KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kaj ste navalili s kupnjom ko da ne postoji sutra, pa sutra ce biti jeftinije, ako ne bude prometa, pricekajte prodavace da lupe po bidu, cemu placat 2600 kad se moze dobiti jeftinije [smiley].

Netko nešto zna pametnjakoviću moj , ko zna skida i po 2800 … Tako ti to ide … Kad skine svoje možda opet padne još jednom kratko, sve ovisi o tome šta zna ovaj koji zna.
A da zna više od nas, očito je
[/quote]

Odličan je bio koncert Grindermana, Nick Cave je zakon. 😉

zna li kogod kad će gradsko vijeće usvajat izmjene i dopune prostornog plana?
javna rasprava je partila, prošli su i svi rokovi za primjedbe (u govoru i pismu).
oće li bit već na prvoj idućoj sjednici vijeća ili – ako netko zna nek šapne…

hate red


Po meni je ovo cisto navlacenje na kupnju pojacavanjem bida, tko voli nek izvoli…

ugu…skrivenim nalogom…
[sealed]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


zna li kogod kad će gradsko vijeće usvajat izmjene i dopune prostornog plana?
javna rasprava je partila, prošli su i svi rokovi za primjedbe (u govoru i pismu).
oće li bit već na prvoj idućoj sjednici vijeća ili – ako netko zna nek šapne…

na jesen prijatelju moj..ili poslije izbora ako budu..

prodaje li top 10 ili kupuje? ili bonaca?

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Skriveni na 2600 kupnja.


prodaje li top 10 ili kupuje? ili bonaca?

Igra se!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

prodaja bježi prema 3000 kn, izlaz li uskoro natječaj?

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Prodaja bježi jer se nada dobrome, a time ostavlja prostora za prodaju i fiktivno dizanje cijene onima koji su i pokrenuli ovo i koji izlazi(e) iz KSST.

Po mom mišljenju, očito se očekuju loše vijesti iz KSST-a!

Jer realno lako se nekome tko prodaje postavljati jakim nalozima na bid kada je malo onih koji će prodavati ispod prosjeka kupnje!

Dakle, igraju oni koji su digli u par dana prosjek i likvidnost, makar dobacivajući se dionicama jedni drugima!

Hahahah, mateomax! Loše vijesti iz KSST!? To nema nikakve veze sa kretanjem cijene, jer loše vijesti samo mogu doći iz Grada kaštela ili Audia, tj. Vlade, a pošto njih nema niti će ih biti, tako je kako je! Pametni kupuju ne dižući posebno cijenu, jer ako žele kupiti veću količinu, moraju malo dignuti ljestvicu, kao danas na 2.630 kn. Skupi se malo veća količina i kako nebi natjerao kupce da počnu bez razloga lupati dalje, ljestvica se vraća na niže razine i tako iz početka. Sve će se ovo kupovanje odigrati unutar 5%! Kupac zna da ne može skupiti ovo što dobija na 2350, a da će na 2500 ili 2600 ipak biti raspoloženih na prodaji! Malo si mi zelen da bi to shvatio!? Samo naprijed sa prodajom momci, nemojte posustajati, slušajte mateomaxa, idu loše vijesti, jaaaaaako loše! [wink]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Hahahah, mateomax! Loše vijesti iz KSST!? To nema nikakve veze sa kretanjem cijene, jer loše vijesti samo mogu doći iz Grada kaštela ili Audia, tj. Vlade, a pošto njih nema niti će ih biti, tako je kako je! Pametni kupuju ne dižući posebno cijenu, jer ako žele kupiti veću količinu, moraju malo dignuti ljestvicu, kao danas na 2.630 kn. Skupi se malo veća količina i kako nebi natjerao kupce da počnu bez razloga lupati dalje, ljestvica se vraća na niže razine i tako iz početka. Sve će se ovo kupovanje odigrati unutar 5%! Kupac zna da ne može skupiti ovo što dobija na 2350, a da će na 2500 ili 2600 ipak biti raspoloženih na prodaji! [wink]

Čovjek vam lijepo objasnio, tu se nema više šta dodati … Činjenica da se ide na veće količine uz blagi porast cijene ukazuje i na prbližavanje određenih kupaca povlaštenim – dobrim – vijestima.

Kad je bila 2500, 2600 svi su govorili : "Ovo je dno"

Zatim je struktura koja kupuje i dokupljuje lijepo rušila do 2300 i sada od naivčina skupljaju zavidne količine po cijeni koju se donedavno smatralo dnom, a koja po svim pokazateljima to i je, jer ipak se radi o nominali , tj. 50 % nižoj vrijednosti od one BOOKa i posljednje procjene dok je zemlja još bila uvelike poljoprivredna, a 150 % nižoj od one iz natječaja…

Eto, tako da ne mislite da vam je to neka dobra ponuda … 2600… strava… SAmo prodajte ekipo, prije ćemo doć na 2400 , 2300 nazad pa ću ja lijepo opet u dokup [wink] [lol] [thumbsup]

Kressho

Ja bih molio da cijena ne ode up dok ne dobijem povrat love od dokapa LKPC, još 3,4 komada bi dobro došlo ak može po 2000, a ako ne pristajem i na 2300

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close