KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…jedini koji je ispravno rezonirao bio je golub…

Da, da, on mi je idol ulaganja! Kupiti po 4000 i prodati po 2500, hahahaha! Znači, to ti preferiraš, bravo debeli! [thumbsup]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


lebowski, ja sam napustio neke dionice nedavno (dlkv, knzm, atgr…), a neke davno (ina, ht, dioki…).
možda ću se jednom vratit, a možda i neću.
ali sigurno se sad neću pojavljivat na tim temama i ljudima solit pamet kako je vrijednost njihovog ulaganja zapravo zaqrac. naknadna pamet.
priznaj, bilo bi to jako nisko od mene.
i iritirajuće za članove tog topica.


NIsam ja nigdje napisao da je ulaganje u KSST zaqurac. Možeš razmišljati i na ovaj način:

Čobanković: Okej, nismo uspjeli prenamijeniti zemljište, zbog čega smo povisili početnu cijenu s 5.500 na 7.000 kn, tako da drugi krug natječaja počinjemo s 5.500 kn.

Ako nađu kupca u drugom krugu, eto ti preko 100% zarade na ovu cijenu.



…jedini koji je ispravno rezonirao bio je golub…

Da, da, on mi je idol ulaganja! Kupiti po 4000 i prodati po 2500, hahahaha! Znači, to ti preferiraš, bravo debeli! [thumbsup]
[/quote]

Samo za spidermana

KSST-R-A K Snježana

0 0,00
0,00 0,00% 1.434.780,39 1.656.575,48 221.795,09 15,46

Vlado
KSST-R-A K

0 0,00
0,00 0,00% 1.415.798,44 1.456.147,65 40.349,21 2,85

ugodan vikend prijatelju [kiss]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Samo za spidermana

ugodan vikend prijatelju [kiss]


Meni je ugodan, a ne znam kako može biti tebi, koji neprestalno ovdje praviš idi..ta od sebe!? Znam, to je izračun prvog puta, a evo i ostalo ili misliš da smo svi neuki ko i ti!?

Samo za goluba, da mu vikend bude još ugodniji! [tongue]

* Privatna poruka kolega golubv, prema meni i vjerojatno ostalim članovima dioničarima KSST, cijena 2500-2600 kn.

Citat, golubv: "Ovo sam poslao nekima za koje je smatram da su zaslužili ,a ti si među njima. Ništa se ne događa na ksst,ja sam prodao višak robe,previše sam bio izložen….. 🙂 Zarada od prve runde mi je 260.000kn. Ponovo sam se nakrcao i do sad popušio 110.000kn (zarade ..ali isto boli :)). Ostavio sam 140 komada pa ako naraste samo na 3600 ja sam opet na staroj zaradi (260.000). Ako pak padne niže od 1700 onda sam svu zaradu spušio. Da ovo objasnim Glomaznom i Plejboju trebalo bi mi mjesec dana 🙂 lp. Ako nađu kupca i na 140 komada će biti lijepa zarada po kolko god otišlo…" kraj poruke.

– Eto, pošto znate da je prodao i tih 140 kom. ispod 2600 kn, možete zamisliti koliko mu je ostalo dobiti, ništa!!! Ako je na 70 kom. izgubio 110.000 kn, onda je na ostalih 140 koje je prosuo, izgubio dodatnih preko 220.000 kn. To u konačnici ispada da je u prvom naletu zaradio 260.000 kn, a u drugom izletu izgubio 330.000 kn. Ispada da ga je avantura na KSST koštala – 70.000 kn. No, nije to uopće bitno, ti si to tako odlučio i ok, izgubio sam i ja tko zna koliko puta na burzi, ali tko te poteže za jezik, da se ovdje nekome pravdaš i blamiraš, to mi nije jasno? Šta želiš dokazati?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Stvarno si bl…v,nevjerojatno [shocked].Stanje je suma sumarus,zarada preko svega je 260.000kn,dođi u Čakovec da ti isprintam na A3. Znam da te to izluđuje do boli inaće me nebi spominjao u svakom drugom postu. Ili je možda nešto drugo posrijedi,da se nisi zaljubio?? A za jezik me povlačiš ti kad pišeš koliko je Golub izgubio. Pošto pišem pod pravim imenom za razliku od tebe ,normalno da mi je stalo do istine.
Nesposoban si zaraditi za burek i sad su ti svi krivi [tongue]. Dobro si savjetovao jednom forumašu "pokušaj svoj problem riješiti medicinskim putem"
Ozbilna je stvar kad nemožeš prestati zbrajati tuđe zarade i gubitke,to jednostavno nije normalno. Nađi jedan moj post gdje pišem taj i taj je izgubio toliko i toliko. Nema. Znaš zašto?? Jer nisam blesav.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ipak ništa od rušenja na 1000 kn, baš šteta jer bi se dobro nakrcao, a jednog dana imao lijepu zaradu.
Odoh i ja na more odmoriti od stresnog tjedna na forumu 🙂


Cijena od 7.000 kn drži vodu, čak je i prava prilika, ako se prodaje građevinsko zemljište. Ali ne prodaje se, nit će se izmjeniti zakon koji će omogućiti prenamjenu pogona Kaštela koji ima 180.000 kvadrata. Uzmi tristo eura po kvadratu, dobiješ cifru od 54 milijuna eura, skoro 400 milijuna kuna. Zato je članak 50 iznimno bitan.

Samo ću na brzinu ovo komentirati, a nebi u detalje, znate zašto!

Obalni pojas ili granica gradnje, se po novom prijedlogu zakona smanjuje za 3 puta, posebno na poljoprivrednom zemljištu izvan obuhvata GUP-a. Proučite malo! POZ

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Za mog frenda goluba! [wink]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ne vidim količine. Izgleda kao da se nazire br. kom 1. ali nisam siguran. Možeš poboldati broj komada. [pray]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Slab vam je prosjek braceki…

Stavak 4. iz članka 16 ZAKONA O PREUZIMANJU

(4) Ako ponuditelj i osobe koje s njim djeluju zajednički nisu u razdoblju od jedne godine prije dana nastanka obveze stekli dionice s pravom glasa, cijena u ponudi ne smije biti niža od prosječne cijene ostvarene uređenim tržištima i multilateralnoj trgovinskoj platformi.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubv
Inace podrzavam tvoje postove, ali ovdje moram reagirati da ne navuces i ostale na pogresan zakljucak. Dakle u ovom slucaju bi do nastanka obveze doslo upravo zbog toga sto je ponuditelj kupio dionice. Tako da mi zbilja nije jasno sto ti nije jasno. Uostalom, nije ovo prva dionica gdje je nastanak obveze nastupio na ovaj nacin, u par sam i osobno sudjelovao i lijepo prosao. Vjerujem da cu i ovdje, vidjet cemo. Pozdrav.


Slab vam je prosjek braceki…

Stavak 4. iz članka 16 ZAKONA O PREUZIMANJU

(4) Ako ponuditelj i osobe koje s njim djeluju zajednički nisu u razdoblju od jedne godine prije dana nastanka obveze stekli dionice s pravom glasa, cijena u ponudi ne smije biti niža od prosječne cijene ostvarene uređenim tržištima i multilateralnoj trgovinskoj platformi.


ne vjerujem…
tebi baš nije bilo dovoljno blamaže?
[lol]

New Report

Close