KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad stane pumpanje na INGRI , do 22 max, i na DDJH do 56 max, i okrenu na dolje, tako će krenuti KSST prema gore, jer ga nitko više neće prodavati ovako za džabe, a mnogi će se htjet uvaljat i opustiti malo u ovoj zanimljivoj dionici nakon vratolomne vožnje i tobogana koji slijedi na bezrazložno napucanim dionicama sada …

Normalno, starosjedioci ovdje će to prepoznati, ovaj put čak i najmanji sa po par do 20 dionica, i čvrće zauzeti pozicije.
Realna vrijednost KSST s obzirom da je zbog njega mijenjan čitav jedan Zakon i to na mnogo gore, i to svjesno, je po meni 4600 do 4900 kn

Kressho

…Donošenje ovih izmjena po hitnom postupku Vlada je obrazložila željom da se ubrza privatizacija jednog od najvrjednijih prirodnih resursa…
http://www.vecernji.hr/vi…gradevinska-clanak-288669

MAKNULI ČLANAK!!!!

Pitam se zašto .. ? Netko se očito istrčao iz Vladina Ureda i provalio da je postupak preprodaje KSST pred vratima .. Očito se nekome ide pod ruku izmjenom Zakona, tako da taj isti može povoljno – 10 PUTA JEFTNIJE – prenamijeniti ostatak zemlje i potom je lijepo preprodati . Iskeširat će cca 1050 kn po kvadratu (kad ubrojimo javnu ponudu za male dioničare) a dilat dalje po najmanje 1500, možda i preko. Zarada 30ak % ili više na iznos od 700 000 000 kn ??? Hmmm, poprilično … Aj zaradi na Crobexu dvije glave miliona

Kressho

članak nije MAKNUT!!!! nego link nije valjan…

ovdje je ispravan link:
http://www.vecernji.hr/vijesti/protiv-prenamjene-poljoprivrednih-zemljista-gradevinska-clanak-288669

A "najvredniji prirodni resurs" nisu KSST već "poljoprivredno zemljište" općenito, kao pojam. [smiley]


članak nije MAKNUT!!!! nego link nije valjan…

[lol] Hahahah, plejboj je king!

Btw. Sada će polako popuštati prodaja, a jačati kupnja!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



članak nije MAKNUT!!!! nego link nije valjan…

[lol] Hahahah, plejboj je king!

Btw. Sada će polako popuštati prodaja, a jačati kupnja!
[/quote]
Fascinantna je podudarnost njegovog trkeljanja s padom cijene.
Plej, odmori s topika jedno mjesec dana, možda nam onda krene.
[angry]

Imam para za neku siću od dionica ali neda mi se kvarit prosjek.
Stvarno patim od toga.


KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. REPUBLIKA HRVATSKA 93.594 82,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 340 0,30 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7. PERIĆ IVAN 230 0,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. GOLUB SNJEŽANA 208 0,18 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA
9. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,86

Kolega glomazni,ti uvjek sve znaš [lol] …zašto nitko iz top 10 ne prodaje,zašto…zašto [huh]???


Kolega golub očito je da nikada nećete biti bogati sa takvom strategijom braniš dionicu na 4000 pa kada padne na 2700 možeš samo gledati jer para nema.
TOP10 sigurno prodaje jer ove količine koje prolaze sigurno pripadaju njima.

Iz top10 prodaje jedan račun u zadnja 4 dana (danas sitno), ali sa obzirom na promet od 341 kom. do sada, mislim da je palo dosta koleteralnih žrtava!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Iz top10 prodaje jedan račun u zadnja 4 dana (danas sitno), ali sa obzirom na promet od 341 kom. do sada, mislim da je palo dosta koleteralnih žrtava!

Kolega još se ne zna tko su žrtve ovi što su prodali ili ovi što kupuje sigurne žrtve su kupci u rasponu od 4000-4800 kuna.

Smatram da ovdje nitko nije žrtva, a razlika između onih koji su kupovali na tim razinama i ovih sada je u postotku zarade, ništa više!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. REPUBLIKA HRVATSKA 93.594 82,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 340 0,30 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7. PERIĆ IVAN 230 0,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. GOLUB SNJEŽANA 208 0,18 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA
9. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,86

Kolega glomazni,ti uvjek sve znaš [lol] …zašto nitko iz top 10 ne prodaje,zašto…zašto [huh]???


Kolega golub očito je da nikada nećete biti bogati sa takvom strategijom braniš dionicu na 4000 pa kada padne na 2700 možeš samo gledati jer para nema.
TOP10 sigurno prodaje jer ove količine koje prolaze sigurno pripadaju njima.
[/quote]

Popljuvali me što sam sve kupljeno od 1000 do 2500 prodao po 4240…a ti trkeljaš o obrani cijene na 4000[lol] Vratio sam 208 komada na cijeni od 2550 do 2800 i sad ću na prosjački štap [cry]. Nemaš pojma o dionici,nemaš pojma tko prodaje (ja znam da nije top 10)…i tako u svom neznanju živiš i uživaš [embarass]. Ali zar baš moramo svi znati koliko je tvoje neznanje?’? A što će nama ta spoznaja? [undecid] Da barem imaš dionice KSST pa da te opelješimo [rolleyes]….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. REPUBLIKA HRVATSKA 93.594 82,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 340 0,30 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7. PERIĆ IVAN 230 0,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. GOLUB SNJEŽANA 208 0,18 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA
9. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,86

Kolega glomazni,ti uvjek sve znaš [lol] …zašto nitko iz top 10 ne prodaje,zašto…zašto [huh]???


Kolega golub očito je da nikada nećete biti bogati sa takvom strategijom braniš dionicu na 4000 pa kada padne na 2700 možeš samo gledati jer para nema.
TOP10 sigurno prodaje jer ove količine koje prolaze sigurno pripadaju njima.
[/quote]

Popljuvali me što sam sve kupljeno od 1000 do 2500 prodao po 4240…a ti trkeljaš o obrani cijene na 4000[lol] Vratio sam 208 komada na cijeni od 2550 do 2800 i sad ću na prosjački štap [cry]. Nemaš pojma o dionici,nemaš pojma tko prodaje (ja znam da nije top 10)…i tako u svom neznanju živiš i uživaš [embarass]. Ali zar baš moramo svi znati koliko je tvoje neznanje?’? A što će nama ta spoznaja? [undecid] Da barem imaš dionice KSST pa da te opelješimo [rolleyes]….

[/quote]
Eh sve to bilo tako i možda bi ti netko povjerovao da si znao šutiti kada je cijena bila 3800-4000 i da se nisi hvalio kako jeftino dokupljuješ i još što je najgore tukao po asku [thumbsup]

New Report

Close