KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ništa ti ne kupuješ, ne bi se tako živcirao neki čovjek koji kupuje po 2300 i misli da je super jeftino nego bi pucao od veselja !

A ti pucaš od bijesa – dakle, ti isto kao i svi mi si potopljen ovdje, nemoš van, ne da ti se još dublje unutra, čekaš taj natječaj koji može i ne mora izaći i nadaš se da nam je posljednji info…


2300 je djelomično izvršen, pa ga nema u slici! Samo naprijed plejboj!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Po ovome Spiderman-u ispada da samo ti kupuješ jer je 90% protrgovanih dionica otišlo u tvoje ruke!?

Ako si bez konkurencije na kupnji, čemu braniti cijenu kada će uvijek biti onih koji će prodati po sistemu daj što daš ?

I čemu najavljivati novi natječaj, izmjene zakona… kada ti je interes skupiti što više dionica?

Ako želiš napisati argumentirani odgovor, napiši.

http://www.audio.hr/natjecaj-za-brokera-zastupnika.aspx

YUUUPIEEEEEEEEEEEEEE!!! Strpljeni – spašeni ..
Ovo će biti riješeno u roku 10ak dana, to znači da natječaj može izaći svaki čas nakon cca 14 po 15.7. datumu … Ajmoooooooooooooooooooooo!!!!

Kressho


Po ovome Spiderman-u ispada da samo ti kupuješ jer je 90% protrgovanih dionica otišlo u tvoje ruke!?

Pa, jedan sam od rijetkih koji je kupovao po 600-700 kn, zar ne!?


Ako si bez konkurencije na kupnji, čemu braniti cijenu kada će uvijek biti onih koji će prodati po sistemu daj što daš ?

Ja uopće ne branim cijenu, već kupujem, a cijena mi odgovara u rasponu ili prosjeku od 2500 kn! Kupujem na toj razini jer sam uvjeren da vrijedi daleko više!


I čemu najavljivati novi natječaj, izmjene zakona… kada ti je interes skupiti što više dionica?

Prvo, ja ne najavljujem novi natječaj, samo ukazujem na činjenice iz postupka. Nadalje, ne želim ovdje navlačiti lažnim pisanjem i tim aktom na forumu tjerati ljude da prodaju! Pišem pošteno i konkretno, jer ako netko ipak želi ili mora prodati, ne želim da to bude zbog mog pisanja i drukanja na temi! Također, sve što pišem se može provjeriti, samo činjenicu koju navedem napišeš u google!


Ako želiš napisati argumentirani odgovor, napiši.

Uvijek sam pisao argumentirano, pa to nastavljam i dalje! Nadam se da si zadovoljan odgovorom!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Tko je ono rekao da nikad više ove šikare ispod 2500kn. [lol] [lol]

Nemoj šta zamjerit, ali treba biti bolestan kako bi cijenu određene dionice komentirao na taj način! Nije mi jasno šta želiš poručiti dioničarima KSST, a kad već nemaš dionice, da ne govorim kako o cijelom postupku privatizacije i potencijaloj vrijednosti nemaš mrtve veze!? Na kraju krajeva, cijenu od 2500 kn dohvatiš sa 3 dionice i to uopće nije mjerodavno!
Potpuno ću podržati svakoga tko napiše NEGATIVAN, ali ARGUMENTIRAN komentar vezan za dionicu KSST, ali ovo što vi radite, nema veze sa ničim! No, samo vi pišite, jadni oni koji podlegnu vašim komentarima!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

@spiderman
kolega da razjasnimo neke stvari…točno da nemam ovu dionicu,malo znam o njoj itd….jedini razlog je zašto pišem to je radi drukera plejboja…..ovako jeftino drukanje na par dionica nisam vidio odavno i nisam pisao kontra tebe i drugih dioničara.dapače…..eto ukratko i sretno
slažem se da je jadan svak tko uzme moje komentare ali nigdje nisam ni drukao,zato su zaduženi brokeri što je svima vidljivo tko je tko

Opet krivo! Vjeruj meni, čast izuzecima, ali brokeri su ulijetali ovdje kao grlom u jagode! Kao što su i izlijetali kao najveći paničari!? Opet će ulijetat i letiti ko purani kad dođe vrijeme, ne brini!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Opet krivo! Vjeruj meni, čast izuzecima, ali brokeri su ulijetali ovdje kao grlom u jagode! Kao što su i izlijetali kao najveći paničari!? Opet će ulijetat i letiti ko purani kad dođe vrijeme, ne brini!

Mislio sam na komplet forum ili ti ga na ostalim dionicama…ali kako ti kažeš da sam opet u krivu neka tako bude

Domobran, hm!? Kad se samo sjetim da sam u ratu bio u toj postrojbi i šta sam sve prošao sa njom, žao mi je da netko kalja to ime na ovaj drukerski način! No, mi Hrvati smo skloni omalovažavat sve što napravimo, a posebno smo skloni napadat jedni druge i narugivat se, kao ovdje na forumu kad cijena dionica pada. Kao da je nekom ozbiljnom investitoru bitno jeli cijena trenutno 2300 ili 3300 kn. Čitam vas dosta, ali ne želim pisati više ništa konkretno za KSST, znam da bi me napali sa svih strana, neda mi se više ovdje natezat sa nekim likovima koji niti poznajem, niti mi je stalo do njih!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Opet krivo! Vjeruj meni, čast izuzecima, ali brokeri su ulijetali ovdje kao grlom u jagode! Kao što su i izlijetali kao najveći paničari!? Opet će ulijetat i letiti ko purani kad dođe vrijeme, ne brini!

jel? a o kojem se brokeraju radi?

@smart
da i tebi odgovorim ukratko….nisam druker,a vi citirajte gdje sam drukao na bilo kojoj dionici
a vi bi svi trebali imat u potpisu slogan… drukeri sa svih dionica ujedinite se [bye]

New Report

Close