KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nitko ne zna kada će natječaj točno biti objavljen niti to ITKO može znati jer ne znaju još ni oni koji to pripremaju.


Istina.
[/quote]

a kako vi znate da oni znaju da ne znaju? [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund
Svojevremeno sam nudio i "okladicu" od 100tk da neće biti zainteresiranih za ksst…..oklada je vrijedila do zadnjeg dana natječaja. Nitko se nije htio kladiti…….
A oni "znaju da neznaju" jer čekaju izbore……..a može i nova "okladica"……isti uvjeti, ista lova.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Danko Koncar je 1 000 000 m2 zemlje u Istri platio ako se ne varam 80 € po m2.
Na tolike velike kolicine zemlje uopce se ne moze racunati 200 ili vise € niti 150 sa koliko baratate.

@Plejboj
tebi kao jednom od ozbiljnih suvlasnika KSST, evo ti ideja za nove moguće investitore KSST… http://www.bednja.hr/Vijesti/tabid/71/ItemID/130/View/Details/Default.aspx
hmm… možda se neki avanturistički Cowboy Ltd. zaleti u crveno polje zelenih pašnjaka okusa gorke morske soli…

gospodine plejboj.
ako vi mislite da če ova dionica narast za 100% ili više, zašto tu na forumu govorite da če ostalim igračima biti žao ako ne kupe sada.
zar vam se ne bi više isplatilo sad tu na forumu dizat paniku i govorit kako je dionica precijenjena, kako bi vam što više igrača prodalo po što povoljnijim cijenama?

Znate šta znači igrač po Kostolany-u? Kockar ili ti hazarder.
Šta je igrači? Stavljate na crvenu ili crnu? 🙂


Danko Koncar je 1 000 000 m2 zemlje u Istri platio ako se ne varam 80 € po m2.
Na tolike velike kolicine zemlje uopce se ne moze racunati 200 ili vise € niti 150 sa koliko baratate.

Super, slažem se. Ipak , jedno pitanje – ima li njegova zemlja u svojem okružju i aerodrom sa direktnim letovima za U.S. , te ispred sebe pristanište za ratne mornarice od 200 metara dužine ili ipak nije tako lijepo "opremljena" ?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

U međuvremenu je pokrenuta HITNA IZMJENA ZAKONA O ZRAČNOM PROMETU – za sve neupućene prema novom Zakonu dio civilne zračne luke moći će se koristiti u namjene vojnog zračnog prometa.

Ovo ako mislite da izmišljam možete provjeriti na stranicama Vlade.

Pretpostavljam da nije riječ o aerodromu u Vrsaru … a vi forumaši ..?

[wink]

Tika – taka.. tika – taka … vremena je sve manje i manje i manje …

Kressho


Znate šta znači igrač po Kostolany-u? Kockar ili ti hazarder.
Šta je igrači? Stavljate na crvenu ili crnu? 🙂

Mogao si i pametnije stvari čuti od njega da si jednom posjetio njegovo predavanje neko .. Mene je otac vodio na Kostolanya još dok sam bio veoma mali i znatiželjan, išli smo u Budimpeštu, a burze ovdje nije ni postojalo …
Ono čega se sjećam do dana današnjeg bilo je :

"KADA JE NEŠTO VEOMA IZVJESNO DA ĆE SE DOGODITI TREBA SE KLADITI U VELIKE NOVCE"…

I točno tim riječima – kladiti .

KSST je oklada. I mogu sa bilo kojim od vas koji ima dovoljno petlje u 5000 eura da će natječaj biti ponovljen najkasnije na jesen, po istoj ili veoma sličnoj cijeni.

Ajmo , samo se javite. 5000 eura, stoji kod svjedoka koji novce daje pobjedniku po završetku oklade

Kressho

@Plejboj
ako natječaj ponovo propadne, evo vam nove ideje te pravila iste za možebitnu prenamjenu KSST zemljišta…
http://www.crogolf.com/pravila_golfa/Pravila%20golfa.pdf

Hvala Topčino, imat ćemo to u vidu, kada Vlada objavi natječaj na 500 kn kako vi predviđate par nas desetak ovdje preuzmemo KSST za sebe i ciao [wink]

Kressho

Nisam mislio na tebe Plejboj nego na ove kockare koji niti neznaju zašto kupuju ksst.
Ja čekam da je ‘kolebljivi’ kako bi reko Kostolany spuste puno niže pa da se mi ‘čvrsti’ nakrcamo do kraja prije novog natječaja


Danko Koncar je 1 000 000 m2 zemlje u Istri platio ako se ne varam 80 € po m2.
Na tolike velike kolicine zemlje uopce se ne moze racunati 200 ili vise € niti 150 sa koliko baratate.

da, Končar je platio za poljoprivedno zemljište na kojem se ništa ne može graditi…zato i tuži cijelu ekipu koja mu je vodila posao da su ga prevarili [yawn]

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!

New Report

Close