KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ohohoho, danas se nešto ipak upecalo u mrežu…
+ 2 kom

neloše

hate red

  Vlasnik/nositelj računa Stanje    [%] Vrsta računa Mjesto
1.
REPUBLIKA HRVATSKA
93.594 82,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU
4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
HZMO
3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT
1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5.
ŠANTIĆ IVE
312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
6.
URLIĆ MARIO
300 0,26 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
7.
PERIĆ IVAN
230 0,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8.
GOLUB SNJEŽANA
208 0,18 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA
9.
MITROVIĆ MILIVOJ
200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira
183 0,16 –  
Ukupno:     91,82    

Urlic -40.

Samo 40 komada je prodao? Moram priznati da sam ja sa mog osobnog računa više prodao od njega. Trebalo mi za ove brzorastuće tipa đuro,ingra,sad sam već u dalekovodu…tako to ide,svatko gleda svoj interes [cool].

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Samo 40 komada je prodao? Moram priznati da sam ja sa mog osobnog računa više prodao od njega. Trebalo mi za ove brzorastuće tipa đuro,ingra,sad sam već u dalekovodu…tako to ide,svatko gleda svoj interes [cool].

Ne znam šta da kažem moram priznati da sam zbunjen do jučer ste tvrdili da top10 ne rasprodaje danas tvrdite da ste i vi prodavali jer vjerovatno ste skužili da tu nema perspektivi i da je kapital uložen u KSST mrtav kapital a kao takav znamo da ništa ne vrijedi, moram priznati da ste dobro napravili jer bolje izgubiti 1200 po dionici i to zaboraviti već glumiti Don Kihota i boriti se protiv vjetrenjača.

svaka čast na komentaru, ali mislim da kapital uložen u ksst nije propao. gledam to s logičke strane. država je tražila 7000kn po dionici za navedeno zemljište. I to je bila procjena porezne uprave (koja je obično ispod tržišne cijene). Ako država traži 7000kn po dionici ima razloga. možda se potencijalni investitor nije javio jer mu nisu neke točke natječaja odgovarale. Možda se to s promjenom zakona (koji je išao po hitnoj proceduri) promijenilo pa će se investitori javiti. Vjerujem da vlada bezveze ne cijeni zemljište 7000kn. Sjetite se samo ine. I tu se trebalo logički razmišljati. Kada su fondovi kupovali po 2830 svi su prodavali, novinari su pisali da će nam mirovine propasti i sl. sada se ista stvar događa i na ksst. Svi ga pljuju ali ja vjerujem da vlada ima plan s njima. To je ipak najvrijedniji vladin projekt koji bi se trebao prodati ove godine….razmislite malo…




članak nije MAKNUT!!!! nego link nije valjan…

[lol] Hahahah, plejboj je king!

Btw. Sada će polako popuštati prodaja, a jačati kupnja!
[/quote]
Fascinantna je podudarnost njegovog trkeljanja s padom cijene.
Plej, odmori s topika jedno mjesec dana, možda nam onda krene.
[angry]
[/quote]

Fascinantno je da danas nisam ništa pisao a svejedno ima debosa koji prodaju po nominali dionicu kompanije čija je privatizacija na 30ak dana udaljena, možda i manje, radi koje se mijenanju Zakoni i Prostorni planovi čitave regije, i koja je objavljena s natječajem na 7000kn a ne 2600kn.

Dobro gdje vam se žuri.. ?

Btw ovaj nalog 30 kom je moj na ASK-u i služi isključivo da netko ustrta i proda par komada jer moja sestra želi kupiti dvije. Pa eto, da ne mislite odmah da netko veliki odavdje izlazi kao i uvijek.
Razlog pojačanom prometu u pon je bio taj šta su svi hrlili u INU. Sad bi se još željeli ovdje vratiti po nižoj cijeni.
Povlačim nalog, seka ubola [wink]

Kressho

Tone li ga tone dionica, još kad sve stavimo na papir ovo je super cijena za izlaz, izbori su pred nama a zanmo da od privatizacije za godinu dana nema ništa a novac da godinu dana stoji kao mrtav kapital to investitori ne vole rađe prodaju sa gubitkom i idu dalje.

Kao šta vidite dragi prodavatelji, cijenu si rušite sami. Nitko ne prodaje veću količinu već takvi nalozi (svi preko 3 kom) služe isključivo da bi netko tko kupuje postavio prag prodaje.
Da imate imalo mozga, ili ga jednostavno uključite svaki put kad se pojavi nalog veći od 3 kom, vi biste povukli svoje naloge 100 kn iza, ili čak 150kn. Nekidan kad je išlo preko 3000, išlo je jer nitko nije želio prodavati ispod 3000 jedno vrijeme a kupnje je i tada bilo pa su skidali s ASK-a.
Na OVOJ DIONICI – I PO OVOJ !! CIJENI – doista nema potrebe da se spuštate po BIDU- i to na ovaku mizernu, ponižavajuću ponudu.
Pa po 2650 se tržilo kada je tek objavljeno u medijima da će se KSST prodavati 280 % iznad nominale. Nije još bilo ni odluke Vlade ni natječaja.
Sada imate natječaj po 7000 u obradi, GUP u tijeku i IZMIJENJEN ZAKON!!!

Dajte ljudi, jednostavno budite strpljivi par sati, povucite te svoje naloge na 3300kn i iza, i pustite ove drukercice da sami sebi dobacuju jedne te iste dionice čitav dan, dosadit će im to a i htjet će kupiti one prave, koje još nisu na njihovom imenu.

SAMO POVUCITE NALOGE na 3300 DANAS I ČEKAJMO DA VIDIMO ŠTA ĆE OSTATI ISPOD TE CIJENE DO KRAJA DANA .

Kressho



Samo 40 komada je prodao? Moram priznati da sam ja sa mog osobnog računa više prodao od njega. Trebalo mi za ove brzorastuće tipa đuro,ingra,sad sam već u dalekovodu…tako to ide,svatko gleda svoj interes [cool].

Ne znam šta da kažem moram priznati da sam zbunjen do jučer ste tvrdili da top10 ne rasprodaje danas tvrdite da ste i vi prodavali jer vjerovatno ste skužili da tu nema perspektivi i da je kapital uložen u KSST mrtav kapital a kao takav znamo da ništa ne vrijedi, moram priznati da ste dobro napravili jer bolje izgubiti 1200 po dionici i to zaboraviti već glumiti Don Kihota i boriti se protiv vjetrenjača.
[/quote]

Normalno da si zbunjen kad ne kužiš razlike između muškarca i žene [smiley].Sad bi ja trebao crtati specijalno zbog zbunjenih ovdje što znači moj osobni račun a što račun od S.G…….ali samo bi te još više zbunio [undecid]. No moram priznati da sam i ja zbunjen jer nikako da shvatim koja je tebi uživancija brojiti tuđe novce [undecid].
Tvoji postovi se na svim temama svode na to koliko je tko izgubio…..jel imaš bar malo svog života pa da ne ulaziš u tuđe [embarass]….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Tone li ga tone dionica, još kad sve stavimo na papir ovo je super cijena za izlaz, izbori su pred nama a zanmo da od privatizacije za godinu dana nema ništa a novac da godinu dana stoji kao mrtav kapital to investitori ne vole rađe prodaju sa gubitkom i idu dalje.

LINK za takvu informaciju gospodine GLOMAZNI ?
Je li Vam netko baš sa sigurnošću to rekao da ništa još godinu dana od privatizacije ili je to samo Vaša privatna halucinacija uzrokovana frustracijama što ne možete natjerati male dioničare da vam udjele koju ovako jeftino ?

Moj info – a koji je bio u svim medijima – je da je HITNO IZMIJENJEN ZAKON ZBOG PRIVATIZACIJE JEDNOG OD NAJVEĆIH POLJOPRIVREDNIH RESURSA RH – A to je KSST.

Dakle – neki tamo GLOMAZNI ili Vlada – Kome prije vjerovati ?

Šta vi kažete mali dioničari ? [wink]

Kressho

EKIPO IMAM LISTU IZ SKDD PRED SOBOM SVAKA TRI DANA – OVO VAM JE PRETAKANJE IZ ŠUPLJEG U PRAZNO JEDNIH TE ISTIH IMENA I POVREMENO NETKO IZ TOP 10 UBODE JOŠ PO PAR KOMADA ŠTO JE SAMO DOKAZ DA PRODAJETE SVOJE UDJELE DEBELO, DEBELO ISPOD CIJENE. NATJEČAJ ĆE SIGURNO IZAĆI U ROKU 30 DANA OD DANA ZAVRŠETKA, DAKLE JOŠ 15ak DANA , RADNIH I MANJE I BIT ĆE VAM ŽAO KADA OVA DIONICA NAJEDNOM SKOČI NA 5000 KN TAJ DAN.
Hitno izmijenjen zakon i vi i dalje trtarite ?

Ja vam kažem, maknite sve naloge sa prodaje do 3500. Ništa vam ne znači jedan dan, ionako danas nema ništa pametnog za kupiti . . Neka drukeri sami sebi prodaju svojih par dionica prije nego im dojadi to pa počnu skidati po 3500. A i više bi prodali tako by the way

Kressho

kako je duhovit ovaj koji stavlja nalog na 1,11 kn 1000kom….smješno

New Report

Close