? [wink]

Nego, šta mislite koje će prve dionice izbaciti na prodaju .. ? [wink]

No, nema žurbe – rok je 60 dana prije kojeg neće biti objavljeno tko je pobijedio na natječaju. Međutim ono što je važnije od tog ne tako više predugog razdoblja za dokup je činjenica da će lako moguće KSST dilati preko svog ovlaštenog brokera.
Zašto bi to Vlada radila ?
Zato što su shvatili da ne mogu prodati odjednom onakav udio po 7000kn
ALI ! … – ako spuste cijenu na recimo 6000 kn po dionici i izbace samo 51 % na prodaju dolazimo do iznosa od cca 340 000 000 kn !

E SADA – NA ŠTA NAS SVE PODSJEĆA TAJ IZNOS — ?

Kada odgovorite sebi na to pitanje shvatiti ćete i zašto će cijena u idućem krugu biti upravo 5500 do 6000kn, i zašto će KSST tada biti i više nego prodan – biti će PREUZET. A zatim nam ide javna ponuda po istoj toj cijeni [thumbsup]


[lol] [lol] [thumbsup]

plejboj, ti stvarno misliš da će država dionice ksst prodavat preko burze???
stvarno više nemam riječi…

hate red


plejboj, ti stvarno misliš da će država dionice ksst prodavat preko burze???
stvarno više nemam riječi…

ja ne mogu vjerovati da još ima ljudi koji za ozbiljno analiziraju njegova trkljenja…
[huh]


plejboj, ti stvarno misliš da će država dionice ksst prodavat preko burze???
stvarno više nemam riječi…

Kamenac opet si se najeo kamenja pa me "teško probavljaš"… Ja nigdje nisan napisao da će dionice itko dilati preko burze već će vrlo vjerojatno ovlašteno društvo ovlastiti da ovlašteno prodaju ovlašteni udio koji bi budućeg kupca dovoljno ovlastio da upravlja KSST-om jedno razdoblje sa udjelom manjim od prošlu puta ponuđenoga [wink]

POGLEDAJ – "…ako spuste cijenu na recimo 6000 kn po dionici i izbace samo 51 % na prodaju dolazimo do iznosa od cca 340 000 000 kn !"

Je li tu igdje piše da će netko nešto preko burze prodavati.. ?

NE.

Ja samo kažem da je moguće da će ovaj put prodavati manji dio za početak, uostalom tako se prodavao i HOTEL MEDENA, a da bi kojih 51 % pomnoženo sa 7000 kn po dionici odgovaralo TOČNO ISTOVJETNOM IZNOSU KOJI JE DRŽAVA UŠTEDILA BUDUĆEM KUPCU IZMJENOM Zakona o .. čemu .. ?

Da vas čujem, izmjenom Zakona o čemu je Vlada uštedjela kupcu podjednak iznos novaca koliko vrijedi 51 % KSST od 6000 do 7000 po dionici ?

I zatim se odjednom sjetili da im treba brokerčić … ili u ovom slučaju – Brokerčina!

[wink]

DA – DOBRO STE ME SHVATILI – NETKO ĆE U ODNOSU NA OKOLNOSTI OD PRIJE 12 MJESECI u Listopadu ove godine pokupiti mnogo lišća u Kaštelima – potpuno džabe !!

Ovo je hit Dame i Gospodo i morate se složiti sa mnom .

A ujedno i dokaz da neće KSST ispod 6000 po dionici, eventualno 5600 u najkrajnju ruku. Jer sve ispod toga bi doslovno značilo da Vlada KSST daje džabe i još poklanja budućim Upraviteljima i svoje novce…

Kressho



plejboj, ti stvarno misliš da će država dionice ksst prodavat preko burze???
stvarno više nemam riječi…

ja ne mogu vjerovati da još ima ljudi koji za ozbiljno analiziraju njegova trkljenja…
[huh]
[/quote]

No comment

Kressho

Još jednom-kako da ne….

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

New Report

Close