KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Carevi 🙂




http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2011/138_sjednica_vlade_republike_hrvatske

Dokument 138 1.1. – stranice 33 do 35, obavezno pročitajte prije nego dilate van svoje dionice.

Plan je sa današnjim danom trebao biti nekome na stolu, što znači da bi natječaj mogao izaći već sliejdeći tjedan bez prethodne najave ekipo

Pa rekao si da ćeš prvo u dokup a onda tek objaviti informacije. Izgleda da se priča okrenula.
[/quote]

Dokup sam već obavio, takozvani "nevidljivi dokup" Skajlabčino
[wink]
[/quote]

daj molim te skuliraj se. u jednom trenutku pričaš suvislo u drugom (da ne govorim)

meni izgleda da ovdje neće biti novog natječaja sve do poslije izbora, tj. negdje na proljeće 2012.godine.
a plejboju više ništa ne vjerujem jer sve što je najavljivao ispalo je ćorak (NATO, sigurni kupci u 1. krugu itd.)

Samo naprijed oppabatto, deri ga! [thumbsup]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


meni izgleda da ovdje neće biti novog natječaja sve do poslije izbora, tj. negdje na proljeće 2012.godine.
a plejboju više ništa ne vjerujem jer sve što je najavljivao ispalo je ćorak (NATO, sigurni kupci u 1. krugu itd.)

Ja nisam ništa najaljivao već razmatrao mogućnosti, koje još uvijek postoje. A ako si me ti zamijenio za glasnogovornika HFP-a to je tvoj problem zar ne .. =?

Jer ja se predstavljam kao Plejboj, a ne kao iskusan špekulant , ili GG Vlade il nešto treće

Svatko na forumu mora imati svoje i samo svoje mišljenje, a sve informacije ovdje uzeti sa rezervom i shvatiti da su to samo ljudi koji iznose svoja mišljenja…

Neki mišljenja formiraju lakše, preciznije i točnije od drugih, ali to je više manje sve. Nitko ne pogodi uvijek i sve , kada bi takav čovjek postojao onda ne bi više bilo burze jer bi samo taj na svemu zarađivao a svi ostali gubili , zar ne ?

Opusti se, pazari, pa šta bude bit će. Imaš i drugih dionica ako ti se ova ne sviđa .. Eno ti Đuro, narodska dionica, ima likvidnost u zadnje vrijeme poput INGRE nekada , pa i veću, ne vrijedi Bog zna što a raste i dalje više manje , odi tamo pa pametuj i pazari, možda debelo izgubiš a možda ju napumpaju dalje do stotke pa ubereš lovu života [wink]

Kressho

A prodavača što su škrti, ajde malo po 2450! [pray]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Evo ovaj na 2538 je puko, taj želi van danas, povucite naloge do 2400 pa će i on lijepo to prodati kad vidi da ne dajemo više danas. Ovo su nam zadnji tjedni prije privatizacije , sve i da ide 1.9. tek natječaj novi u što sumnjam to je jedva 30ak dana berzanskih …

Treba polovit još 50ak komada dotle po 2300 zar ne = ? [wink]

Kressho

Ja danas nudim 2450, tko voli, neka izvoli! Možda sutra spustim niže, pa iskoristite ovo danas!? [wink]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Samo polako spajdi, nema žurbe!

Nitko nije komentirao one novosti vezane za obalni pojas!? Volio bi malo KONKRETNO prodiskutirati o tome sa vama. Dakle, crta obalnog pojasa bi se trebala smanjiti za čak 3 puta. Šta mislite, kakvog bi to moglo i bili moglo uopće imati utjecaja na zemljište Kaštela? Lebowski!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Samo polako spajdi, nema žurbe!

Nitko nije komentirao one novosti vezane za obalni pojas!? Volio bi malo KONKRETNO prodiskutirati o tome sa vama. Dakle, crta obalnog pojasa bi se trebala smanjiti za čak 3 puta. Šta mislite, kakvog bi to moglo i bili moglo uopće imati utjecaja na zemljište Kaštela? Lebowski!?


Sve same dobre vijesti a ti svaku priliku koja ti se pruži za iskrcaj iskoristiš e sada tu netko nekoga malo zeki a ja imam osjećaj da to vi radite.


Samo polako spajdi, nema žurbe!

Nitko nije komentirao one novosti vezane za obalni pojas!? Volio bi malo KONKRETNO prodiskutirati o tome sa vama. Dakle, crta obalnog pojasa bi se trebala smanjiti za čak 3 puta. Šta mislite, kakvog bi to moglo i bili moglo uopće imati utjecaja na zemljište Kaštela? Lebowski!?

ako se to usvoji, onima koji za to glasaju treba suditi za veleizdaju zbog katastrofalne devastacije cijele naše obale koja će uslijediti!


ako se to usvoji, onima koji za to glasaju treba suditi za veleizdaju zbog katastrofalne devastacije cijele naše obale koja će uslijediti!

Znam buck, ljepše je gledati zelenilo, borove i kamen, slažem se. No, sa druge strane se ne može živjeti od zraka i čistog mora. Vidiš da nam je turizam otišao u krasni k..ac, a niti jedan hotel na HR obali ne radi sa dobiti, niti može vraćat dugove. Dok sa druge strane, ovi i koji žive od čistog mora, a iznamljuju apartmane, 80% rade na crno, pa ni tu ne vidim neku mogućnost prihoda u proračun!? Proizvodnje uopće nemamo, pa šta misliš, kako bi mogli pogurati gospodarstvo i investicije u lijepu nam našu!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close