KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo posla u staklenicima za studente:

http://www.scst.hr/poslovi.html

Ja se upravo prijavio – predlažem to i ostalim dioničarima, da vratimo barem dio izgubljene dobiti.

Šalu na stranu – danas ste vidjeli da je malo ljudi spremno na prodaju dionica KSST.

Prvi je pao na 2599 (ja sam vam prepustio jedan komad) i potom se par naivaca prosulo po 2550 prosjeka, ali količina je bila slaba.

Skrivena kupnja će sutra pokušati rušiti cijenu dalje dolje ako uspije jer će se od idućeg tjedna podebljati interes i cijena ići prema 2750 kn odnosno preko.

Dakle sutra vam je prilika za dokup ljudi moji, idući tjedan se očekuje nova Sjednica Vlade pa će biti veoma zanimljivo pratiti rasplet slučaja

Kressho


compa,
Dat će oni to, zašto siliti cijenu!? Prodavačima uvijek prije pupuste živci, a nama se nigdje ne žuri! Hm, treba se na kupnji još malo povući nazad!

Eto, držao je 7 kom. na 2600 sat vremena, a onda popustio po 2460, hvala! Daj još malo!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Trenutno se u ksst osijećam 100 puta bolje nego u magmi 🙂

a danas KSST -3,38%, MGMA +24,92% [wink]



compa,
Dat će oni to, zašto siliti cijenu!? Prodavačima uvijek prije pupuste živci, a nama se nigdje ne žuri! Hm, treba se na kupnji još malo povući nazad!

Eto, držao je 7 kom. na 2600 sat vremena, a onda popustio po 2460, hvala! Daj još malo!
[/quote]
uz ove temperature postaje vruće u staklenicima [embarass]

Hvala prodavačima, nikako ne mogu vjerovat da sam ovaj tjedan uspio skupiti 49 kom. sa prosjekom od 2570 kn!? Stvarno me čudi koliko su određeni "investitori" spremni gubiti novaca, zaista nevjerovatno!? [thumbsup]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Hvala prodavačima, nikako ne mogu vjerovat da sam ovaj tjedan uspio skupiti 49 kom. sa prosjekom od 2570 kn!? Stvarno me čudi koliko su određeni "investitori" spremni gubiti novaca, zaista nevjerovatno!? [thumbsup]

Ajde Spajder ne izmišljaj, nitko nije uspio od nas skupiti 49 kom ovaj tjedan, malo si pretjerao… Pratim listu, jedva ko šta ubode , prodaja je slaba, očekujem daljnji pad cijene u ponedjeljak , stisnut ćemo van šta ide po 2300 a onda ide na 2750 htjeli mi il ne, zato bolje da to odradimo profi u pon, jer na novoj sjednici Vlade možda opet objave neku izmjenu Zakona

Kressho

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2011/138_sjednica_vlade_republike_hrvatske

DOKUMENT 138 – 1.6

Kressho

OPA "!

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2011/138_sjednica_vlade_republike_hrvatske

DOkument 138 – 1.1

Strana 9 !!

Kressho

plejboj, ajde molim te prestani lupetat bez mozga, reda i smisla!
ovaj tjedan protrgovane su ukupno 93 dionice.
svatko od nas mogao je kupit 50-ak komada samo da je to htio…

hate red


Ajde Spajder ne izmišljaj, nitko nije uspio od nas skupiti 49 kom ovaj tjedan, malo si pretjerao…

Trebam li ovdje stavit naloge da ti dokažem, mislim da nema smisla!? No, nije problem!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Ajde Spajder ne izmišljaj, nitko nije uspio od nas skupiti 49 kom ovaj tjedan, malo si pretjerao…

Trebam li ovdje stavit naloge da ti dokažem, mislim da nema smisla!? No, nije problem!
[/quote]

Može, stavi naloge Spajderu ako imaš petlje!

Kressho

Moze, stavi naloge, al nemoj u photoshopu mijenjat "prodaja u kupnja".
Mogao si i u goluba kupit po ovoj cijeni, a i od smarta 20-ak komada!
[thumbsup]

New Report

Close