KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Slab vam je prosjek braceki…

Stavak 4. iz članka 16 ZAKONA O PREUZIMANJU

(4) Ako ponuditelj i osobe koje s njim djeluju zajednički nisu u razdoblju od jedne godine prije dana nastanka obveze stekli dionice s pravom glasa, cijena u ponudi ne smije biti niža od prosječne cijene ostvarene uređenim tržištima i multilateralnoj trgovinskoj platformi.


ne vjerujem…
tebi baš nije bilo dovoljno blamaže?
[lol]
[/quote]

Objasni ti nama kad se primjenjuje ovaj članak. Nitko od vas pametnjakovića nezna kad se primjenjuje i zašto ga je zakonodavac napisao. Ovo je forum i ja si tumačim članak na svoj način. A vi??? nikako jer neznate?? ili od straha da ne otkrijete istinu??
Ako želiš ispasti pametan onda protumači članak jer postanjem smajliča ispadaš ono drugo.Zašto se bojiš objasniti kad i gdje se primjenjuje stavak 4. iz članka 16 ZAKONA O PREUZIMANJU?? Ostali ulagači u KSST,važi isto,komentirajte članak ne mene…osim spidervomen,ona može mene

[rolleyes]

I na Luki Ploče su me pljuvali i nazivali bedakom a sad se čude kak pura dreku….ali nitko da kaže-bio je golub u pravu.Zašto nitko??…pa zato jer za to već moraš biti karakter a to je ipak previše za prosječnog forumaša ČAST IZUZECIMA

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ja sam mislio da je plejboj idi..t, ali si ti za njega idi..ot na m2! Pa, ti si taj koji u svakom postu stavi 3-4 smajlića, to odaje tvoj karakter zaigranog dječaka, koji pojma nema o ničemu. Kopirao si dio članka bez ikakvog obrazloženja, a ništa ne razumiješ iz njega. Dapače, tražiš od svih forumaša da ti ga pojasne! Kako si zbog toga prvi put i rasporodao dionice zbog njega, a poslije se vratio jer si vidio da si pgriješio, nije mi jasno šta si sada krivo protumačio!?

Što se tiče ovo spiderwoman, plejboj ti je jednom objasnio tko je u suknji! [wink]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

ne ulazim u debatu sa dokazanim lažovima
ono što mi zaista nije jasno jest kako imaš obraza pojavljivati se ovdje

Golube, sve ok, svak odlučuje za sebe.

Samo mi, molim, objasni zašto si branio cijenu nakon propasti natječaja na 2500-2800?

A onda u tjedan promjenio mišljenje i iskrcao sve??
Ako želiš odgovorit, odgovori.

Vrlo jednostavno ćemo to riješiti za ubuduće, IGNORE!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


ne ulazim u debatu sa dokazanim lažovima
ono što mi zaista nije jasno jest kako imaš obraza pojavljivati se ovdje

da ne bi došlo do nesporazuma sa spajdermenom (opet [lol]), poruka je adresirana na goluba

Bio je to moj promašaj.Oholio sam se nakon super zarade i u očekivanju još jednog jačeg odbijanca spusio dobar dio zarade.


Golube, sve ok, svak odlučuje za sebe.

Samo mi, molim, objasni zašto si branio cijenu nakon propasti natječaja na 2500-2800?

A onda u tjedan promjenio mišljenje i iskrcao sve??
Ako želiš odgovorit, odgovori.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Slab vam je prosjek braceki…

Stavak 4. iz članka 16 ZAKONA O PREUZIMANJU

(4) Ako ponuditelj i osobe koje s njim djeluju zajednički nisu u razdoblju od jedne godine prije dana nastanka obveze stekli dionice s pravom glasa, cijena u ponudi ne smije biti niža od prosječne cijene ostvarene uređenim tržištima i multilateralnoj trgovinskoj platformi.

čovjek minimalne inteligencije, sasvim jasno iz ovog članka iščitava:

– ponuditelj je osoba koja je u obvezi dati javnu ponudu, to je kupac najmanje 25%+1 dionica KSST, a ovdje će to biti kupac na natječaju bez obzira koja cijena bude postignuta
– osoba koje s njim djeluju ovdje neće biti osim ako 2-3 osobe na daju na natječaju zajedničku ponudu
– kad bi cijena na natječaju bila niža od prosjeka ostvarenog na burzi, onda bi se primjenjivala cijena ostvarena na burzi

ne razumijem kako nekome ovo nije jasno?

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

U buduće komentirajte članak zakona ako imate znanje i sposobnosti za to umjesto da ubijate glasnika. Pročitajte pravila foruma. I pogledajte plač i suze na LKPC….a nije da im nismo rekli..

Stavak 4. iz članka 16 ZAKONA O PREUZIMANJU

(4) Ako ponuditelj i osobe koje s njim djeluju zajednički nisu u razdoblju od jedne godine prije dana nastanka obveze stekli dionice s pravom glasa, cijena u ponudi ne smije biti niža od prosječne cijene ostvarene uređenim tržištima i multilateralnoj trgovinskoj platformi.
[/quote]

ps: članak ne grize,slobodno ga dotaknite… [smiley]

ps: oni kojima sam na ignore neka ne čitaju i ne komentiraju [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ispričavam se na prijašnjem postu ako ga je moderator objavio, jer sam tražio da ga izbriše zbog moje krive interpretacije.[tongue]

(4) Ako ponuditelj i osobe koje s njim djeluju zajednički nisu u razdoblju od jedne godine prije dana nastanka obveze stekli dionice s pravom glasa, cijena u ponudi ne smije biti niža od prosječne cijene ostvarene uređenim tržištima i multilateralnoj trgovinskoj platformi.
[/quote]
ja to vidim ovako.

ovo praktički znači da netko ko je u roku godine dana prije davanja ponude već stekao paket dionica s pravom glasa može ponuditi ne samo manju cijenu od natječaja već manju i od prosječne tržišne. u tom slučaju ako je njegova ponuda jedina , može biti prihvaćena. praktički po tome netko ko ima paket s pravom glasa to može kupit i za 1kn ako bude jedini kandidat. to je sistem po kome je i izvršena sva lopovska privatizacija koda nas. isti scenarij je teško očekivat na ksst.


kad bi cijena na natječaju bila niža od prosjeka ostvarenog na burzi, onda bi se primjenjivala cijena ostvarena na burzi

ne razumijem kako nekome ovo nije jasno?


Sve je nama jasno, ali ne znam šta golubu nije!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ovdje upišite svoj komentar… [shocked]

New Report

Close