KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lebowski nemoj da te sada nađem na listi dioničara i pokažem lijepo svima ovdje kako istovremeno dok pišeš ovakve gluparije otkupljuješ jeftino KSST na burzi .. jer oboje znamo da ti to radiš.

Za razliku od mene koji sam lijepo iznio ovdje činjenice nisi napisao apsolutno ništa važnoga. I dalje nitko sa liste ne prodaje KSST od ljudi koji imaju izvore bliske Vladi a to da će Mr. Berket išta odlučivati o privatizaciji KSSTa svi znamo da – ne drži vodu.

Lijepo ćeš zajebati ljude koji su danas prodali čak i ispod nominale.

Ekipo – prodajete zemlju po 50 eura m2 , prvi red do mora, i uz aerodrom od kojeg će u budućnosti dio biti vojno uzletište prema jučerašnjim odlukama VLade

Zahvaljujući tipovima koji vas plaše da neće biti novog natječaja poput ovog ovdje . Nemojte poslije cmizdriti kada mi svoje udjele unovčimo između 5000 i 8000 kn, ovisno koliko Vlada uspješno naplati izmjene svih mogućih Zakona samo da izađe kupcu u susret

DA KUPAC VEĆ NE POSTOJI – NE BI ONI MIJENJALI ZAKONE JEDAN ZA DRUGIM [cool]

Kressho

Bit će ovoga opet po 650 koliko hoćeš.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

lebowski, jel ovo tvoj nalog na bidu od 28 kom [cool]

hate red

Ode ovo u ambis a to je bilo jasno od samoga početka, ekipa brokerčića je ekipu dobro navukla.


lebowski, jel ovo tvoj nalog na bidu od 28 kom [cool]

Nije, moj je! Pa, uvjerili smo se da ovdje ima svakakvih bilmaza, nebi se čudio da me netko usreći!?

Btw. Ne mogu vjerovat da zaista ima nešto u ovoj pjejbojevoj priči!? [huh]


Bit će ovoga opet po 650 koliko hoćeš.

Bože pomozi! [pray]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Evo, čisto da onima koji će kad-tad službeno komunicirati s predstavnicima lokalne samouprave, prepiska na koju se Berket neće naljutiti:

26. 04.
Subject: Upit izmjene prostornih planova

Postovani!

Kako sam početkom godine kupio određen broj dionica Kaštelanskih staklenika,
zanima me je li u novi prijedlog izmjena GUP-a Grada Kaštela uvrštena prenamjena
pogona Kaštela, koji se nalazi između magistralne ceste D8 i piste Zračne luke,
iz poljoprivredne u poslovnu zonu? Naime, navedenu prenamjenu najavio je
gradonačelnik Berket, a ona je objavljena i na službenim internetskim stranicama
Grada Kaštela:

http://www.kastela.hr/dogadanja/vladin-projekt-zaposljavanja

Na žalost, nisam u mogućnosti tijekom radnog vremena doputovati do Vaše gradske uprave na javni uvid izmjena prostorne dokumentacije, a prema prijedlozima izmjena prostornih planova objavljenih
povodom ponovljene javne rasprave na internetskim stranicama Grada Kaštela činimi se da pogon Kastela neće ići u prenamjenu. Naravno, moguće je da sam kao laik pogrešno protumačio dokumentaciju.

Stoga Vas molim da mi, ako je to ikako moguće, pošaljete objašnjenje vezano uz
eventualnu prenamjenu Pogona Kaštela tvrtke Kaštelanski staklenici.

Sve najbolje, puno sreće i uspjeha u budućem radu
lebowski

27.04
Poštovani gosp. lebowski,
Ovim prijedlogom izmjena i dopuna GUP-a obuhvaćen je Pogon Resnik Kaštelanskih staklenika, jer se odnosi na infrastrukturnu zonu Zračne luke, ali u ovoj fazi nije bilo moguće provesti prenamjenu Pogona Kaštela jer bi bilo u suprotnosti s čl.50 Zakona o prostornom uređenju.
S poštovanjem
Gradonačelnik
Josip Berket

P.S. Prijedlog izmjena zakona je pod točkom 1.2

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2011/133_sjednica_vlade_republike_hrvatske

Pa, dobro lebowski, to je već poznato i od prije! Ne znam u čemu je problem??? Vjerovatno u tome što si sve prodao, pa sada okrenu priču!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Bit će ovoga opet po 650 koliko hoćeš.

Jeli to dobro ili loše kamilice?


Pa, dobro lebowski, to je već poznato i od prije!

Neka dignu ruke svi kojima je to bilo poznato od prije, uz uvjet da to dokažu linkom na svoj post u ovoj temi u kojemu su to spominjali.


Bit će ovoga opet po 650 koliko hoćeš.

Hoće, u pravu si Agnostiče – ODMAH NAKON PRIVATIZACIJE I SPLIT-a 1 : 20 [wink]

Kressho

lebowski,
Samo naprijed prijatelju, stisni dionicu ispod 2000 kn i častim te nezaboravnim provodom! [wink]

Npr. ja sam znao za te odluke od 04.travnja, ali nisam značajnije prodavao zbog toga, niti smatram da je to problem!? Nebi sada htio previše pisati o pozitivnim stranama cijele priče, kretanje cijene mi zaista ide u prilog, iako još uvijek imam preko 400 kom. koje nemam namjeru prodavati. Potvrdu navoda mogu iznijeti određeni forumaši koji me osobno poznaju!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

lebowski, a kako to da si ti sad tako veliki dušebrižnik?
izašao si i boli te ona stvar što će se sve u kaštelima moći prenamijeniti.
i hoćemo li mi luzeri popušiti sve što smo uložili u ovu dionicu.

hate red

New Report

Close