KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko veći nas napušta!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Kolega ksst vrijedi onoliko koliko je kupac spreman ponuditi. Mnoge firme na ZSE-u vrijede puno više nego što im je trenutna cijena. Bon repos nitko nije htio kupiti, a sigurno je puno vrijedniji od ksst.

žao mi je ovo što se događa ljudima na ksst, za ovo je kriva nesposobna država

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

slažem se i dodao bih: dijelom i pohlepa

strašno kako tonu KSST, hoće li se uskoro vratiti na 800 kn odakle su krenuli??? [shocked]

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.


Tko sad udari po ask-u, ima pravo na priznanje -" Kamikaza godine "

Sayonara askoljupci.
Ovo je bio post od 16. 03.
Svima koji se oslanjaju na razum, logiku, matematiku, pravnu državu,….(dalje upiši sam)
želim više sreće,jer….bit’ će potrebna.

Danas kupuju majstori. Skoro dobri kao oni u siječnju. [thumbsup]


žao mi je ovo što se događa ljudima na ksst, za ovo je kriva nesposobna država

Ako ste tek sad zaključili da nas sve država hebe već 20 godina (a i prije), onda gubici na KSST su vam najmanji problem.
Boli njih opanak za vaše probleme, da li bi oni i za 0 kn KSST, da njima ode u žepić koja konita ili sinekurica u plemenu…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

psi laju
karavane prolaze
a kupnja jača


Netko veći nas napušta!?

Da, ali istovremeno radi i obranu razine izlaska, što zači da će vas krvnički zakucat na 1000 kad se iskrca.

inreresantno da nakon ovakvih vijesti ne mozes skupiti 50 komada.uvijek se nade neki pametnjakovic ispred tebe…

svakoga dana u svakom pogledu...

Na ovu cijenu se nece spustiti natječaj niti nakon četvrtog neuspjeha. Zemljište je u proceduri prenamjene, tu više nema odugovlačenja. Nemojte ovu dionicu miješati s Dalmacijavinom. Pamet u glavu.

New Report

Close