KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko to sad kupuje, taman sam mislio da cu kupovat po 2000 k a kad ono nista…to su navlakaci sigurno treba jos malo pricekat doci ce sve na svoje… [pray]

Lijepo je vidjeti kako KSST raste, ali u jednu ruku nije jer se nismo dovoljno nakrcali. Htio sam kupiti još min 10 dionica, a tako neću.


na kupnji 2*2550 – skriveni

Potvrđujem, na HITA gledalici piše skrivena količina na kupnji 2550.



@spiderman

a što si ti… nego li neargumentirani druker za up??

Ma jok, lijepo kažem ljudima da se maknu sa kupnje! Nemojte kupovat, neće vam privatizacija za ove vlade, pa izbori, pa tko zna kad će to!? Kad kažem da drukate bez veze to vam ne odgovora, sada kad kažem da vas poslušaju, opet ne valja! E, jeste vi drukeri, ne znate šta hoćete? Ah da, vi pišete bez veze, zaboravio sam!



na kupnji 2*2550 – skriveni

Potvrđujem, na HITA gledalici piše skrivena količina.
[/quote]
Fora, jel da!? [wink]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Lijepo je vidjeti kako KSST raste, ali u jednu ruku nije jer se nismo dovoljno nakrcali. Htio sam kupiti još min 10 dionica, a tako neću.

pa nije ti cijena otišla na 4000 kn, i dalje imaš prodaju na 25xx kn

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

Mislio sam kupovat na 2000 i manje

Po meni je ovo cisto navlacenje na kupnju pojacavanjem bida, tko voli nek izvoli…

@mimo
S obzirom da se nezna kad ce ponovni natjecaj, bit ce tu ispod 2000, samo treba vremena, usli smo spekulantski unura brzo zaradit (tak mi i treba, dobra skola za ubuduce), sad cemo morat biti strpljivi i pricekat malo da se istresu po kupnji oni koji se misle istrest, pa ce biti i po 1500 (svesrdno se nadam [wink] ).

Rusitelj vlade ^_^.



@mimo

S obzirom da se nezna kad ce ponovni natjecaj, bit ce tu ispod 2000, samo treba vremena, usli smo spekulantski unura brzo zaradit (tak mi i treba, dobra skola za ubuduce), sad cemo morat biti strpljivi i pricekat malo da se istresu po kupnji oni koji se misle istrest, pa ce biti i po 1500 (svesrdno se nadam [wink] ).

Poslušajte ovo, baš tako će vam bit! [tongue]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Kaj ste navalili s kupnjom ko da ne postoji sutra, pa sutra ce biti jeftinije, ako ne bude prometa, pricekajte prodavace da lupe po bidu, cemu placat 2600 kad se moze dobiti jeftinije [smiley].

Rusitelj vlade ^_^.


Kaj ste navalili s kupnjom ko da ne postoji sutra, pa sutra ce biti jeftinije, ako ne bude prometa, pricekajte prodavace da lupe po bidu, cemu placat 2600 kad se moze dobiti jeftinije [smiley].

Netko nešto zna pametnjakoviću moj , ko zna skida i po 2800 … Tako ti to ide … Kad skine svoje možda opet padne još jednom kratko, sve ovisi o tome šta zna ovaj koji zna.
A da zna više od nas, očito je

Kressho

To je istina! Uvijek se na kraju uspostavi da ima vremena za jeftini kupnju

New Report

Close