KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide ovo dolje, izgleda da netko ipak ima neki info da nema kupca ??

Ide na 1900 do kraja dana ako ovako nastavi, možda i niže, kupnje praktički i nema osim naših par naloga … Naj… smo ekipo, al ovaj put za ozbiljno …

Kressho


lebowski, a kako to da si ti sad tako veliki dušebrižnik?
izašao si i boli te ona stvar što će se sve u kaštelima moći prenamijeniti.
i hoćemo li mi luzeri popušiti sve što smo uložili u ovu dionicu.

Nit sam dušebrižnik, nit ikoga tko je utukao lovu u Staklenike smatram luzerom, a naravno da bi bio najsretniji da se prodaju po 7.000 kn pa da se dio zarade prelije na ostale dionice. Razlog mojem javljanju mnogo je banalniji – Naime, Plejboj ima neku čudnu vrstu moći nadamnom, jednostavno se ne mogu oduprijeti a da ne komentiram njegove upise. Isprva sam se suzdržavao, dobro mi je išlo, bio sam u rukavicama, bio sam ponosan na svoj budizam, ali kako je vrijeme prolazilo, tako je Plejbojeva moć bila sve jača i na kraju sam ja ispao luzer ženskog tipa. Znaš ono, da nema usta progovorio bi na guzicu.

Kamo sreće da su Čobi, sindikati, Berket i sva ostala ekipa onoliko sposobni koliko smo svi mi ovdje skupa zamišljali.

U stvari mi je jasno zašto ljudi prodaju, većina je ušla na oko 3000-4000 kn u nadi da će u mjesec dana zaraditi 100%, a pošto im to nije uspijelo sada rasprodaju kao da sutra ne postoji i realizirani ogromne gubitke.

Strpljen spašen!


Bit će ovoga opet po 650 koliko hoćeš.

Da, izgleda da će od staklenika na kraju ostati samo gomila stakla, pa će biti uzaludan trud svirači. Ispada da nas cijelo ovo višemjesečno piskaranje tj. drukanje nikuda nije dovelo. [yawn]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Ide ovo dolje, izgleda da netko ipak ima neki info da nema kupca ??

Ide na 1900 do kraja dana ako ovako nastavi, možda i niže, kupnje praktički i nema osim naših par naloga … Naj… smo ekipo, al ovaj put za ozbiljno …


Može jedno ozbiljno pitanje!? Koristiš li ti neke stimulanse, kao npr. droge?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Ide ovo dolje, izgleda da netko ipak ima neki info da nema kupca ??

Ide na 1900 do kraja dana ako ovako nastavi, možda i niže, kupnje praktički i nema osim naših par naloga … Naj… smo ekipo, al ovaj put za ozbiljno …


Čovječe za svaki kvadrat zemljišta KSST ti si napisa 10 postova.! Ti si čudo, majke mi. [lol]



Ide ovo dolje, izgleda da netko ipak ima neki info da nema kupca ??

Ide na 1900 do kraja dana ako ovako nastavi, možda i niže, kupnje praktički i nema osim naših par naloga … Naj… smo ekipo, al ovaj put za ozbiljno …


Može jedno ozbiljno pitanje!? Koristiš li ti neke stimulanse, kao npr. droge?
[/quote]

Bravo spajdi 🙂

lebowski, kad si već toliko rezigniran nakon što si pobjegao iz ove dionice, odgovori mi na jednostavno pitanje:
Tko je najveći lažac u ovoj priči:
1) sudski vještak koji je procijenio dionicu po 7000 kn
2) uprava i no koji su utvrdili da je knjigovodstvena vrijednost 2500 kn
3) mi koji smo je konzervativno procijenili na najmanje 3800 kn
4) katastrofičari koji tvrde da ne vrijedi više od 1000 kn

S obzirom da si dobro prostudirao materiju očekujem iskren odgovor.

hate red

mimo,
Sa obzirom na njegove stalne promjene raspoloženja i "ulagačke strategije", nema drugog objašnjenja!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


mimo,
Sa obzirom na njegove stalne promjene raspoloženja i "ulagačke strategije", nema drugog objašnjenja!?

meni je fascinantno da se čovjek okrene za 180 od jednog do drugog posta, takvu metamorfozu još nisam vidio…

hate red

Da slučajno katastrofičari i sruše cijenu na 1000 kn šta bi bilo neprimjereno, ja se nebi povodio za pomahnitalom masom već bi kupio min 30 dionica i bio najsretniji čovijek

koliko je samo jak utjecaj ovog foruma na neke ulagače pa to je nezamislivo. Svi prodajte u bescjenje samo zbog nekontroliranog straha i krive ulagačke (jednodnevne) strategije.
hvala Vam

imam KSST i ne dam ga nikom

New Report

Close