KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@golubv

Sudeći po jedinicama vrlo smo blizu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


kako objasniti to da je danas uredno bilo kupnje na cca 2600? Netko pokušava braniti cijenu ili … nešto drugo ili treće?

Ima logike, na 2600 kuna je nominala za ksst, a logika je bar do sada nalagala da je na natječaju kod prodaje dionica iz državnog portfelja prva ponuđena cijena dionice jednaka nominali.

never surrender

Po meni nije najgori ovaj pad cijene na 2600-2700 kn, pa ni to što će vjerojatno još otići dolje, nego što će se zbog skorih parlamentanih izbora (i nove vlade), sve skupa odgoditi i vjerojatno prebaciti u sljedeću godinu i za novu vladu, a to znači da bi ova agonija mogla potrajati i godinu dana [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Evo i mene opet! Mogu samo reći, da sam po nekim informacijama od prije 10-tak dana očekivao ovakav rasplet prvog kruga! No, svejedno nisam prodavao svoje dionice, niti namjeravam, a danas sam čak kupovao. Mislim da će drugi krug brže nego se misli, a uvjeren sam da se cijena neće spuštati. Vlada RH ne smije dopustiti da KSST kupi neki špekulant, a da potom ucjenjuje ZL Split sa nebuloznim cijenama m2. Jer, ZL Split treba tu zemlju i spreman je platiti po tržišnoj vrijednosti do 300 eura, ali ne i po 700 koliko bi sutra novi vlasnik mogao tražiti. Sa druge strane, zemljište Kaštela nisu definirali novim GUP-om, a morali su po obećanjima. Također smatram, da potencijalnom kupcu ni ostali uvjeti koje je morao zadovoljiti nisu bile po volji. Ovdje slijedi veliki preokret u slijedećem krugu, puno povoljniji za kupca, ali opet ponavljam, cijena će vam ostati ista! Samo što će ovaj put proći!!!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Riješit će ovi hadezajci ovaj slučaj do kraja pa makar morali odgoditi izbore [lol]. Vjerojatno će odmah produžiti natječaj kao što i piše da se može produžiti. Da nisu s tim kalkulirali da će zakasniti s promjenama Gupa, nebi se u startu ogradili da je moguće produljenje.
Budite gramzivi kad su drugi plašljivi. [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Mogu oni produživati natječaj koliko hoće, ali rezultat će biti isti. Po meni ste se malo zaigrali sa tom cijenom zemljišta i samo o njoj pričate. Kad bi tako išli valuirati, mnoge bitno likvidnije dionice od KSSTa bi trebal biti na višestruko višim cijenama. IMHO.

p.s. nadam se da nisam u pravu i da ćete dočekati Vaših 7.000 kn.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 345 0,30 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7. PERIĆ IVAN 228 0,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira



1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 325 0,29 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7. PERIĆ IVAN 223 0,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,66


nitko nije prodao. i tko je ovdje lud?
[/quote]
Stanje 16.05.
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 345 0,30 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA ( +20 kom.)
6. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7. PERIĆ IVAN 228 0,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA ( + 5 kom.)
8. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –

TOP 10 u akciji, ovo je bio onaj prvi pad na članak 11.05., cijena je padala do 2.750 kn. [thumbsup]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Oooo…pa sad tek vidim [shocked],dobili smo novog člana u top 10….vidljivo u Četvrtak. Neeee…nisam ja,ona je [thumbsup]

208kom…broj 8

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Zanimljivo kakvih sve izjava ima. U prvom krugu nitko nije ni otkupio dokumentaciju, a u drugom će se po istoj toj cijeni boriti za ksst. De nemojte me nasmijavati. Mislim da će i 4000kn biti jako dobro za ksst.


Zanimljivo kakvih sve izjava ima. U prvom krugu nitko nije ni otkupio dokumentaciju, a u drugom će se po istoj toj cijeni boriti za ksst. De nemojte me nasmijavati. Mislim da će i 4000kn biti jako dobro za ksst.

Kanabis, ne kontaš! Ne može se KSST prodati za 4.000 kn po dionici. Ta cijena ostavlja špekulantima preveliki prostor manipulacije prema ZL Split! To bi značilo da su prodali zemljište za 85 eura/m2. No way! Vidjet ćeš uskoro!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

@golubov

Cestitam.

New Report

Close