KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo praktički znači da netko ko je u roku godine dana prije davanja ponude već stekao paket dionica s pravom glasa može ponuditi ne samo manju cijenu od natječaja već manju i od prosječne tržišne. u tom slučaju ako je njegova ponuda jedina , može biti prihvaćena. praktički po tome netko ko ima paket s pravom glasa to može kupit i za 1kn ako bude jedini kandidat. to je sistem po kome je i izvršena sva lopovska privatizacija koda nas. isti scenarij je teško očekivat na ksst.

Nije mi jasno zašto ovdje uopće polemiziramo oko ovoga članka, jer tko može na burzi steći 25%+1 dionicu Kaštelanskih staklenika? Dajte, molim Vas!!! Kakva 1 kuna, kakva prosječna cijena? Budite pametni!!! Ugodni praznici, odmorite se malo svi zajedno!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Odbijte od kupnje 202kom. na cijeni 50,56,to nije kupnja,to je navlačenje neiskusnih da pomisle kako na kupnji ima 281 komad. Na kupnji KSST je svega 79 kom.
Zašto?? Toliko puno tu ima profića,sve znaju o ulaganju (dobro ne baš sve) a nikako da počiste prodaju.
Čekaju profesionalci vijest pa da krenu kupovati ili prodavati. Pa onda bi i moja pokojna baba bila hrabra.
Klissko je pokušao nešto pojasniti ali nije to to.
Članak ne pita po kojoj cijeni je netko nešto stekao. Njega to nije briga. Članak pita KADA je stekao.
Članak ne pita za natječaj,svejedno mu je kako je stekao,važno je KADA….u kom vremenskom periodu. Jer cijena se određuje ovisno o tome KADA su dionice stečene.
Ako primjerice,bez veze…L.R. pobjedi na natječaju i 01.08.2011 stekne dionice ksst on bi bi obvezan dati ponudu. To znamo i st. 4. čl 16. se time ne bavi.
Ovaj članak zanima dali ponuditelj i osobe koje s njim djeluju zajednički nisu u razdoblju od jedne godine prije dana nastanka obveze stekli dionice s pravom glasa.
A nisu.
E ako nisu:cijena u ponudi ne smije biti niža od prosječne cijene ostvarene uređenim tržištima i multilateralnoj trgovinskoj platformi.

ps: tako se tumači članak zakona a ne" lažove ,budalo, itd…"a tumačenje može biti pravilno ili pogrešno.

ps: kome sam na ignore neka zanemari ovaj post [bye]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ne daj se, golube, naš forumaški pravni stručnjače za kojega je Veljko Miljević tek loš vježbenik. 😀

KSST minus 4%…ddjh plus 4,70% [shocked] ljepa razlika od 9% u samo jednom danu [thumbsup] Ipak je bio pametan potez prodati KSST i uči u Đuru i Adpl.
Za KSST ovo nije kraj pada a za "moje" je tek početak rasta. Rekao bi speiderman,što gluplji seljak to deblji krumpir. Ljepo je biti glup na ovoj našoj burzi.

ps: šteta što me spajdi više ne čita [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Odbijte od kupnje 202kom. na cijeni 50,56,to nije kupnja,to je navlačenje neiskusnih da pomisle kako na kupnji ima 281 komad. Na kupnji KSST je svega 79 kom –

A NA PRODAJI NI TOLIKO DO 4000 kn, NALOGE po 45 kom 50 razina iznad tržišne je smiješno brojati

Zašto??

ZATO ŠTO KSST KUPUJU PAMETNI LJUDI – A PAMETNI LJUDI UVIJEK KUPUJU S DOZOM OPREZA, STRPLJIVO I PRORAČUNATO – ne pravi se blesav uostalom jer si i ti medju njima.
U prijevodu – nitko se neće zaletati ovdje i nuditi više nego strašljivci i nesigurni na ASKu traže ako ne mora, jer si svi još uvijek želimo smanjiti prosjek ovdje do posljednjeg dana igre.

Toliko puno tu ima profića,sve znaju o ulaganju (dobro ne baš sve) a nikako da počiste prodaju – VIDI ODGOVOR GORE *

Čekaju profesionalci vijest pa da krenu kupovati ili prodavati. Pa onda bi i moja pokojna baba bila hrabra –
DA, U PRAVILU PAMETNI ULAGAČI NAJČEŠĆE ČEKAJU POTVRDU KAD JE ŠPEKULANTSKA, POLITIČKA DIONICA U PITANJU I ONDA TOVARE SVE ŠTO IMA U PONUDI

Klissko je pokušao nešto pojasniti ali nije to to.
KLIŠKO JE SAMO JOŠ DODATNO ZAPETLJAO STVAR, A I SUMNJAM U POŠTENE NAMJERE DRUKERA DA NEŠTO POJASNE

Uglavnom STVARI STOJE OVAKO : Tko kupi KSST morat će po Zakonu dati ponudu preostalim dioničarima po cijeni ne onoj koja je bila na burzi za 2 % istih dionica koje se ovdje vrte već mjesecima, već po cijeni po kojoj je stekao većinski udjel – dakle tih 70 % od AUDIO-a koji sada njima raspolaže

PAMET U GLAVU LJUDI – ovdje vas skupina koja kupuje pokušava svim sredstvima zaplašiti da stekne VAŠE udjele prije okončanja privatizacije jer znaju da je ovo jedna od rijetkih prilika za 100 % ako ne i više

Kressho


KSST minus 4%…ddjh plus 4,70% [shocked] ljepa razlika od 9% u samo jednom danu [thumbsup] Ipak je bio pametan potez prodati KSST i uči u Đuru i Adpl.
Za KSST ovo nije kraj pada a za "moje" je tek početak rasta. Rekao bi speiderman,što gluplji seljak to deblji krumpir. Ljepo je biti glup na ovoj našoj burzi.

ps: šteta što me spajdi više ne čita [cry]

KSST se prodavao po 4000 i ulazilo u DDJH po 38 do 42 kn.

Sada je pametan potez izaći iz DDJH i ući opet u KSST.

Barem sam ja tako napravio. A proučavajući liste i jedne i druge dionice rekao bih da ti jedno pišeš – drugo misliš Golubov, treće – radiš.

Sve skupa, lijepo si zaradio ovdje, i sad ponovno pazariš. I drukaš naivce i nesigurne da ti izdilaju.

Pa …

Hm …

Ma tako se to i radi, šta ima veze, tko nema petlje neka proda , tko ima volje neka ruši cijenu i ubada i ciao ..

Golubov samo radi svoj posao ako mene pitate – DRUKA PAD I OTKUPLJUJE VAŠE DIONICE PO MIZERNIM CIJENEMA [wink] [cool]

Samo naprijed stari , imaš i potporu na ASK u petak !

Kressho



kad bi cijena na natječaju bila niža od prosjeka ostvarenog na burzi, onda bi se primjenjivala cijena ostvarena na burzi

ne razumijem kako nekome ovo nije jasno?


Sve je nama jasno, ali ne znam šta golubu nije!?
[/quote]

Golubčini je sve jasno, zato mu se opet i povećava količina dionica KSST na listi SKDD. NAvlači vas naivčine da mu prodate i ovdje ruši cijenu vještim ispisivanjem i dizanjem panike.
Meni ne paše jer nemam kome prodati ako zagusti al ako uspije srušit do 2000 svakako ću mu se pridružiti i posijati ovdje paniku i strah kakav još niste osjetili – a onda će i sam Golubov prodavati i to po 1500 – meni [wink]

Kressho

KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. REPUBLIKA HRVATSKA 93.594 82,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
6. URLIĆ MARIO 202 0,18 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
7. PERIĆ IVAN 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,53

Dok vi tu pametujete Urlić nam se polako iskrcava.

-20

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"




kad bi cijena na natječaju bila niža od prosjeka ostvarenog na burzi, onda bi se primjenjivala cijena ostvarena na burzi

ne razumijem kako nekome ovo nije jasno?


Sve je nama jasno, ali ne znam šta golubu nije!?
[/quote]

Golubčini je sve jasno, zato mu se opet i povećava količina dionica KSST na listi SKDD. NAvlači vas naivčine da mu prodate i ovdje ruši cijenu vještim ispisivanjem i dizanjem panike.
Meni ne paše jer nemam kome prodati ako zagusti al ako uspije srušit do 2000 svakako ću mu se pridružiti i posijati ovdje paniku i strah kakav još niste osjetili – a onda će i sam Golubov prodavati i to po 1500 – meni [wink]
[/quote]

čini mi se da se vas par koji prodajete jedni drugima slažete da će prije na 1000 nego na 7000kn….dobar je ovo bio ringišpil samo mi se čini da ste malo uhvatili mušterija [lol]


Nije mi jasno zašto ovdje uopće polemiziramo oko ovoga članka, jer tko može na burzi steći 25%+1 dionicu Kaštelanskih staklenika? Dajte, molim Vas!!! Kakva 1 kuna, kakva prosječna cijena? Budite pametni!!! Ugodni praznici, odmorite se malo svi zajedno!


slažem se s tim. moja namjera nije bila nikakav druk, već sam pokušao shvatiti glupost ovog članka kad se izuzme iz cijelog zakona. da bi se članak točno protumačio trebalo je pročitat cijeli zakon i onda je sve jasno. ali na privat poruku mi je stiglo cijelo objašnjenje. još jednom , thanks kolega.

ovakvu skakaonicu kao što imaju ksst ni planica nema
uvjerljivo najgori graf koji sam ikad vidjeo
ide to na 652 kn
da barem uvedu short seling

Ide polagano do 650 još par dana pa će onda naglo doli.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

New Report

Close