KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Debeli, kako to da nisi komentirao kad je neki dan kupovao!?

A šta ću njega komentirati pa izgubio je više para na burzi već svi forumaši skupa, sve što je obitelj stjecala godinama on će to na burzi mešetarima podjeliti samo kada ga se sjetim pošto je kupovao HTP pa se poslije krivio preko novina i optuživao od HFP do branitelja i koga sve ne za svoje pogreške.

Ovdje Matrix90 više nema. To znači da je vrhnje obrano.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami – vrhnje obrano pri cijeni od 3000 kn? sumnjam u to…. prenamjena zemljišta kupcu KSST omogućit će ogromnu extra zaradu, to je novi mamac bačen kupcima

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


URLIĆ prodaje a ekipa sa foruma kupuje i brani cijenu.


@glomazni. Wauuu 5 komada je prodao iskljucivo jel zna da ce ovdje odmah ljudi pocet prodavat samo na temelju te vijesti. Da je prodao 50 komada to bi bilo zabrinjavajuce.

Sigurno će prodat još KSST, ali to vam uopće nije mjerodavno! Pa, on je to kupovao po 600 kn! Ja sam isto nedavno prodao i prebacio dio u KORF i INGR, a sigurno će biti prilike za povratak u KSST po ovim cijenama! Nervoza ovdje jako utječe na kretanje cijene!

A šta ću njega komentirati pa izgubio je više para na burzi već svi forumaši skupa, sve što je obitelj stjecala godinama on će to na burzi mešetarima podjeliti samo kada ga se sjetim pošto je kupovao HTP pa se poslije krivio preko novina i optuživao od HFP do branitelja i koga sve ne za svoje pogreške.

Griješiš, osobno ga poznajem. Sve što ima je sam zaradio na burzi, a sada na Forexu uzima lopatom. Ovo ovdje mu je samo zahebancija! Što se tiče HTPK nisi također u pravu!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



URLIĆ prodaje a ekipa sa foruma kupuje i brani cijenu.


@glomazni. Wauuu 5 komada je prodao iskljucivo jel zna da ce ovdje odmah ljudi pocet prodavat samo na temelju te vijesti. Da je prodao 50 komada to bi bilo zabrinjavajuce.

Sigurno će prodat još KSST, ali to vam uopće nije mjerodavno! Pa, on je to kupovao po 600 kn! Ja sam isto nedavno prodao i prebacio dio u KORF i INGR, a sigurno će biti prilike za povratak u KSST po ovim cijenama! Nervoza ovdje jako utječe na kretanje cijene!

A šta ću njega komentirati pa izgubio je više para na burzi već svi forumaši skupa, sve što je obitelj stjecala godinama on će to na burzi mešetarima podjeliti samo kada ga se sjetim pošto je kupovao HTP pa se poslije krivio preko novina i optuživao od HFP do branitelja i koga sve ne za svoje pogreške.

Griješiš, osobno ga poznajem. Sve što ima je sam zaradio na burzi, a sada na Forexu uzima lopatom. Ovo ovdje mu je samo zahebancija! Što se tiče HTPK nisi također u pravu!
[/quote]
Ja ga isto poznam osobno ali očito je da ga vi ne poznate baš dobro, ajte nam molim vas recite po koliko je kupovao HTPK a skupa i vi sa njim i objasni mi kako je to on zaradio na HTPK, ne obmanjujte forumaše izmišljotinama koje plasirate.




URLIĆ prodaje a ekipa sa foruma kupuje i brani cijenu.


@glomazni. Wauuu 5 komada je prodao iskljucivo jel zna da ce ovdje odmah ljudi pocet prodavat samo na temelju te vijesti. Da je prodao 50 komada to bi bilo zabrinjavajuce.

Sigurno će prodat još KSST, ali to vam uopće nije mjerodavno! Pa, on je to kupovao po 600 kn! Ja sam isto nedavno prodao i prebacio dio u KORF i INGR, a sigurno će biti prilike za povratak u KSST po ovim cijenama! Nervoza ovdje jako utječe na kretanje cijene!

A šta ću njega komentirati pa izgubio je više para na burzi već svi forumaši skupa, sve što je obitelj stjecala godinama on će to na burzi mešetarima podjeliti samo kada ga se sjetim pošto je kupovao HTP pa se poslije krivio preko novina i optuživao od HFP do branitelja i koga sve ne za svoje pogreške.

Griješiš, osobno ga poznajem. Sve što ima je sam zaradio na burzi, a sada na Forexu uzima lopatom. Ovo ovdje mu je samo zahebancija! Što se tiče HTPK nisi također u pravu!
[/quote]
Ja ga isto poznam osobno ali očito je da ga vi ne poznate baš dobro, ajte nam molim vas recite po koliko je kupovao HTPK a skupa i vi sa njim i objasni mi kako je to on zaradio na HTPK, ne obmanjujte forumaše izmišljotinama koje plasirate.
[/quote]
Meni osobno jako odgovara što prodaje KSST, nadam se da će i nastaviti, samo još i žešće, taman će mi pripremiti dokup kad porješavam nešto drugo na ZSE, a vrlo sam blizu tome, među prvima na asku

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Vidi se da ste žurno prodavali staklenike da bi kupovali ingru…mislili ste ingra će na 50, a staklenici na 500 pa će te se vratiti u staklenike sa debelom zaradom na ingri…kad ono…bolje prošli kupci staklenika od kupaca ingre [wink]…biće da ste zaglavili prodajući staklenike i kupujući ingru [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

sve transakcije po 2900. čudno…neko kupuje sve po 2900.

Zakon izmijenjen.
http://www.barkun.hr/2011/05/27/izmijenjen-zakon-o-poljoprivrednom-zemljistu/

Ovo je inače bio jedini razlog zašto GUP nije odrađen do kraja, i zašto je prvi krug natječaja ovako zaršio. Prema knjigovodstvenoj procjeni poljoprivrednog dobra KSST, kupac bi morao izdvojiti jos između 30 i 50 miliona eura za prenamjenu …

Šta vi mislite , jer bi to ikome bio prihvatljiv uvjet tijekom natječaja? [wink]

Sada je taj iznos deset puta manji. A kad će izaći novi natječaj i na kojoj cijeni .. Pa vi vidite [wink]

Ali kad netko mijenja ZAKON zbog natječaja, i to na mnogo gore i unatoč svim kritikama meni je to znak da nekome gori pod nogama da napravi nešto ..
U ovom slučaju VLADI da proda KSST [cool]

Kressho

"Stoga se protivimo deseterostrukom smanjenju naknade jer se time smanjuju i prihodi za državni i lokalni proračun, a otvara se veći prostor za mito i korupciju prilikom izmjena prostornih planova od strane lokalne vlasti" .. aaahahahhaahaha…

NIJE PROŠLO. Protivio se čitav puk al zakon svejedno izmijenen. Moja pretpostavka je da će natječaj izaći na 7000 još jednom i to već do idućeg utorka … A koja mi je ptičica to šapnula .. ?=

Jedna s liste

[wink]

Kressho


sve transakcije po 2900. čudno…neko kupuje sve po 2900.

[lol] [lol]

A jel ti čudno kad naiđeš na novčanicu od tisuću kuna na podu pa ju zaobiđeš il ju podigneš i nastaviš dalje [wink]

Kressho

Evo opet plejboja sa svojim monolozima!? [smiley]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close