KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajde prestanite kukati, popušili smo, pa što?
za godinu dana izaći će novi natječaj pa ćemo onda prodati dionice. pa nije to tako dugo za čekati! [thumbsup]

Meni je dugo i ovo danas čekati da padne konačno na 1500 [angry] . Sinoć ste se fino dogovorili da se predajete a sad nema pametne prodaje [angry] .Ako je sve propalo,ako nema kupca…pa prodajte za boga miloga. Prodajte sad odmah jer još malo pa neće biti ni kupnje a kome ćete onda prodavati [huh]

ps:ovo nije nagovor na kupnju..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


ajde prestanite kukati, popušili smo, pa što?
za godinu dana izaći će novi natječaj pa ćemo onda prodati dionice. pa nije to tako dugo za čekati! [thumbsup]

Tako je, zato sam i ušao, volim spušit lovu [thumbsup]
Nego kolega odakle vam info da je novi natječaj za godinu dana, jeste li vi ministar u vladi ili jednostavno gledate u grah prebranac? [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



ajde prestanite kukati, popušili smo, pa što?
za godinu dana izaći će novi natječaj pa ćemo onda prodati dionice. pa nije to tako dugo za čekati! [thumbsup]

Meni je dugo i ovo danas čekati da padne konačno na 1500 [angry] . Sinoć ste se fino dogovorili da se predajete a sad nema pametne prodaje [angry] .Ako je sve propalo,ako nema kupca…pa prodajte za boga miloga. Prodajte sad odmah jer još malo pa neće biti ni kupnje a kome ćete onda prodavati [huh]

ps:ovo nije nagovor na kupnju..
[/quote]
Kolega nađe se uvijek naivaca koji su spremni kupovati, pa sjetite se samo sebe kako ste na 3800 tukli po asku kao da nema sutra to vam je tako kolega.

NADZORNI ODBOR ZRAČNE LUKE

Ponedjeljak, 16 Svibanj 2011

Stabilni poslovni rezultati

Nadzorni odbor Zračne luke Split održao je 4.sjednicu na kojoj se raspravljalo o rezultatima prošlogodišnjeg poslovanja, te o velikoj investiciji u proširenje stajanke za zrakoplove, koja se privodi kraju.

Prema podnesenom godišnjem izvješću o stanju i poslovanju Društva za 2010.g., Zračna luka je pozitivno poslovala, s 9 posto većim ukupnim prihodom u usporedbi s prethodnom godinom. Promet od 1.219.741 putnika je također za 9 posto veći u usporedbi s prethodnom godinom. U kolovozu je postignut apsolutni rekord u povijesti Zračne luke s 250 tisuća putnika. Prvi put su i strani prijevoznici (36 posto) pretekli Croatia Airlines (31 posto). Niskotroškovni prijevoznici ostvarili su 29,1 posto, a ostali domaći prijevoznici 3,8 posto.
Bliže se kraju radovi na proširenju stajanke za zrakoplove, ukupne vrijednosti približno 90 milijuna kuna. U tijeku su pripreme i za proširenje putničkog terminala, a procijenjena vrijednost te investicije iznosi 60 milijuna eura.
Podsjetimo kako je Zračna luka u većinskom državnom vlasništvu (55 posto), Splitsko-dalmatinska županije i Grad Kaštela imaju po 15 posto, Grad Trogir 10 posto, a Grad Split 5 posto.
Predsjednik Nadzornog odbora je dr.Mihovil Biočić (Županija), a članovi su: Tihomir Brzović (Grad Kaštela), Ivo Zanne (Trogir), Petroslav Sapunar (Split), Zoran Maršić (predstavnik radnika), te Melita Štrbić i Branka Bađim (RH).
http://www.kastela.hr/obavijesti/nadzorni-odbor-zracne-luke

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Kako je ovo zanimljivo pratit. Bija sam na ratištu i to na prvoj crti (ćukaš) i tamo sam puno toga vidija od "velikih ratnika" iz grada koji su na terenu bili samo mali ustrtareni miševi, al ovakvu paniku nekolicine dioničara Kaštelanskih staklenike ne pamtim ni iz onih ratnih dana. Ovako jeftino prodavat dionice je totalna ludost bez obzira na ishod natječaja. Pa šta ste mislili kad ste kupovali da će te priko noći postat miljarderi. Ovo je igra na duge staze i ko nije na to spreman neka i ne ulazi.


U kolovozu je postignut apsolutni rekord u povijesti Zračne luke s 250 tisuća putnika.

Veliko je to vršno opterećenje, kvragu, veliko!





http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/137627/Default.aspx

Šta si htio reći sa ovim,da će zbog toga cijena KSST još više ići gore [lol] [lol]
[/quote]
_________________________
korisničke domobranski,
ništa vam ja nisam htio reći, jer ja što vam imam za reći to vam i kažem, nego mi se čini da vam je dotični rus htio nešto reći, a vi vjerojatno ne znate ruski, pa zato ne primjećujete da vam dotični rus želi nešto reći [wink]

[/quote]

korisniče drOETKER,čini mi se samo da je dotični rus htio samo tebi reći i jedino ga ti razumiješ,sretno tebi i njemu [bye]
[/quote]

Štovani korisniče drOETKER,jeste li kontaktirali gosp.Rusa šta kaže?????????????????????????

stvarno su promptni na stranicama HFP-a…

već su maknuli oglas…

ovi na AUDIU su baš ažurni, odma iza 14 je natjeaj prebacen na status: U obradi


Kako je ovo zanimljivo pratit. Bija sam na ratištu i to na prvoj crti (ćukaš) i tamo sam puno toga vidija od "velikih ratnika" iz grada koji su na terenu bili samo mali ustrtareni miševi, al ovakvu paniku nekolicine dioničara Kaštelanskih staklenike ne pamtim ni iz onih ratnih dana. Ovako jeftino prodavat dionice je totalna ludost bez obzira na ishod natječaja. Pa šta ste mislili kad ste kupovali da će te priko noći postat miljarderi. Ovo je igra na duge staze i ko nije na to spreman neka i ne ulazi.

Ma bija si ti na k…. , ko je bija ne piše o tome na poslovnom forumu. Pravi vojnici su bili isprid tih tvojih prvih crta, ali znaš to i sam.
Kakve veze s time ima nečija odluka da proda KSST prije daljnjeg pada ?

Koga Vi to mislite zahebavati? Zemljište je još 2007 god. prodano, a KSST su to lovu od prodaje očito več i potrošili…
"…Od tvrtke Kaštelanski staklenici, koja graniči s aerodromom, zračna luka već je lani kupila 4,5 hektara zamljišta…"http://www.kastela.org/index2.php?option=content&do_pdf=1&id=5968


NADZORNI ODBOR ZRAČNE LUKE

Ponedjeljak, 16 Svibanj 2011

Stabilni poslovni rezultati

Nadzorni odbor Zračne luke Split održao je 4.sjednicu na kojoj se raspravljalo o rezultatima prošlogodišnjeg poslovanja, te o velikoj investiciji u proširenje stajanke za zrakoplove, koja se privodi kraju.

Prema podnesenom godišnjem izvješću o stanju i poslovanju Društva za 2010.g., Zračna luka je pozitivno poslovala, s 9 posto većim ukupnim prihodom u usporedbi s prethodnom godinom. Promet od 1.219.741 putnika je također za 9 posto veći u usporedbi s prethodnom godinom. U kolovozu je postignut apsolutni rekord u povijesti Zračne luke s 250 tisuća putnika. Prvi put su i strani prijevoznici (36 posto) pretekli Croatia Airlines (31 posto). Niskotroškovni prijevoznici ostvarili su 29,1 posto, a ostali domaći prijevoznici 3,8 posto.
Bliže se kraju radovi na proširenju stajanke za zrakoplove, ukupne vrijednosti približno 90 milijuna kuna. U tijeku su pripreme i za proširenje putničkog terminala, a procijenjena vrijednost te investicije iznosi 60 milijuna eura.
Podsjetimo kako je Zračna luka u većinskom državnom vlasništvu (55 posto), Splitsko-dalmatinska županije i Grad Kaštela imaju po 15 posto, Grad Trogir 10 posto, a Grad Split 5 posto.
Predsjednik Nadzornog odbora je dr.Mihovil Biočić (Županija), a članovi su: Tihomir Brzović (Grad Kaštela), Ivo Zanne (Trogir), Petroslav Sapunar (Split), Zoran Maršić (predstavnik radnika), te Melita Štrbić i Branka Bađim (RH).
http://www.kastela.hr/obavijesti/nadzorni-odbor-zracne-luke

Kolega ZZtop, nemojte se pjeniti… svatko (nadam se) sam bira dionice u koje ulaže i za to valjda ima neke racionalne i iracionalne razloge.
Kao što ovdje bespoštedno kritizirate otkako pišete, tako ste i na VLDS topicu bespoštedno pozitivni.

U očekivanju objave konsolidiranog izvještaja, radije malo bacite oko na izvještaje za VIS (4q2010) i HEFA (3q2010) jer oni su već potrošili (ili upravo troše zadnje decimale) sav vlastiti temeljni kapital, a nekonsolidirano izvješće VLDS ne daje pravu sliku stanja.

New Report

Close