KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim pojačali ste sami sebi bid pa onda na osnovu jakog bida sami kupujete [lol]… 203kom.na 55 i 202kom. na 50,60….dobro barem ate oprezni da vas ne poklopi [lol]
Sad će natječaj a Čobi još drži kupca u podrumu [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube, piši što god hoćeš, samo se nemoj vraćat u KSST! [thumbsup]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Golube, piši što god hoćeš, samo se nemoj vraćat u KSST! [thumbsup]

Nemaš brige…makar ona ušteda od 50miljona € zvuči primamljivo [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

lijepo izgleda, lijepo, stvarno lijepo….

bilo bi lijepo da se začepi, naravno prema gore….

Evo, tko ima volje čitati, ovo je danas na Sjednici Vlade

http://www.vlada.hr/hr/content/download/168532/2460929/file/133%20-%201.2.pdf

Posljedice koje će donošenjem zakona proisteći
Obzirom na naprijed navedena i druga pitanja koja se uređuju predloženim
Zakonom očekuju se sljedeće posljedice donošenja Zakona:
– pojednostavljenje i ubrzanje postupaka izrade i donošenja dokumenata
prostornog uređenja (prostornih planova lokalne i područne razine),

U PRIJEVODU VLADA ĆE PROMIJENITI JOŠ JEDAN ZAKON TAKO DA LIJEPO MOŽE SAMA PROVESTI GUP, bez OPĆINE KAŠTELA

"– mijenja se djelokrug rada županijskih zavoda za prostorno uređenje,"

Mislim, tako barem piše za nas pametne koji znamo latinicu

[wink]

***obrisano***

Kressho


U PRIJEVODU VLADA ĆE PROMIJENITI JOŠ JEDAN ZAKON TAKO DA LIJEPO MOŽE SAMA PROVESTI GUP, bez OPĆINE KAŠTELA

"– mijenja se djelokrug rada županijskih zavoda za prostorno uređenje,"

Mislim, tako barem piše za nas pametne koji znamo latinicu

[wink]

***obrisano***

Onak tko prosurfa i pronađe razlog zbog kojeg se pogon Kaštela ne prenamjenjuje u građevinsko zemljište u ovim izmjenama gupa, a potom pogleda koji se članci Zakona o prostornom uređenju i gradnji namjeravaju mijenjati ovim izmjenama, vrlo lako će moći donijeti zaključak o budućnosti Kaštelanskih staklenika.

U pojašnjenju izmjena rečeno je da se procedura donošenja skraćuje na 200-injak dana, a ne da vlada može drkat po gupovima.

dakle, lebowski nam se vratio…

hate red


Onak tko prosurfa i pronađe razlog zbog kojeg se pogon Kaštela ne prenamjenjuje u građevinsko zemljište u ovim izmjenama gupa, a potom pogleda koji se članci Zakona o prostornom uređenju i gradnji namjeravaju mijenjati ovim izmjenama, vrlo lako će moći donijeti zaključak o budućnosti Kaštelanskih staklenika.

Netko je ovdje još prošle godine napisao, da je prenamjena cjelokupnog zemljišta pitanje vremena, ali da će se kad tad dogoditi, pa me stoga ne čude te silne promjene i izmjene! Ali, nije to samo zbog KSST, jer mnoge investicije stoje godinama zbog naših "zaštitnih" zakona. Ne znam samo što mi to štitimo, djedovinu? No, očito nas je EU natjrao da sve to promjenimo ili…

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

A da stavite još 200kom. na ….recimo…..58?? Pa onda 200kom na 58,58 tako da bid bude 900. Ha,kaj velite? Mislim ako to ne privuče nove ulagače onda neznam što će?? To je jako ozbilno i sigurno će to cijenjeni investitori prepoznati [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Zanimljivost

Prioriteti su Put sv. Josipa i Put sv. Lovre

Radni sastanak predstavnika Županijske uprave za ceste, Nina Vele s gradonačelnikom Kaštela Josipom Berketom i pročelnikom Ronaldom Rejom, završio je zaključkom o planovima rekonstrukcije i gradnje cesta na području Kaštela.

Na prvom su mjestu i najdalje su odmakle pripreme za dvije lokalne ceste, u nadležnosti ŽUC-a: Put sv. Josipa u K.Novom i Put sv. Lovre u K.Lukšiću, prioritetne su zbog blizine škola. Planirano je da se za te ceste završi projektna dokumentacija, na jesen bi se trebali podnijeti zahtjevi za lokacijske dozvole, početak radova mogao bi se očekivati u svibnju slijedeće godine, a završetak do jeseni 2012.
Nakon toga slijede pripreme za rekonstrukcije:

1. Cesta od Kaštel Starog do Malačke, koja prolazi kroz naselje Radun,
2. Cesta od Sućurca do Solina
3. Spojna cesta od Zračne luke do državne ceste D8

Rekonstrukcijom Ceste dr.Franje Tuđmana, dionica Bilinski put u K. Štafiliću do Zračne luke, planirana je i izgradnja obostranog nogostupa, a završetkom dionice nove državne ceste od Bilinskog puta do D8, riješit će se istočni pristup Zračnoj luci .

http://www.kastela.hr/zupanijska-uprava-za-ceste

New Report

Close