KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kome?

Ovdje je totalno rasulo. I najjači već izlaze .. Potpora na kupnji nikakava, svega par naivaca još na kupnji do 2000 … Ekipo, ja sam uvijek bio realan, nažalost vrijeme je da si priznamo – kupca niti je bilo niti će ga tako skoro biti. Vlada se grčevito bori , čak i zakone mijenja, al izgleda da smo svi lijepo nasjeli… Šteta … Treba sada izvući s minimalnim gubicima

Kressho

dakle, izašao si. neka, neka


glomazni2,
pojma nemaš koliko nam tvoji postovi idu na ruku!

Slobodno ispravite dio koji nije tačan, da moji postovi vama idu na ruku još od tamo kad je cijena bila 5000 kuna nešto malo manje.

Pa, ne mogu se baš pohvaliti na 5000, ali na 4000 je meni bilo ok. Ulaz u Ingru, prodaja na 17,50 i sada zahvaljujući tebi i drukerima, vrhunski povratak u KSST. No, zašto ne pustiti još niže, nemam apsolutno ništa protiv!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



glomazni2,
pojma nemaš koliko nam tvoji postovi idu na ruku!

Slobodno ispravite dio koji nije tačan, da moji postovi vama idu na ruku još od tamo kad je cijena bila 5000 kuna nešto malo manje.
[/quote]

U pravu si Glomazni, trebali smo te lijepo poslušati i izaći barem po 4000 … Ali vidiš, osim mene ovdje ti nitko nije dovoljno čovjek da ti to i prizna, sve sami napuhanci bezrazložno napumpanog ega na temelju par burzovnih krumpirčina koji briju da sve o svemu znaju a da mladi pojma nemaju a gubitak od 5000 do ove cijene ne računaju – jer oni su ipak kupovali po 600 hahahaha … Ili 200 …

Ali ja mislim da se svi mi itekako žderemo zbog svake od dionica na kojoj smo propustili kapitalnu dobit od 2500 kn. Neki dakle i po pola miliona pa i miliona kuna ovdje.
Jer to ti je na burzi jednako kao da izgubiš. Propuštena dobit…
A tko se ovdje tješi time što je i dalje u plusu u odnosu na inicijalnu plaćenu cijenu – laže isključivo sebe.
Brod trenutno lijepo tone, a da li će nam Čobi baciti pojas za spašavanje ili ćemo pokušati izroniti kroz nove prenampune uzdanice Crobexa koje realno ne vrijede ništa , ala hiper zaduženi gubitaši INGRA i DDJH, još ćemo vidjeti …

Realno, ipak Glomi i ti moraš priznati da ovdje već praktički stružemo po dnu, i da je ako ništa drugo potencijal hazarda na KSST glomazniji u zelenom nego u crvenom dok je recimo kod DDJH sada obratno.

Izaći na 4000 iz KSST i ući u DDJH po 40 je jedno, a izaći iz KSST po 2400 i ući u DDJH po 65 je nešto sasvim drugo. Nadam se da su današnji prodavatelji KSST svjesni toga [wink]

Kressho


Pa, ne mogu se baš pohvaliti na 5000, ali na 4000 je meni bilo ok. Ulaz u Ingru, prodaja na 17,50 i sada zahvaljujući tebi i drukerima, vrhunski povratak u KSST. No, zašto ne pustiti još niže, nemam apsolutno ništa protiv!

Prema listi nisi baš izašao na 4000. Zapravo nisi ti izašao uopće Spajdi [wink]

Kressho

a gdje su oni radni dani koje si brojao do novog natječaja?????


Ovdje je totalno rasulo. I najjači već izlaze .. Potpora na kupnji nikakava, svega par naivaca još na kupnji do 2000 … Ekipo, ja sam uvijek bio realan, nažalost vrijeme je da si priznamo – kupca niti je bilo niti će ga tako skoro biti. Vlada se grčevito bori , čak i zakone mijenja, al izgleda da smo svi lijepo nasjeli… Šteta … Treba sada izvući s minimalnim gubicima


31.05.
Fascinantno je da danas nisam ništa pisao a svejedno ima debosa koji prodaju po nominali dionicu kompanije čija je privatizacija na 30ak dana udaljena, možda i manje, radi koje se mijenanju Zakoni i Prostorni planovi čitave regije, i koja je objavljena s natječajem na 7000kn a ne 2600kn.

Dobro gdje vam se žuri.. ?

Btw ovaj nalog 30 kom je moj na ASK-u i služi isključivo da netko ustrta…

Povlačim nalog, seka ubola [wink]



01.06.
UPRAVO SAM usporedio liste skdd proteklih dva tjedna , jednu po jednu…

…Sutra cijena ide nazad gore jer će kupci htjeti ipak i malo friških dionica koje nisu već njihove. Samo 11 komada istinitih na prodaji ispod 3000.



01.06.
No sada doslovno nitko ne prodaje sa liste prvih 30ak dioničara. Dakle sva ova prodaja je mizerna količina u rukama onih koji su ubadali po 4000 i više i sada paničare. Takvi su uvijek najgori za dionicu. Mislim da si i ti jedan takav Morfeuščino [wink]


01.06.
Kažem ti stari, svi sjedimo u kafiću sad, nas 4 koji imamo preko 700 komada u svojim rukama, i ne možemo vjerovati da su mali dioničari tako naivni i da par tjedana prije završetka procesa i izmjene zakona i dalje padaju na ovakve štoseve.

…samo DOKUP !!



01.06.
Budite realni, o braćo – koja bi budala prodavala dionicu čiji je natječaj na 7000 kn po 2600 kn ? ? ?

Evo moj br 0955807677. Tko god želi vidjeti listu i dokaz da pričam istinu neka mi se javi



02.06.
…Prodati KSST po 2600 kn može samo totalni kreten –

Meni si ti najfascinantniji lik na tržištu kapitala! [lol]

Za kraj!


07.06.
Ovdje je totalno rasulo. I najjači već izlaze .. Šteta … Treba sada izvući s minimalnim gubicima

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

hvala smart na ovoj kompilaciji…

Čuj ovo, čovjek ostavlja svoj broj mobitela?!

[shocked]

Ajde ajde mozete vi to jos nize, reko sam da cu kupiti na 1500 par desetaka komada ako padne na te razine :). Pravi investitori ovi medju prvih 10 nema sta, sve sami sitni spekulanti s parama.

Rusitelj vlade ^_^.

nemam KSST , ali čim Smart piše vridi pročitati,hahahahahahaha,Smart ti si legenda,neka si ga riješija

New Report

Close