KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta ti je pjejboj, šta si se raspalio? Pa, pusti ljude da prodaju ako hoće!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


država je tražila 7000kn po dionici za navedeno zemljište. I to je bila procjena porezne uprave (koja je obično ispod tržišne cijene). Ako država traži 7000kn po dionici ima razloga.

Do sada sam se čudio nebulozno traženoj cijeni.Ali ako je to procjenjivala porezna uprava onda to umjesto mercedesa vrijedi ko polovni fiat uno.Takve su obično procjene porezne uprave.Sad samo ostaje lakši dio posla za poreznu upravu.A to je da nađu poreznog obveznika.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

ma kakva porezna uprava
radi se o sudskom vještaku

A što zar je plaćen po postotku od procjene?Ahahahaha

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

UPRAVO SAM usporedio liste skdd proteklih dva tjedna , jednu po jednu. Sveukupno je vlasnika promijenilo tek 31 % dionica koje su se prodavale na burzi. Ostalih 69 % je bilo pretakanje s jednog na drugi račun ne bi li se fingirala prodaja i pad cijene.
Usput sam se čuo s nekoliko momaka koji prodaju, nijedan nema nalog ispod 3100 kn . Dakle ove transakcije su više manje čiste navlakuše po sistemu "JA TEBI TI MENI, A TREĆI NAM DRŽI LEĐA"
SVE ŠTO VIDITE ISPOD OVOG NALOGA 11 KOM JE ČISTA GLUMA NE BI LI SE TU I TAMO NETKO NAVUKAO KAO OVAJ MALOPRIJE I OMDAH GA POJEDU. ČISTO ŽICANJE …

Sutra cijena ide nazad gore jer će kupci htjeti ipak i malo friških dionica koje nisu već njihove. Samo 11 komada istinitih na prodaji ispod 3000.

Kressho

pa naravno u tome je kvaka….



država je tražila 7000kn po dionici za navedeno zemljište. I to je bila procjena porezne uprave (koja je obično ispod tržišne cijene). Ako država traži 7000kn po dionici ima razloga.

Do sada sam se čudio nebulozno traženoj cijeni.Ali ako je to procjenjivala porezna uprava onda to umjesto mercedesa vrijedi ko polovni fiat uno.Takve su obično procjene porezne uprave.Sad samo ostaje lakši dio posla za poreznu upravu.A to je da nađu poreznog obveznika.
[/quote]

Ostalih 69 % je bilo pretakanje s jednog na drugi račun

Usput sam se čuo s nekoliko momaka koji prodaju

transakcije su više manje čiste navlakuše po sistemu

Sutra cijena ide nazad gore jer će kupci htjeti ipak i malo friških dionica koje nisu već njihove.

Samo 11 komada istinitih na prodaji ispod 3000.

Ako je sve to što si napisao istina trebao bi slučaj prijaviti Hanfi.A ti zatraži da te stave u Program zaštićenih svjedoka.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


pa naravno u tome je kvaka….



država je tražila 7000kn po dionici za navedeno zemljište. I to je bila procjena porezne uprave (koja je obično ispod tržišne cijene). Ako država traži 7000kn po dionici ima razloga.

Do sada sam se čudio nebulozno traženoj cijeni.Ali ako je to procjenjivala porezna uprava onda to umjesto mercedesa vrijedi ko polovni fiat uno.Takve su obično procjene porezne uprave.Sad samo ostaje lakši dio posla za poreznu upravu.A to je da nađu poreznog obveznika.
[/quote]

[/quote]

A catwalk u čemu je kvaka


Ostalih 69 % je bilo pretakanje s jednog na drugi račun

Usput sam se čuo s nekoliko momaka koji prodaju

transakcije su više manje čiste navlakuše po sistemu

Sutra cijena ide nazad gore jer će kupci htjeti ipak i malo friških dionica koje nisu već njihove.

Samo 11 komada istinitih na prodaji ispod 3000.

Ako je sve to što si napisao istina trebao bi slučaj prijaviti Hanfi.A ti zatraži da te stave u Program zaštićenih svjedoka.
[/quote]

By the way zaboravio sam pitati.NIje li možda, ali samo možda, međusobno pretakanje u svrhu održavanja cijene na što višoj razini.Samo pitam.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

vrijedi više u tome je kvaka….



pa naravno u tome je kvaka….



država je tražila 7000kn po dionici za navedeno zemljište. I to je bila procjena porezne uprave (koja je obično ispod tržišne cijene). Ako država traži 7000kn po dionici ima razloga.

Do sada sam se čudio nebulozno traženoj cijeni.Ali ako je to procjenjivala porezna uprava onda to umjesto mercedesa vrijedi ko polovni fiat uno.Takve su obično procjene porezne uprave.Sad samo ostaje lakši dio posla za poreznu upravu.A to je da nađu poreznog obveznika.
[/quote]

[/quote]

A catwalk u čemu je kvaka
[/quote]

ZAŠTO PRODAJA NE SKINE OVAJ KOMAD PO 2750 ?

VRLO JEDNOSTAVNO – nije stvar u 70 kn već u tome što znaju ako to skinu da cijena ide gore, a kada cijena ide gore količina se smanjuje. Ovdje nije stvar u cijeni, kupcima koji znaju da će dobiti 7000 kn ili 5600 za svoju dionicu je svejedno koliko će sada platiti, caka je u tome da skupe što više prije ponovljenog natječaja. Realno, Vlada bi mogla već danas ponoviti natječaj sada kada su izmijenili Zakon ali očito netko nekog nagovara da odugovlači što dulje, a što je samo dokaz da kupac postoji

Kressho



Ostalih 69 % je bilo pretakanje s jednog na drugi račun

Usput sam se čuo s nekoliko momaka koji prodaju

transakcije su više manje čiste navlakuše po sistemu

Sutra cijena ide nazad gore jer će kupci htjeti ipak i malo friških dionica koje nisu već njihove.

Samo 11 komada istinitih na prodaji ispod 3000.

Ako je sve to što si napisao istina trebao bi slučaj prijaviti Hanfi.A ti zatraži da te stave u Program zaštićenih svjedoka.
[/quote]

By the way zaboravio sam pitati.NIje li možda, ali samo možda, međusobno pretakanje u svrhu održavanja cijene na što višoj razini.Samo pitam.
[/quote]

Nema logike. Objasni onda povećanje broja dionica kod TOP 10 dioničara umjesto da je došlo do smanjenja. Svi oni imaju isti info, o sigurnom kupcu na 7000 kn, zato su i čekali toliko. Sad je svima jasno da su se zeznuli jer je bilo boljih meta u međuvremenu, no oni to nisu mogli biti sigurni a i po 5000 se nije moglo mnogo prodati …

No sada doslovno nitko ne prodaje sa liste prvih 30ak dioničara. Dakle sva ova prodaja je mizerna količina u rukama onih koji su ubadali po 4000 i više i sada paničare. Takvi su uvijek najgori za dionicu. Mislim da si i ti jedan takav Morfeuščino [wink]

Kressho

New Report

Close