KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije istina. Kupio je od Hypo banke dva projekta u Istri i to na obali. Jos veci komad zemlje nego KSST. A sta je KSST nego poljoprivredno zemljiste sa potencijalnom mogucnoscu pretvorbe u gradjevinsko ???

Po osnovi zadnjeg FI KSST – BVPS iznosi 2591 KN… a di je samo "neki prosječni" ZSE diskont na isti?
http://www.staklenici.hr/files/TFI-POD%203%202011.xls
kad se tzv. priče o xxxl vrijednosti zemlje uvedu u poslovne knjige po osnovi službenog ispravka na FI stranici IZVJEŠTAJ O PROMJENAMA KAPITALA pod red. br. 6. Revalorizacija dugotrajne materijalne imovine… e onda možda neki traženi investitor zagrize na nekom budućem natječaju… a dotada… sretno svima in….

Izgleda da su dionice ostale u rukama čvrstih


Izgleda da su dionice ostale u rukama čvrstih

da, i ja sam prilično čvrst prosjekom od 3400 [cool]

hate red

nakon ove transakcije po 2500 sutra ce u ‘dobro jutro hrvatska’ gost broker istaknuti kako je najveci skok vrijednosti ostvarila dionica kastelanskih s porastom od cak 6,37 posto, a mirko fodor ce prokomentirati da su investitori ocito prepoznali potencijal ove firme

hate red



Izgleda da su dionice ostale u rukama čvrstih

da, i ja sam prilično čvrst prosjekom od 3400 [cool]
[/quote]

I ja sam čvrst sa prosjekom od 3518

Ako cijena padne na 1500 kn ili manje ću si spustit prosjek za 1000 kn

Dobri ste ja imam samo prosjek od 4450 kuna i ako padne na 1500 smanjiti cu si prosjek za 2000 🙂

Rusitelj vlade ^_^.

ja vam jamčim da ćete svi imati bolji prosjek od smartovog

(ma koliki vam je trenutno)


Dobri ste ja imam samo prosjek od 4450 kuna i ako padne na 1500 smanjiti cu si prosjek za 2000 🙂

Dobar si 🙂
Ja sam prodao na 4100 kn i dva dana prije natječaja kupio po 3600-3700
Da sam počekao par dana sada bi imao duplo više dionica, ali za prolivenim mlijekom se ne plače 🙂

na kupnji 2*2550 – skriveni

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Što ste sad navalili ko mutavi na telefon, ostavite se KSST, poslušajte dežurne drukere, zztopa, modula i ostale! Ajde, razgulite sa kupnje!!!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

@spiderman
a što si ti… nego li neargumentirani druker za up??

New Report

Close