KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@sika ja to ne mogu otvoriti
pa lijepo pejstaj



Procjena Resnika je oko 319,5 mil. kuna ili 43,1 mil eura. Da je zemljište prenamjenjeno kojim slučajem prije ovog zakona vlasnik bi trebao platiti naknadu od 100% ili + 43,1 mil. eura samo za Resnik. Sa obzirom da je usvojen novi zakon, kupac će trebati platiti naknadu od 10% ili 4,3 mil eura!

Netočno. Ne samo netočno ,nego KATASTROFALNO NETOČNO! Strašno netočno.

ps; ako je nenamjerno ,znači iz neznanja….ali ako je namjerno netočno onda je manipulacija ..
[/quote]
Tako djeca u dječijem vrtiću razgovaraju! Objasni zašto je netočno!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

@golub se grize jer je prodao, a sada ne može baš veću količinu kupiti





ČINJENICA – Novi natječaj može izaći i po višoj cijeni sada kada ZAKON KUPCU ŠTEDI 50 MILIONA EURA

Daj pokaži formulu kako si došao do tih silnih MILIONA [pray]. [lol]
[/quote]
Procjena Resnika je oko 319,5 mil. kuna ili 43,1 mil eura. Da je zemljište prenamjenjeno kojim slučajem prije ovog zakona vlasnik bi trebao platiti naknadu od 100% ili + 43,1 mil. eura samo za Resnik. Sa obzirom da je usvojen novi zakon, kupac će trebati platiti naknadu od 10% ili 4,3 mil eura!
[/quote]

Netočno. Ne samo netočno ,nego KATASTROFALNO NETOČNO! Strašno netočno.

ps; ako je nenamjerno ,znači iz neznanja….ali ako je namjerno netočno onda je manipulacija ..
[/quote]

prodao si pa sada možeš teško ući u top 10….sorry

Evo naslovnice i dio teksta iz SD





ČINJENICA – Novi natječaj može izaći i po višoj cijeni sada kada ZAKON KUPCU ŠTEDI 50 MILIONA EURA

Daj pokaži formulu kako si došao do tih silnih MILIONA [pray]. [lol]
[/quote]
Procjena Resnika je oko 319,5 mil. kuna ili 43,1 mil eura. Da je zemljište prenamjenjeno kojim slučajem prije ovog zakona vlasnik bi trebao platiti naknadu od 100% ili + 43,1 mil. eura samo za Resnik. Sa obzirom da je usvojen novi zakon, kupac će trebati platiti naknadu od 10% ili 4,3 mil eura!
[/quote]

Netočno. Ne samo netočno ,nego KATASTROFALNO NETOČNO! Strašno netočno.

ps; ako je nenamjerno ,znači iz neznanja….ali ako je namjerno netočno onda je manipulacija ..
[/quote]

Kolega ako smijem pitati, što je u navedenom katastrofalno netočno?

Naime izračuni kolege Spaiderman-a o cijeni zemljišta i prenamjeni prema novom zakonu su točni, morate priznati.

Zaista bilo bi mi drago da diskusija bude argumentirana, jer u protivnom onda jedna strana ispada neozbiljna (irelevantna), rekao bi.
Ne znam zašto se toliko palite na TOP 10? Ako vjerujete u nešto, ako vjerujete nekome i ako vjerujete da cijela priča ima svoj smisao, onda imate čisti prikaz nečeg lijepoga, zar ne?

Ništa osobno kolega Golubv, sve najbolje Vam želim.

Srdačan pozdrav

Evo i tekst i slikica gdje se nalaze KS a gdje navedena baza za one koji ne pozanju to pdručje..




Procjena Resnika je oko 319,5 mil. kuna ili 43,1 mil eura. Da je zemljište prenamjenjeno kojim slučajem prije ovog zakona vlasnik bi trebao platiti naknadu od 100% ili + 43,1 mil. eura samo za Resnik. Sa obzirom da je usvojen novi zakon, kupac će trebati platiti naknadu od 10% ili 4,3 mil eura!

Netočno. Ne samo netočno ,nego KATASTROFALNO NETOČNO! Strašno netočno.

ps; ako je nenamjerno ,znači iz neznanja….ali ako je namjerno netočno onda je manipulacija ..
[/quote]
Tako djeca u dječijem vrtiću razgovaraju! Objasni zašto je netočno!
[/quote]

Dali Resnik kao poljoprivredno-SAD -vrijedi 319 miljona kuna …..ili Resnik- NAKON -prenamjene -KAO GRAĐEVINSKO vrijedi 319 miljona kuna?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Dali Resnik kao poljoprivredno-SAD -vrijedi 319 miljona kuna …..ili Resnik- NAKON -prenamjene -KAO GRAĐEVINSKO vrijedi 319 miljona kuna?

Prije natječaja napravljena je procjena sudskog vještaka na tu vrijednost, jer se Resnik nalazi u zoni obuhvata GUP-a. Dakle, sada vrijedi te novce i na tu procjenjenu vrijednost bi se platila naknada za prenamjenu!!!

Nisi mi objasnio zašto je moj izračun katastrofalno netočan, pa bi te molio za objašnjenje!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Dali Resnik kao poljoprivredno-SAD -vrijedi 319 miljona kuna …..ili Resnik- NAKON -prenamjene -KAO GRAĐEVINSKO vrijedi 319 miljona kuna?

Prije natječaja napravljena je procjena sudskog vještaka na tu vrijednost, jer se Resnik nalazi u zoni obuhvata GUP-a. Dakle, sada vrijedi te novce i na tu procjenjenu vrijednost bi se platila naknada za prenamjenu!!!

Nisi mi objasnio zašto je moj izračun katastrofalno netočan, pa bi te molio za objašnjenje!
[/quote]

Pokušajmo još jednom……..kakvo zemljište na Resniku vrijedi 319mil.kn.?? Poljoprivredno ili građevinsko??

Probaj se fokusirati na pitanje…

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube, vidim da nemaš blage veze o ničemu. Prvi put kad si prosuo KSST si mislio da kupac nema zakonsku obvezu otkupa ostalih dionica! Potom si se vratio, kad si vidio da si pogriješio, ali na prilično velikoj razini i sada si, Bog zna zašto, opet prodao sve što si imao!? Uopće me ne interesira jesi li zaradio ili izgubio, tvoji izračuni i ostalo, to je tvoj problem i način ulaganja, ali mi nisu jasne ove dječije fore koje ovdje izvodiš u zadnjih par dana? Ne znam, jeli sam sebi tražiš opravdanje što si prodao KSST ili misliš da smo mi ovdje svi bedaci, kao ti!?

Nakon svega što si se ovdje konkretno i javno izblamirao na ovoj dionici, stvarno me ne interesira tvoje mišljenje, jer vidim da se zaista ne razumiješ "u materiju". Da se ja fokusiram? Svašta!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

A ljepo sam te zamolio da se fokusiraš na pitanje…..znao sam da u pomanjkanju znanja slijedi vrijeđanje [bye]

e…da,izračun ti je pogrešan…nemaš pojma na što se i kolko čega plača [bye]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close