KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Skvadro hoce te ju pustiti da ode u poseban rezim trgovanja ili bu te svaki dan trgovali sa 1-3 dionice?

free flow information


By the way, sjednica Vlade na kojoj će objaviti daljnji tijek privatizacije ja na pomolu Dame i Gospodo :

Buy the way, početkom lipnja je objavljen jako važan dokument koji je tada također stupio na snagu, a koji je najvažniji za daljnju prodaju društva. No, sa obzirom na lokalne dušebrižnike na ovoj temi, nema smisla o tome pisati, vidim da su neki već odustali. Koga interesira neka se potrudi saznati o čemu je riječ!? Toliko od mene, do daljnjega!

P.S. Uopće me ne interesira želite li kupiti ili prodati dionice KSST!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

skriveni na kupnji na 2300



By the way, sjednica Vlade na kojoj će objaviti daljnji tijek privatizacije ja na pomolu Dame i Gospodo :

Buy the way, početkom lipnja je objavljen jako važan dokument koji je tada također stupio na snagu, a koji je najvažniji za daljnju prodaju društva. No, sa obzirom na lokalne dušebrižnike na ovoj temi, nema smisla o tome pisati, vidim da su neki već odustali. Koga interesira neka se potrudi saznati o čemu je riječ!? Toliko od mene, do daljnjega!

P.S. Uopće me ne interesira želite li kupiti ili prodati dionice KSST!
[/quote]

Ne živciraj se SPajdi, ja sam prodao danas jer mi je trebala para za nešto zanimljivije .. Do kraja tjedna ću vratiti to makar po 2500, 150 kn gore dolje mi ne igra ulogu.

Tko želi vidjeti naloge, da sam ja prodavao i šta sam kupovao i zašto slobodno mi se javite na private.

Samo sam grabio dionicu koja će prije gore nego KSST. KSST ide gore tamo negdje sredinom devetoga, najranije krajem ljeta, početkom 9.-oga

Kressho

Ja se uopće ne živciram, upravo suprotno. Kupujem to od tebe, jer bolje prilike ne vidim! Samo naprijed!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)




By the way, sjednica Vlade na kojoj će objaviti daljnji tijek privatizacije ja na pomolu Dame i Gospodo :

Buy the way, početkom lipnja je objavljen jako važan dokument koji je tada također stupio na snagu, a koji je najvažniji za daljnju prodaju društva. No, sa obzirom na lokalne dušebrižnike na ovoj temi, nema smisla o tome pisati, vidim da su neki već odustali. Koga interesira neka se potrudi saznati o čemu je riječ!? Toliko od mene, do daljnjega!

P.S. Uopće me ne interesira želite li kupiti ili prodati dionice KSST!
[/quote]

Ne živciraj se SPajdi, ja sam prodao danas jer mi je trebala para za nešto zanimljivije .. Do kraja tjedna ću vratiti to makar po 2500, 150 kn gore dolje mi ne igra ulogu.

Tko želi vidjeti naloge, da sam ja prodavao i šta sam kupovao i zašto slobodno mi se javite na private.

Samo sam grabio dionicu koja će prije gore nego KSST. KSST ide gore tamo negdje sredinom devetoga, najranije krajem ljeta, početkom 9.-oga
[/quote]
Pa kolega uz toliko drukanje niste se još uspjeli iskrcati [shocked]
čini mi se da se ekipa uopće ne obazire na tvoje pisanje [tongue]


Skvadro hoce te ju pustiti da ode u poseban rezim trgovanja ili bu te svaki dan trgovali sa 1-3 dionice?

Taj ti proces traje malo duže , možda negdje krajem ljeta ode ako ovako nastavi .. Al morala bi biti još nelikvidnija jedno vrijeme … mada to po meni uopće ne bi bilo loše za cijenu, onda bi začas otišla na 3000

Kressho



Skvadro hoce te ju pustiti da ode u poseban rezim trgovanja ili bu te svaki dan trgovali sa 1-3 dionice?

Taj ti proces traje malo duže , možda negdje krajem ljeta ode ako ovako nastavi .. Al morala bi biti još nelikvidnija jedno vrijeme … mada to po meni uopće ne bi bilo loše za cijenu, onda bi začas otišla na 3000
[/quote]

Ukoliko dionica u trgovinskom tjednu ostvari barem pola milijuna kuna prometa, barem jednu transakciju dnevno i najmanje 15 transakcija u tjednu vratit će se iz posebnog u redoviti režim trgovanja.

ovdje uskoro slijedi inverzija ako se trio fantastikus prestane dodavati ti meni ja tebi svaki dan

free flow information

Dionica KSST-R-A nema nikakve šanse da u trećem kvartalu pređe u poseban režim trgovanja jer je već do sada, a počev od 01.07.2011., imala 37 transakcija. Da bi ostala u režimu redovnog trgovanja treba imati 64 transakcije u periodu mod 01.07. – 30.09. 2011.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Plejboj,

Jučer i prekjučer si napisao da si prodao KSST jer imaš bolju priliku, danas odmah okrećeš priču u suprotnom smjeru. Još prije 2-3 dana ti je drugi krug trebao izać ovih dana, a sada neće ove godine!? Bravo, bolji si druker od ovih domobrana, geendayova… No, ovim putem vam zahvaljujem svima!

Što se tiče toga da natječaj neće uskoro, provjerite NN 64/11 i dodajte natječaj za izbor brokerskog društva koji je raspisao Audio, a koji je završio, pa onda razmislite hoće li natječaj ili neće uskoro!? Eto, toliko od mene!

Btw. Prodajte još malo, ja sam na kupnji!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Plejboj,

Jučer i prekjučer si napisao da si prodao KSST jer imaš bolju priliku, danas odmah okrećeš priču u suprotnom smjeru. Još prije 2-3 dana ti je drugi krug trebao izać ovih dana, a sada neće ove godine!? Bravo, bolji si druker od ovih domobrana, geendayova… No, ovim putem vam zahvaljujem svima!

Što se tiče toga da natječaj neće uskoro, provjerite NN 64/11 i dodajte natječaj za izbor brokerskog društva koji je raspisao Audio, a koji je završio, pa onda razmislite hoće li natječaj ili neće uskoro!? Eto, toliko od mene!

Btw. Prodajte još malo, ja sam na kupnji!

Ništa ti ne kupuješ, ne bi se tako živcirao neki čovjek koji kupuje po 2300 i misli da je super jeftino nego bi pucao od veselja !

A ti pucaš od bijesa – dakle, ti isto kao i svi mi si potopljen ovdje, nemoš van, ne da ti se još dublje unutra, čekaš taj natječaj koji može i ne mora izaći i nadaš se da nam je posljednji info , taj za prvi deveti koji kladim se ima pol ekipe s foruma, točan . A to dal je točan ćemo znati već krajem mjeseca jer vlada mora objaviti na neki način namjeru ponavljanja natječaja…

U biti i ne mora, sada kada je odluka o privatizaciji već donesena AUDIO može jednostavno podići novi natječaj i ciao…

Čim skinu stari za koji piše "u obradi" znamo šta slijedi… A dotle – RASPAŠOJ !!! [wink] [lol] [thumbsup] [cool]

I Spajderu ne gubi živce, to je samo novac.. Ljubav je važnija !

Kressho

New Report

Close