KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaj, pa ne bute valjda svi pobegli s aska?

bid se pojačava…

Mene strah da ne zarate NATO i taj Rus za staklenike!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Mene strah da ne zarate NATO i taj Rus za staklenike!

Hahahahah, dobra, što jes, jes! [thumbsup]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

jel procurilo ili…

tko ima rođaka u audio-u da javi jel došlo šta???

ma kakav cash-r-a, 100% in


jel procurilo ili…

tko ima rođaka u audio-u da javi jel došlo šta???


pazi da ti ne bi rekli…

da ne budem offtopic, tuče se i po asku i po bidu
vidi se da se ništa ne zna

udaraju naši, al i njihovi!

koja je sad procedura?

jave nam sutra kroz priopćenje?


jel procurilo ili…

tko ima rođaka u audio-u da javi jel došlo šta???


Je je evo došlo je na prodaju toliko komada da će cijena sigurno još 10% dole.

Novi fijasko: Bez ponuda za Kaštelanske staklenike i Uljanik TESU

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Novi fijasko: Bez ponuda za Kaštelanske staklenike i Uljanik TESU

http://hr.seebiz.eu/spajanja-i-preuzimanja/novi-fijasko-bez-ponuda-za-kastelanske-staklenike-i-uljanik-tesu/ar-3319/


Kolega ZZtop, nemojte se pjeniti… svatko (nadam se) sam bira dionice u koje ulaže i za to valjda ima neke racionalne i iracionalne razloge.
Kao što ovdje bespoštedno kritizirate otkako pišete, tako ste i na VLDS topicu bespoštedno pozitivni.

U očekivanju objave konsolidiranog izvještaja, radije malo bacite oko na izvještaje za VIS (4q2010) i HEFA (3q2010) jer oni su već potrošili (ili upravo troše zadnje decimale) sav vlastiti temeljni kapital, a nekonsolidirano izvješće VLDS ne daje pravu sliku stanja.


Kolega shefsale… situacija na VLDS je trenutno po meni više nego pod kontrolom, no za KSST to ne bih baš rekao… Ujedno – ovdje komentiram ne zato što me KSST trenutno zanimaju, pa da bih eventualno povoljno u iste ušao, već iz razloga što određena "ekipa" ovjde konstantno izmišlja i izlazi sa nekim mogućim kupcima, a o istima ni v od vidika… dakle tko bez argumenta ovdje bespoštedno druka za up bez ikakvih valjanih i konačnih argumenata!? Jest, slažem se možda će i zemljište KSST doista vrijediti onoliko koliko neki ovdje spominju, No, za isto zemljišete treba naći i pravog kupca… Ako smo već kod kalkulacija određenih zemljišta, istu formulu koju neki ovdje prezentiraju, mogu primjenit za cca 190.000 m2 Helios Farosa koji su svi u građevinskoj zoni uz sitnu napomenu da država HEFI prilično više duguje negoli to HEFA državi i Starom Gradu duguje…
http://www.poslovni.hr/vijesti/dvadeset-hotela-trazi-spas-u-modelu-c-174260.aspx

a ni natječaj nije produžen kao npr za dalmacijavino

New Report

Close