KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


UPRAVO SAM usporedio liste skdd proteklih dva tjedna , jednu po jednu. Sveukupno je vlasnika promijenilo tek 31 % dionica koje su se prodavale na burzi. Ostalih 69 % je bilo pretakanje s jednog na drugi račun ne bi li se fingirala prodaja i pad cijene.
Usput sam se čuo s nekoliko momaka koji prodaju, nijedan nema nalog ispod 3100 kn . Dakle ove transakcije su više manje čiste navlakuše po sistemu "JA TEBI TI MENI, A TREĆI NAM DRŽI LEĐA"
SVE ŠTO VIDITE ISPOD OVOG NALOGA 11 KOM JE ČISTA GLUMA NE BI LI SE TU I TAMO NETKO NAVUKAO KAO OVAJ MALOPRIJE I OMDAH GA POJEDU. ČISTO ŽICANJE …

Sutra cijena ide nazad gore jer će kupci htjeti ipak i malo friških dionica koje nisu već njihove. Samo 11 komada istinitih na prodaji ispod 3000.


Plejboj svaka ti čast na pisanju, ja ti vjerujem. Čitajući te dođe mi da pokupujem sve dionice koje su trenutno u prodaji al ipak ću ostat strpljiv i zadovoljit se onom količinom koju imam i tu i tamo ubost jednu ili dvi. Ostali nek rade šta ih je volja pa makar spustili cijenu na 2000 kn, ja bi im bio itekako zahvalan.




Ostalih 69 % je bilo pretakanje s jednog na drugi račun

Usput sam se čuo s nekoliko momaka koji prodaju

transakcije su više manje čiste navlakuše po sistemu

Sutra cijena ide nazad gore jer će kupci htjeti ipak i malo friških dionica koje nisu već njihove.

Samo 11 komada istinitih na prodaji ispod 3000.

Ako je sve to što si napisao istina trebao bi slučaj prijaviti Hanfi.A ti zatraži da te stave u Program zaštićenih svjedoka.
[/quote]

By the way zaboravio sam pitati.NIje li možda, ali samo možda, međusobno pretakanje u svrhu održavanja cijene na što višoj razini.Samo pitam.
[/quote]

Nema logike. Objasni onda povećanje broja dionica kod TOP 10 dioničara umjesto da je došlo do smanjenja. Svi oni imaju isti info, o sigurnom kupcu na 7000 kn, zato su i čekali toliko. Sad je svima jasno da su se zeznuli jer je bilo boljih meta u međuvremenu, no oni to nisu mogli biti sigurni a i po 5000 se nije moglo mnogo prodati …

No sada doslovno nitko ne prodaje sa liste prvih 30ak dioničara. Dakle sva ova prodaja je mizerna količina u rukama onih koji su ubadali po 4000 i više i sada paničare. Takvi su uvijek najgori za dionicu. Mislim da si i ti jedan takav Morfeuščino [wink]
[/quote]

A zašto urlić prodaje

@plejboj
Nemam interesa u KSST.Čisto sam teoretski pitao.Čemu onda ona prodaja Urlićevih 40 komada?
Nije li to previše komada za igru skrivača.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!



UPRAVO SAM usporedio liste skdd proteklih dva tjedna , jednu po jednu. Sveukupno je vlasnika promijenilo tek 31 % dionica koje su se prodavale na burzi. Ostalih 69 % je bilo pretakanje s jednog na drugi račun ne bi li se fingirala prodaja i pad cijene.
Usput sam se čuo s nekoliko momaka koji prodaju, nijedan nema nalog ispod 3100 kn . Dakle ove transakcije su više manje čiste navlakuše po sistemu "JA TEBI TI MENI, A TREĆI NAM DRŽI LEĐA"
SVE ŠTO VIDITE ISPOD OVOG NALOGA 11 KOM JE ČISTA GLUMA NE BI LI SE TU I TAMO NETKO NAVUKAO KAO OVAJ MALOPRIJE I OMDAH GA POJEDU. ČISTO ŽICANJE …

Sutra cijena ide nazad gore jer će kupci htjeti ipak i malo friških dionica koje nisu već njihove. Samo 11 komada istinitih na prodaji ispod 3000.


Plejboj svaka ti čast na pisanju, ja ti vjerujem. Čitajući te dođe mi da pokupujem sve dionice koje su trenutno u prodaji al ipak ću ostat strpljiv i zadovoljit se onom količinom koju imam i tu i tamo ubost jednu ili dvi. Ostali nek rade šta ih je volja pa makar spustili cijenu na 2000 kn, ja bi im bio itekako zahvalan.
[/quote]

Kažem ti stari, svi sjedimo u kafiću sad, nas 4 koji imamo preko 700 komada u svojim rukama, i ne možemo vjerovati da su mali dioničari tako naivni i da par tjedana prije završetka procesa i izmjene zakona i dalje padaju na ovakve štoseve. Tip izlazi s jačim nalozima ali se boji i čim se par njih povuče on ili povlači svoj nalog ili prodaje sam sebi brzo s računa na račun. NITKO ŽIV od prvih 15 dioničara nije prodao NITI JEDAN KOMAD, samo DOKUP !!

Kupnja ne želi ponuditi sada ni preko 2700 jer bi se time izdali koliko su zainteresirani i nestalo bi količine. Svi znaju da su ovo zadnji dani za pojačavanje a slijedi zarada 100 % na ovu cijenu najmanje

Kressho




UPRAVO SAM usporedio liste skdd proteklih dva tjedna , jednu po jednu. Sveukupno je vlasnika promijenilo tek 31 % dionica koje su se prodavale na burzi. Ostalih 69 % je bilo pretakanje s jednog na drugi račun ne bi li se fingirala prodaja i pad cijene.
Usput sam se čuo s nekoliko momaka koji prodaju, nijedan nema nalog ispod 3100 kn . Dakle ove transakcije su više manje čiste navlakuše po sistemu "JA TEBI TI MENI, A TREĆI NAM DRŽI LEĐA"
SVE ŠTO VIDITE ISPOD OVOG NALOGA 11 KOM JE ČISTA GLUMA NE BI LI SE TU I TAMO NETKO NAVUKAO KAO OVAJ MALOPRIJE I OMDAH GA POJEDU. ČISTO ŽICANJE …

Sutra cijena ide nazad gore jer će kupci htjeti ipak i malo friških dionica koje nisu već njihove. Samo 11 komada istinitih na prodaji ispod 3000.


Plejboj svaka ti čast na pisanju, ja ti vjerujem. Čitajući te dođe mi da pokupujem sve dionice koje su trenutno u prodaji al ipak ću ostat strpljiv i zadovoljit se onom količinom koju imam i tu i tamo ubost jednu ili dvi. Ostali nek rade šta ih je volja pa makar spustili cijenu na 2000 kn, ja bi im bio itekako zahvalan.
[/quote]

Kažem ti stari, svi sjedimo u kafiću sad, nas 4 koji imamo preko 700 komada u svojim rukama, i ne možemo vjerovati da su mali dioničari tako naivni i da par tjedana prije završetka procesa i izmjene zakona i dalje padaju na ovakve štoseve. Tip izlazi s jačim nalozima ali se boji i čim se par njih povuče on ili povlači svoj nalog ili prodaje sam sebi brzo s računa na račun. NITKO ŽIV od prvih 15 dioničara nije prodao NITI JEDAN KOMAD, samo DOKUP !!

Kupnja ne želi ponuditi sada ni preko 2700 jer bi se time izdali koliko su zainteresirani i nestalo bi količine. Svi znaju da su ovo zadnji dani za pojačavanje a slijedi zarada 100 % na ovu cijenu najmanje
[/quote]

A kako si sighuran da ne prodhaje nithko zhiv?

A kako mozes biti siguran za zharadu od 100 odsto?

Mr. Urlić se s vama igra kao s lutkicama na koncu. Čovjek prodaje sa svojeg imena, ruši vam cijenu i onda na nekog drugoga dokupljuje za iste novce još više. Ne bi me čudilo da je ista ekipa i stopirala natječaj da skupe još kojih 100 , 200 kom ovako za džabe.

Mr. Urlić da nije imao nikakav info, kao i drugi s liste TOP 10 bi izašao skroz na 4000 i više, imao je dovoljno vremena .

Zar doista vjerujete da nitko nema info , baš nijedan od većih dioničara ??

Ne budite naivni, oni vam se sada smiju i izbijaju vam dionice iz džepa po nikad povoljnijoj cijeni a natječaj nikad bliže riješenju. Ja pišem jer mi je žao promatrati ovakvu navlakušu i pljačku malih koji su kupovali po 4 soma i preko.

LJUDI NATJEČAJ SE NEĆE NI PONAVLJATI , SAMO ĆE OBJAVITI DA JE PRODANO NA audio.hr, nisu slučajno ostavili "u obradi" i istovremeno mijenjali ZAKON

Kressho




UPRAVO SAM usporedio liste skdd proteklih dva tjedna , jednu po jednu. Sveukupno je vlasnika promijenilo tek 31 % dionica koje su se prodavale na burzi. Ostalih 69 % je bilo pretakanje s jednog na drugi račun ne bi li se fingirala prodaja i pad cijene.
Usput sam se čuo s nekoliko momaka koji prodaju, nijedan nema nalog ispod 3100 kn . Dakle ove transakcije su više manje čiste navlakuše po sistemu "JA TEBI TI MENI, A TREĆI NAM DRŽI LEĐA"
SVE ŠTO VIDITE ISPOD OVOG NALOGA 11 KOM JE ČISTA GLUMA NE BI LI SE TU I TAMO NETKO NAVUKAO KAO OVAJ MALOPRIJE I OMDAH GA POJEDU. ČISTO ŽICANJE …

Sutra cijena ide nazad gore jer će kupci htjeti ipak i malo friških dionica koje nisu već njihove. Samo 11 komada istinitih na prodaji ispod 3000.


Plejboj svaka ti čast na pisanju, ja ti vjerujem. Čitajući te dođe mi da pokupujem sve dionice koje su trenutno u prodaji al ipak ću ostat strpljiv i zadovoljit se onom količinom koju imam i tu i tamo ubost jednu ili dvi. Ostali nek rade šta ih je volja pa makar spustili cijenu na 2000 kn, ja bi im bio itekako zahvalan.
[/quote]

Kažem ti stari, svi sjedimo u kafiću sad, nas 4 koji imamo preko 700 komada u svojim rukama, i ne možemo vjerovati da su mali dioničari tako naivni i da par tjedana prije završetka procesa i izmjene zakona i dalje padaju na ovakve štoseve. Tip izlazi s jačim nalozima ali se boji i čim se par njih povuče on ili povlači svoj nalog ili prodaje sam sebi brzo s računa na račun. NITKO ŽIV od prvih 15 dioničara nije prodao NITI JEDAN KOMAD, samo DOKUP !!

Kupnja ne želi ponuditi sada ni preko 2700 jer bi se time izdali koliko su zainteresirani i nestalo bi količine. Svi znaju da su ovo zadnji dani za pojačavanje a slijedi zarada 100 % na ovu cijenu najmanje
[/quote]

A odkud ti inforamcihija o zavrsetku par tjedana prije?

plejboj,

svaka čast na trudu, ali šta ti to treba…

uživaj u ovom suncu, ženama, moru i opusti se ako si sretan u ovoj dionici i ako ćeš zaraditi hrpu love…

šta ti treba to da nagovaraš nekoga na nešto…

popijte koje pivo u kafiću…

Uhhh,ružno je za gledati ovo što se događa sa KSST….

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Mr. Urlić se s vama igra kao s lutkicama na koncu. Čovjek prodaje sa svojeg imena, ruši vam cijenu i onda na nekog drugoga dokupljuje za iste novce još više. Ne bi me čudilo da je ista ekipa i stopirala natječaj da skupe još kojih 100 , 200 kom ovako za džabe.

Mr. Urlić da nije imao nikakav info, kao i drugi s liste TOP 10 bi izašao skroz na 4000 i više, imao je dovoljno vremena .

Zar doista vjerujete da nitko nema info , baš nijedan od većih dioničara ??

Ne budite naivni, oni vam se sada smiju i izbijaju vam dionice iz džepa po nikad povoljnijoj cijeni a natječaj nikad bliže riješenju. Ja pišem jer mi je žao promatrati ovakvu navlakušu i pljačku malih koji su kupovali po 4 soma i preko.

LJUDI NATJEČAJ SE NEĆE NI PONAVLJATI , SAMO ĆE OBJAVITI DA JE PRODANO NA audio.hr, nisu slučajno ostavili "u obradi" i istovremeno mijenjali ZAKON

A otkuda thi shve to?

kak je neko prosuo da se od straha maknuo i ovaj od 2000 kom po 1 lipu….

Hm, 68 kom. Hvala momčino! [thumbsup]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close