KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Trenutno se u ksst osijećam 100 puta bolje nego u magmi 🙂

a danas KSST -3,38%, MGMA +24,92% [wink]
[/quote]

Nadam se da se neće euforija smirit u ponedjeljak 🙂

Vlada je na svojim stranicama za sve koji znaju čitati "između redova" objavila kada ima namjeru prodati KSST , pa si lijepo istražite dokument objavljen sa posljednje sjednice dok još imate vremena.

Ne mislim prenositi ovdje više od toga dok ne dovršim dokup idući tjedan, mislim da je to fair play, a onda ću copy pasteat fotografiju točne stranice istog dokumenta na kojoj lijepo piše šta će se i kada desiti, i objašnjava zašto se već nije to desilo.

Autor posjeduje niz dionica KSST i ovo nije nagovor ni na kupnju a posebno ne na prodaju. Kupnju predlažem svakako a na kojoj cijeni ovisi o vama. Ja radje plaćam 2350 nego 2500, i 2500 nego 2750, ali sve do 2990 je odlična cijena jer nudi ono što svi volimo – LOW RISK , HIGH ABILITIES

FOR GROWTH
[wink]

Kressho

http://www.nacional.hr/clanak/111540/split-rekordan-ovogodisnji-promet-putnika-u-jednom-danu

… a zemljiste KSST-a doslovno okruzuje Splitski aerodrom.


Vlada je na svojim stranicama za sve koji znaju čitati "između redova" objavila kada ima namjeru prodati KSST , pa si lijepo istražite dokument objavljen sa posljednje sjednice dok još imate vremena.

Ne mislim prenositi ovdje više od toga dok ne dovršim dokup idući tjedan, mislim da je to fair play, a onda ću copy pasteat fotografiju točne stranice istog dokumenta na kojoj lijepo piše šta će se i kada desiti, i objašnjava zašto se već nije to desilo.

Autor posjeduje niz dionica KSST i ovo nije nagovor ni na kupnju a posebno ne na prodaju. Kupnju predlažem svakako a na kojoj cijeni ovisi o vama. Ja radje plaćam 2350 nego 2500, i 2500 nego 2750, ali sve do 2990 je odlična cijena jer nudi ono što svi volimo – LOW RISK , HIGH ABILITIES

FOR GROWTH
[wink]

I, jesi počeo s dokupom, što se čeka?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

jel može netko staviti današnji promet šteka gledalica…..

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2011/138_sjednica_vlade_republike_hrvatske

Dokument 138 1.1. – stranice 33 do 35, obavezno pročitajte prije nego dilate van svoje dionice.

Plan je sa današnjim danom trebao biti nekome na stolu, što znači da bi natječaj mogao izaći već sliejdeći tjedan bez prethodne najave ekipo

Kressho


jel može netko staviti današnji promet šteka gledalica…..

Ni kod mene ne pokazuje promet a ksst [undecid]…..pa nisu valjda već u posebnom režimu??…nisam pratio neko vrijeme…

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2011/138_sjednica_vlade_republike_hrvatske

Dokument 138 1.1. – stranice 33 do 35, obavezno pročitajte prije nego dilate van svoje dionice.

Plan je sa današnjim danom trebao biti nekome na stolu, što znači da bi natječaj mogao izaći već sliejdeći tjedan bez prethodne najave ekipo


Ne mogu vjerovat da je napokon i plejboj zapazio nešto konretno i relevantno!? [wink] Dakle, ovo podzakonski akti se podudara sa nekim mojim saznanjima, a vidjet ćemo uskoro ima li tu vatre, dima ima sigurno!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2011/138_sjednica_vlade_republike_hrvatske

Dokument 138 1.1. – stranice 33 do 35, obavezno pročitajte prije nego dilate van svoje dionice.

Plan je sa današnjim danom trebao biti nekome na stolu, što znači da bi natječaj mogao izaći već sliejdeći tjedan bez prethodne najave ekipo


Ne mogu vjerovat da je napokon i plejboj zapazio nešto konretno i relevantno!? [wink] Dakle, ovo podzakonski akti se podudara sa nekim mojim saznanjima, a vidjet ćemo uskoro ima li tu vatre, dima ima sigurno!
[/quote]

Zapazio sam ja to odavno Smart al ovdje vlada žestoka cenzura mojih drukova tako da …

Ugl ako sve bude po Planu, Plan bi morao negdje postati vidljiv ili barem transparentan, kroz ovaj mjesec, računam do 17, 18.7. jer im je rok koji ovdje sami sebi daju bio 1.7.

Očekujemo ovu ili iduću sjednicu VLade da nam donese nešto novo a možda i sam AUDIO na svojim stranicama [cool]

Kressho

Hm, ja sam dobio nekoliko zaista konkretnih dopisa, bez datuma, naravno. No, ako povežem te dopise i zadnju sjednicu Vlade, tek sad vidim da sam mislio na pogrešne "podzakonske akte" i da oni nemaje veze sa donošenjem GUP-a i gradom Kaštela. Meni će biti zanimljiviji sadržaj slijedećeg natječaja od ičega, jer i tu postoje neka izrazito pozitivna saznanja. Sa druge strane, cijena na burzi mi i dalje ide jako na ruku i nebi želio da se išta mijenja do daljnjega. Ako možete, vratite još malo cijenu prema 2300 ili 2200 da ne trošim više svojih dionica! [wink]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2011/138_sjednica_vlade_republike_hrvatske

Dokument 138 1.1. – stranice 33 do 35, obavezno pročitajte prije nego dilate van svoje dionice.

Plan je sa današnjim danom trebao biti nekome na stolu, što znači da bi natječaj mogao izaći već sliejdeći tjedan bez prethodne najave ekipo

Pa rekao si da ćeš prvo u dokup a onda tek objaviti informacije. Izgleda da se priča okrenula.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume



http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2011/138_sjednica_vlade_republike_hrvatske

Dokument 138 1.1. – stranice 33 do 35, obavezno pročitajte prije nego dilate van svoje dionice.

Plan je sa današnjim danom trebao biti nekome na stolu, što znači da bi natječaj mogao izaći već sliejdeći tjedan bez prethodne najave ekipo

Pa rekao si da ćeš prvo u dokup a onda tek objaviti informacije. Izgleda da se priča okrenula.
[/quote]

Dokup sam već obavio, takozvani "nevidljivi dokup" Skajlabčino
[wink]

Kressho

New Report

Close