KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ golubv:
tvoji su postovi, kaj je je, oličenje ozbiljnosti i analitike…
ovo moje je pokušaj šale koju je smart prihvatio, a ti napao.
i opet se pitam: pa kojeg boga se gnjaviš više s nama luzerima na ovom topicu?

hate red



jel nam ovo golub opet ulazi [lol]

Ma, nisam htio ništa pisat! Jezik pregrizao kamenac, hahaha! [lol] U pm, nije valjda opet nešto krivo skontao!?
[/quote]


@kamenac

Otišao sam ja ,još sam vam mahnuo…..ali ovim su me postom pozvali nazad a meni ne treba dvaput reči [proud]
A ovi nalozi na 50 i 55 su smijurija a ja mislim da su čak i zabranjeni jer ne smije se stavljati nalog koji bi ostale ulagače naveo na pogrešni…bla..bla

Kako vam samo nije jasno da nema drugog kruga za ove vlasti? [huh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Kad vidim ovak ozbiljne postove dođe mi da se vratim u ksst…… [huh]

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! [cry]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

golube dragi, ja bih bio najsretniji da je natječaj prošao pa da sam ovo svoje crkavice mogao stržit po 6-7 tisuća. ali nije.
usrećilo bi me i da se natječaj uskoro ponovi po staroj cijeni.
ako se uopće ne ponovi u mandatu ove vlasti, bit ću tužan, priznajem.
i zarobljen u ovoj dionici za još neko vrijeme.
ali neću je prodavati jer sam uvjeren da vrijedi više nego što je cijena po kojoj sam je ja kupovao (blizu 3400).
ali, zašto, zašto i još jednom zašto, dragi moj golube brineš moju brigu????
eto, to mi nije jasno…

hate red

Pa, nemate se potrebe prepirati zbog ovih naloga na 50 kn, naravno da su neozbiljni i neprimjereni, ali eto, izgleda da nekoga vesele!? Kao da su bitni i ovi nalozi na 1250 kn, pa ne mislite valjda da bi netko prodao po toj cijeni? Ovdje se kupnja pojavi ukoliko se krene prosipati veće količine, golube to si sam vidio kad si prosipao. To što trenutno nema količine na kupnji nije upće indikativno, a kakvo nam je cijelo tržište, dobro je uopće ima!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


golube dragi, ja bih bio najsretniji da je natječaj prošao pa da sam ovo svoje crkavice mogao stržit po 6-7 tisuća. ali nije.
usrećilo bi me i da se natječaj uskoro ponovi po staroj cijeni.
ako se uopće ne ponovi u mandatu ove vlasti, bit ću tužan, priznajem.
i zarobljen u ovoj dionici za još neko vrijeme.
ali neću je prodavati jer sam uvjeren da vrijedi više nego što je cijena po kojoj sam je ja kupovao (blizu 3400).
ali, zašto, zašto i još jednom zašto, dragi moj golube brineš moju brigu????
eto, to mi nije jasno…

Evo neću više,idem držat gaće na Korfu i Đuri [bye] [bye]

ps: smanjila se kupnja na ksst…svega 70kom bez onih lažnih [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Nevjerovatno je, koliko si uporan u dokazivanju ničega! Ti se ovdje uspoređuješ sa Smartom, hahahaha! Pa, ne možeš se uspoređivati ni sa plejbojem!!! [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Nevjerovatno je, koliko si uporan u dokazivanju ničega! Ti se ovdje uspoređuješ sa Smartom, hahahaha! Pa, ne možeš se uspoređivati ni sa plejbojem!!! [lol]

Nevjerojatna je ta tvoja potreba da se javiš svaki put kad netko spomene Smarta [shocked] Ko u onom vicu kad miš i slon idu preko mosta i miš kaže "kako se most trese ispod nas dvojice". Naravno Smart je tu slon.
Mislim da time štetiš i samome kolegi Smartu.

Smiri živce Spidermane,sve bu dobro,ne brini. Znaš ono kad dva židova razgovaraju "pa od kud kršćanima tolika lova da mogu tako puno gubiti na burzi" [lol]

Jednoga dana će opet biti natječaj za KSST. Sigurno. Dal će se netko javiti,neznam. Dal će biti ova ili ona cijena,neznam. Dal će biti kupac obavezan dati ponudu po maksimalnoj ili prosječnoj (pošto nije stijecao dionice u proteklih godinu dana,da ne ponavljam članak) neznam. Dal će uopće dati ponudu ili će se oglušiti kao mnogi do sad,neznam. I nije me ni briga jer nemam niti ću više imati dionice KSST.

PS:ako me spomeneš u nekom tvom postu naravno da ću se rado odazvati [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ma, pustite Goluba, čovjek je prodao jer je vidio neku drugu priliku na kojoj može prije zaraditi ili vratiti izgubljeno i to je ok! Ja sam to radio na nekoliko dionica i isplatilo mi se! Nitko ovdje ne može garantirati kada će drugi krug natječaja. Ok, postoje neke konkretne stvari prema kojima ga možemo zaista očekivati uskoro, ali ništa to ne znači. Da budem iskren, meni nebi odgovaralo da se raspiše u slijedećih mjesec-dva. Nešto novaca sam izvukao iz KSST, ima Golub pravo, imao sam neke druge investicije (nisu dionice), ali mi je prosjek prodaje tih cca. 170 kom. 3264 kn i to mi je sasvim prihvatljivo, zbog kapitalnog dobitka od 400% na toj razini. Nisam uopće prodavao od razine 2900-3000 kn, a sada ne prodajem na ovim razinama značajnije, tek sam 20 kom. (danas) otpustio na ovoj razini od 2600 kn., a nadam se uskorom jačem povratku, čim i ako osjetim da je vrijeme. Kako sam vam napisao i prosjek prodaje, do te razine mi je prihvatljiv i povratak. Eto, iskreno od mene, da ne gatate okolo, kako i zašto? Nema nekog posebnog razloga koji je vezan za KSST! Od mene ste uvijek mogli pročitati iskrenu i dobru info, pa će tako ostati i dalje! Ove priče o mom navlačenju kako bi se istresao na ovim razinama su zaista presmiješne i nebi ih uopće komentirao! Pozdrav svima, držite se u ova nelikvidna vremena! [wink]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Ovo je smiješno… ali tako treba… samo naprijed Smart. [thumbsup]

Jučer dokupio i danas još dvije dionice i to bi bilo to od mene 🙂


Jučer dokupio i danas još dvije dionice i to bi bilo to od mene 🙂

ja ću sačekati niže cijene oko 1500-2000 kn jer ako natječaj ne izađe do kraja mjeseca, vjerojatno ni neće prije izbora…a to onda znači da treba čekati izbore, formiranje nove vlade, smjene dosadašnjih čelnika državnih tijela i postavljanje novih pa dodnošenje nove strategije privatizacije….sve u svemu, novi natječaj mogao bi za jedno godinu dana [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close