KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa, nisam ja pjejboj, nešto si pobrkao lončiće!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Netko je opasno navalio na kupnju, a netko na prodaju. Neznaš kome vjerovat 🙂


Netko je opasno navalio na kupnju, a netko na prodaju. Neznaš kome vjerovat 🙂

Svima, vjeruj svima Mimo [lol] [lol]

Ali na prvom mjestu moraš vjerovati sebi [wink]

Natječaj će biti ponovljen, morao bi po svim pokazateljima ali kada, to slabo tko može znati kad vidiš da ni oni sami ne znaju di im je rep a di glava …

Kressho

To je bila šala 🙂
Ja znam tko neće prodavat, ali čekam kakvog prestrašenca da mi proda jeftinije.


Netko je opasno navalio na kupnju, a netko na prodaju. Neznaš kome vjerovat 🙂

Nikome nemoj vjerovat! Šta je danas, nitko neda?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=8A76F108-1592-4A17-B173-B0A2AB98D99B

ovo su sada vec ozbiljna skupljanja. U proteklih desetak dana protrgovano je oko 20% dionica u opticaju.

Najbolje je skupljat u tišini i ništa više ne pisat o KSST, zato… [sealed]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Najbolje je skupljat u tišini i ništa više ne pisat o KSST, zato… [sealed]

Kad bi stvarno vjeroval u to ne bi se ni javljao. Ovak ličiš na dječaka koji noću prolazi pokraj groblja i sam se hrabri.

Eto vidiš!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Najbolje je skupljat u tišini i ništa više ne pisat o KSST, zato… [sealed]

najbolje je prodavat u tisini i pokrit se usima zbog gubitaka … [sealed]

free flow information

Cestitke onima koji su skupili po ovim razinama. To je ocito doslo kraju. Zicer investicija.



Netko je opasno navalio na kupnju, a netko na prodaju. Neznaš kome vjerovat 🙂

NITKO OVDJE NIJE NAVALIO NA PRODAJU MIMO – Nemoj širiti lažne tvrdnje ako nemaš dokaza. Ja mogu svakome ovdje iz prve ruke dokazati kakvo se preslagivanje odvijali na listi dioničara, da TOP 10 skuplja na povezana imena i prezimena već mjesecima i prateći listu istiskuju male…

Svako prezime sa 200 dionica je popraćeno s barem još jednim istim prezimenom drugog imena kojeg ranije nije bilo kada se tržilo po 4000 a natječaj još bio u tijeku.

Dakle TOP 10 se deblja , normalno koliko može, jer dijele ovu siću među sobom.

Kažem prodao sam 3 komada nekidan i nikako ih ne uspijevam kupiti po istoj cijeni, to ipak nešto govori.

Prodaja je fiktivna. AKo želite sada ću izbaciti 50 kom na prodaju ali nemam ih namjeru dilati van prije novog natječaja.

E da – novi natječaj će izaći čim se odabere brokersko društvo, a lijepo vam piše u natječaju za brokere koji je već završen kada će to biti

15.9.

Dakle natječaj može izaći cca od 15 dana unaprijed s obzirom da brokera već sigurno imaju preko štele odavno, do cca 15 dana nakon službene objave tko je broker.

My guess je da natječaj ide po istoj cijeni , tamo negdje 21.9. Utorak, 20.9. ponedjeljak…

Vidjet ćemo. Kako god bilo imam osjećaj da je KSST po 2300 sada već doista stvar prošlosti… Ipak je revizija na pomolu koja će sigurno izbaciti novu, veću vrijednost zemljišta i novi , VEĆI BOOK, te završen natječaj za ovlaštene prodavatelje.

A vi prodajite dalje po 2300, 2400 ekipo al znajte ako to radite bez da imate ZICER DUPLIĆ kao što je meni duvan bio po 55, onda ste totalni, ali totalni totalni luzeri i doista vam nije mjesto na burzi .

OVAJ POST NIJE NAGOVOR NI NA KUPNJU NI NA PRODAJU VEĆ NA DRŽANJE I ČUVANJE OVIH IZNIMNO VRIJEDNIH DIONICA DO OBJAVE I KRAJA NATJEČAJA.

Pozdrav, Plejki [wink]

Kressho

New Report

Close