KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Heheh, kupnja 7 kom., prodaja 10 kom., pa opet kupnja 7 kom., prodaja 10 kom. [wink]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ova kupnja na 50 i na 55 je lažna ili stvarno čeka da netko poklopi? [shocked] Ako tu bezvezariju odbijemo onda od kupnje ostaje svega 80 komada. Da sam do sad čekao nebi se mogao ni istovariti [huh]
Užas!!! [shocked]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Sutra je mjesečnica, može li se tu očekivati objava novog natječaja već sutra ???
I tko ovo sada kupuje i prodaje na ovoj cijeni ?


Ova kupnja na 50 i na 55 je lažna ili stvarno čeka da netko poklopi? Ako tu bezvezariju odbijemo onda od kupnje ostaje svega 80 komada. Da sam do sad čekao nebi se mogao ni istovariti
Užas!!!

Ti si položio odavno! Drž gaće na KORF-u!


Sutra je mjesečnica, može li se tu očekivati objava novog natječaja već sutra ???
I tko ovo sada kupuje i prodaje na ovoj cijeni ?

Compa, zaboravio sam, jesi ono ti IN ili OUT?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Ova kupnja na 50 i na 55 je lažna ili stvarno čeka da netko poklopi? Ako tu bezvezariju odbijemo onda od kupnje ostaje svega 80 komada. Da sam do sad čekao nebi se mogao ni istovariti
Užas!!!

Ti si položio odavno! Drž gaće na KORF-u!


Sutra je mjesečnica, može li se tu očekivati objava novog natječaja već sutra ???
I tko ovo sada kupuje i prodaje na ovoj cijeni ?

Compa, zaboravio sam, jesi ono ti IN ili OUT?
[/quote]

Pa nisam lud ovo propustit, na dan objave očekujem 50-70% prinosa, ne moram ni čekat kraj natječaja.
Knjigovodstvena je 2600, a natječaj se ponavlja vjerovatno sa istom cijenom.

Pametno compa, pametno!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Ova kupnja na 50 i na 55 je lažna ili stvarno čeka da netko poklopi? [shocked] Ako tu bezvezariju odbijemo onda od kupnje ostaje svega 80 komada. Da sam do sad čekao nebi se mogao ni istovariti [huh]
Užas!!! [shocked]

majstore, ta dva naloga tu stoje vijeke vijekova
ali ti to već znaš jer si kupio po 1000 kn samostalno procjenjujući fundamentalnu podcijenjenost…
ups, čitajući smartove postove
[lol]
mislim ono, pa kaj ti nije dosta blamiranja?
[bye]




Ova kupnja na 50 i na 55 je lažna ili stvarno čeka da netko poklopi? Ako tu bezvezariju odbijemo onda od kupnje ostaje svega 80 komada. Da sam do sad čekao nebi se mogao ni istovariti
Užas!!!

Ti si položio odavno! Drž gaće na KORF-u!


Sutra je mjesečnica, može li se tu očekivati objava novog natječaja već sutra ???
I tko ovo sada kupuje i prodaje na ovoj cijeni ?

Compa, zaboravio sam, jesi ono ti IN ili OUT?
[/quote]
Pa nisam lud ovo propustit, na dan objave očekujem 50-70% prinosa, ne moram ni čekat kraj natječaja.
Knjigovodstvena je 2600, a natječaj se ponavlja vjerovatno sa istom cijenom.
[/quote]

teško, taj smo scenarij već vidjeli, a znamo kako je završilo
puhat će se i na hladno
mada se ne bi žalio
[thumbsup]

Ako bude ista cijena u natječaju – onda je sve jasno.
Onda rasprodajem ostali portfelj po hitnom postupku, prodajem ženin auto i puničin stan, dižem kredit i dokupljujem jedno 5-6 tisuća komada.

hate red


Ako bude ista cijena u natječaju – onda je sve jasno.
Onda rasprodajem ostali portfelj po hitnom postupku, prodajem ženin auto i puničin stan, dižem kredit i dokupljujem jedno 5-6 tisuća komada.

Hm, gdje ti to punica ima stan, u Monte Carlu? [wink]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

golubv

Ova kupnja na 50 i na 55 je lažna ili stvarno čeka da netko poklopi? shocked Ako tu bezvezariju odbijemo onda od kupnje ostaje svega 80 komada. Da sam do sad čekao nebi se mogao ni istovariti huh
Užas!!! shocked
<="" p="">

majstore, ta dva naloga tu stoje vijeke vijekova
ali ti to već znaš jer si kupio po 1000 kn samostalno procjenjujući fundamentalnu podcijenjenost…
ups, čitajući smartove postove
LOL
mislim ono, pa kaj ti nije dosta blamiranja?
bye

Kaj su onda ti nalozi bili zipani?? Cijelo vrijeme kupnja je bila oko 300kom. a sad kad se treba istovarivat ,sad je kao odjednom 500 [lol]
Te fore vam više ne prolaze,prošlo svršeno vrijeme [bye]
Istina, Smart mi je svojim pisanjem skranuo pažnju na ksst ali ispada da je šegrt nadmašio majstora…u ovom slučaju naravno. Mogu se ja slagati sa Smartom ili ne slagati ali čovjek kuži dionice,kaj je je.
Istovario je 180 komada onak usput [lol] Koliko se ja kužim u dionice i matematiku a obzirom na njegov ulaz,Smart je svoju lovu + neku zaradu izvukao a kocka se sa ostatkom zarade…jako mudro [thumbsup]
Ostalo će vrijeme pokazati [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ako bude ista cijena u natječaju – onda je sve jasno.
Onda rasprodajem ostali portfelj po hitnom postupku, prodajem ženin auto i puničin stan, dižem kredit i dokupljujem jedno 5-6 tisuća komada.

Kad vidim ovak ozbiljne postove dođe mi da se vratim u ksst…… [huh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close